0

Chciałeś blysnac, a zgasles ;) sprawdź slownik kolego a pozniej się wypowiadaj ;) najwyżej ort jest, ale słowo istnieje :)

0

"Typie", co Ty nie powiesz ?

7

Ale Neymar gra beznadziejnie, wcale go na boisku nie widać.

0

Dzieki wielkie :)

1

Ma ktos moze skrot z polskim komentarzem ? ;)

0

Ma już pierwsza

0

Marc w końcu broni jak na bramkarza Barcy przystało :)

0

Kto strzelil bo dopiero wszedłem ?

0

Dobrze trafione. PSG nie tak mocne jak chociażby sezon czy 2 sezony temu :)

0

Nie zauważyłem żebym Cie obraził w komentarzu więc prosiłbym o jakikolwiek szacunek do mnie. Dobrze wiesz jak gra Barca bez Leo i wiadomo jaki jest Leo. Chce grać wszystko i dobrze, że zagrał bo miał okazję do rehabilitacji po średnim (jak na Leo) klasyku.

0

wystawienie rezerw byłoby brakiem szacunku dla tego klubu. Zasługują na gre przeciwko gwiazdom, chociaż przez 45 minut. Mam na myśli typową grę 4fun.

1

Na meczykach masz stream z sports live. Wchodzisz w to i masz aliez. Mi nic nie tnie.

0

Jejku wejdź na meczyki, tam masz od groma streamow...

3

Po to żebyś za około 2 h nie krzyczał jaki to Enrique jest głupi, czemu nie wystawił Leo itp. :)

0

Ktoś widział dziś Ronaldo ?

0

Z tego co pamiętam to z Sevilli :) a ta z Barcy B :)

8

Denis szczegolnie. Całe 5 miesięcy -.-

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Moim zdaniem wina Busiego. Piłka była do przyjęcia, ale cóż, Sergi też mógł podać lepiej.

1

3-5-3 ? Jakos za dużo ich. 11 w polu ? Pewnie chodziło Ci o 3-4-3.

3

Czytaj ze zrozumieniem :)

0

Wiesz dobrze że połowa ludzi tutaj zmiesza go z błotem jak tylko się pomyli. Taka już jest mentalność 14 latkow :)

53

Ale Umtiti to grajek! Przed transferem do Barcy wiedziałem że to kozak, ale jak go tu oglądam to jestem zachwycony, brakuje mi słów żeby opisać jego grę. Genialny transfer na lata.

0

Coś czuje że wyjdziemy ustawieniem 3-4-3, z Ardą i Digne jako wachadłowymi, przynajmniej ja bym tak próbował to ustawić. No ale cóż, zobaczymy co wymyślił Enrique, po 3 pkt!!!

1

Sędzia pokazał ze nie powiekszył powierzchni ciała. To było chyba przed polem karnym ale dosyc blisko. Za bardzo podobne zagranie i ułozenie reki w ostatnim meczu Liverpoolu z Hull, Livermore czy jakoś on tam, obejrzał czerwona kartke, a sam Liverpool otrzymał rzut karny który perfekcyjnie wykorzystał Milner. Decyzja sedziego w sytuacji z Ronaldo jest co najmniej niezrozumiała. No ale cóz nazwisko i machanie rekami robi swoje ;)

11

Dodajmy ze sędzia miał podstawy żeby wyrzucić go z boiska już w 11 minucie. Ta ręka była pięknie wyprostowana w kierunku piłki ;)

3

Nie mogę sobie przypomnieć, czy na Ronaldinho też tak narzekali ? Przecież R10 też osmieszal rywali i to na każdym kroku :)

0

Jesli to prawda to bedzie to chyba jedna z lepszych umow w historii Barcy. Na obecnym rynku 25 mln za doswiadczonego mimo młodego wieku zawodnika to bardzo dobra cena. A do tego Samper moze pójść i sie "ostukac" w lidze. 3x Tak

4

Hahahah, a miał jakąs sytuacje do tego zeby ją wpuscic ? Bravo i Mats nie mieli nic do powiedzenia przy straconych bramkach. Masip jak dotykał piłki to tylko nogą po podaniu od partnera. Jak można być tak krótkowzrocznym. A jezeli to miałbyć dowcip, to nie załapałem.

20

Umtiti wygrał dziś jak dla mnie 11 na SPH, pewny, silny, agresywny i ma odpowiedni wzrost na tą pozycje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?