krzywy
Dołączył/a: sierpień 2012
Biała Podlaska
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Inny mecz ogladalismy w takim razie jak Jordi zagrał słabo. Nie zagrał błyskotliwego meczu, ale na pewno nie był to słaby mecz w jego wykonaniu.
0
Dobrze sie odnalazł, brawo Munir, brawo Luis, brawo Leo.
2
Szkoda, że wielki CR11 nie pokazał swojej "klasy" z Atletico... xd
1
były momenty kiedy Busi grał wyżej a Ivan na DP, niesamowity jest ten Chorwat, gdzie go ustawisz tam gra.
0
Komentarz usunięty
0
Sergi Roberto to najlepszy prawy obrońca w tym momencie w Barcelonie chyba.
0
dzięki wielkie, dzień jak co dzień w takim razie ;)
0
moj internet jest dziś tak szybki, że nie pozwala mi meczu obejrzeć, szczerze to ledwo strony mi sie wczytują, ktoś opisze mi te pierwsze 20 min ?
1
Mistrzostwo co raz bliżej. Nawet 11 Ronaldo nie da radę odrobić tylu punktów do tak grającej Barcy.
2
To nie patrz. Idź oglądać Real czy coś. Mi się jego gra podoba.
0
Widziałem artykuł gdzieś ze kibice Realu woleli by Neya w obecnej formie woleli by od Ronaldo więc nie jest to jakaś tragiczna forma. Strzela po prostu trochę mniej ;)
0
Nie do końca rozumiem porównania do Messiego. Zupełnie inna pozycja, zupełnie inny styl gry. Tylko styl dryblingu bardzo podobny. Bardziej trafne porównanie to Don Andres, do którego Alenowi jeszcze brakuje, ale myślę że ma potencjał aby być kluczowym graczem za kilka lat.
0
Ależ podobał mi się wczoraj. Co prawda oglądałem tylko drugą połowę, ale momentami przypominał mi Inieste. Ma chłopak papiery na wielkiego grajka, aby tylko trenerzy dobrze go prowadzili, a on nie zmarnował swojego talentu!
0
Dzięki wielkie ;)
0
Ile jest i kto strzelał?
0
a czy to nie była jego strata, po której Jordi faulował w polu karnym ?
0
Całe życie żyłem w błędzie ;o
0
to nie Hudson piszczy całe życie tym smiesznym głosikiem ;)
0
http://www.meczyki.pl/skroty/56879/fc_barcelona_celta_de_vigo_61.html
Skrót z Hudsonem :) "orgazmy" jego kumpla przy bramkach Barcy - bezcenne xd
0
bodajże Cruyff zrobił cos takiego jako pierwszy i to jest całkowicie legalne. Jak oglądasz piłkę od 30 lat to nie wierze ze nie widziałeś bo i Bergkamp w Arsenalu coś takiego zrobił a to było nieco ponad 15 lat temu...
0
Może być ale Rakieta koło 60 minuty na boisko, a jak rozpocznie Ivan to koło 60 minuty Arda na boisko.
0
Ktoś orientuje się jak Alen radzi sobie w Sportingu ?
4
Przesadze jeśli wystawie Busiemu 10 ?
0
Wszedł jak już ;p i zarazem wyszedł
0
Tak słabej, bezradnej, ośmieszanej Valencii nie widziałem od wielu, wielu lat. Neville zabija ten zespół. Jeśli zaraz nie przyjdzie jakiś porządny trener to będą walczyć o utrzymanie.
1
tak wyszło ;)
3
Jednak jest słabszy trener niz Benitez.
0
Luis ogólnie powinien je wykonywac, Messi też sie bardzo dużo razy mylił w karnych, ewentualnie Iniesta mogłby być egzekutorem.
0
Tak słabej Valencii nie widziałem od wielu lat. Jedziemy ich jak jakieś Granady czy inne Las Palmas. Jak tak dalej pójdzie to manita bedzie najniższym wymiarem kary.
1
Decyzję przyślę pocztą.