1

Dajcie jeszcze 2 dni i będzie news ze Real włącza się do boju o Angela Gomesa :)

0

A Ci by nie dopisywal jak byś za siedzenie na ławce lub trybunach, trenowanie z najlepszym zawodnikiem na świecie płacili solidne pieniądze ?

0

Nie pierdnal a czasami kręcił go niemiłosiernie. Wczoraj Semedo nakryl czapka Douglasa Coste, jednego z najlepszych dryblerow w Europie. Dybala też nie istniał, zwłaszcza gdy schodził na lewe skrzydlo.

5

Semedo już zjada swojego idola jeśli chodzi o defensywe. Co do gry w ofensywie ma jeszcze pole do poprawy i myślę ze jak zgra się z kolegami to będzie kocurem. :)

0

Dembele i Semedo w pierwszym. Zobaczymy co dziś będzie :)

7

W trakcie treningu odczuwał ból w lewym kolanie i Valverde dał mu odpocząć.

0

Mówiłem ze bedzie bomba transferowa ?

0

Sprzedajmy tego Suareza bo za bardzo pajacuje.

0

Czytałem dziś ze Chelsea jest w stanie oddać Hazarda za 120 mln. Smiechlem na początku, ale jeśli to prawda i za 120 by się dało go wyciągnąć to bym brał bez zastanowienia. Co myślicie ?

0

Coś słyszałem o Hazardzie i po cichutku na to liczę i marzy mi się Eriksen o którym też coś czytałem :)

1

Nie przyjdzie ani Cou ani Dembele, ale zamiast nich będzie taka bomba ze nam szczęki opadną. A przynajmniej mam taką nadzieję :)

0

Dzięki wielkie ;)

0

Mam pytanie. Marlon stał się członkiem 1 zespołu czy dalej jest w Barcy B ?

4

Współczuje Twojej Mamie, że ma tak krótkowzrocznego syna, który porównuje obrażanie klubu, któremu kibicuje i nację, z którą nawet nie jest powiązany w żaden sposób do obrazania rodziny. Troche chybione porównanie, ale jeśli masz taką piramide wartości to gratuluję :)

3

Ludzie, ten dzieciak pisał to mając 14 lat. Powiedzcie mi, bijąc się w pierś, kto nie świrował w tym durnym i jakże cięzkim w tych czasach wieku? Przecież w tym wieku zaczynają sie głupoty, które później ciągnął sie za nami bardzo długo. Połowa obecnych 14-15 latków w Polsce to pseudo "Narodowościowcy", którzy tak na prawdę nic nie wiedzą o tym o czym mówią i nie wiedzą często jakie wiążą się z tym konsekwencje. Tak było i z tym chłopakiem, gdy przechodził ten okres "wielkie buntu". Szkoda tylko, że połowa użytkowników tej strony to własnie ten przedział wiekowy i wydaje im się, że są panami świata, i przyznają mi racje dopiero za kilka lat.

0

A ten pierwszy taniec, to taka truskawka na torcie

0

Co Ty gadasz ? Ja nigdzie nie widzialem oświadczenia Ronaldinho że kończy karierę. A jeśli chodzi o grę w klubie to minął rok więc nie gadaj "po tylu latach od zakończenia kariery"

0

Nigdzie nie był wystarcZająco długo. Jest tak że żeby moc ubiegać się o obywatelstwo trzeba mieszkać w danym kraju przez co najmniej 5 lat :) W hiszpanii jest troszeczkę inaczej z zawodnikami z Ameryki PŁd, i potrzeba tylko 3 lat aby móc się ubiegać o obywatelstwo. Czemu jest tak ? Nie mam pojęcia, chociaż domyślam się ze ma to związek z Kolumbem i kolonizacja. Aczkolwiek w tej ostatniej kwestii mogę się mylić.

2

Do "prawdziwej" piłki to wprowadził go jego klub w Brazylii, którego jest wychowankiem. A artykuły nie jest tylko i wyłącznie o wychowankach, tylko o dawaniu szans młodym, utalentowanym graczom. Polecam czytać ze zrozumieniem. Marlon nie jest i nie będzie naszym wychowankiem, ale to nie zmienia faktu że to jeden z największych jeśli nie największy talent na świecie na SO i warto w niego inwestować.

0

A ja obstawiam Cavs. W 7 meczach, ale Cavs są moim faworytem. LeBron przykryje czapa KD. Wystarczyło zobaczyć co grał KD gdy w finale konferencji krył go Leonard jeszcze przed urazem. Durant nie istniał, a LeBron to świetny obrońca i nie ustepuje w tym aspekcie Leonardowi. Do tego Love gra w końcu sezon na miare swoich możliwości no i magik Irving.

0

O 21 Moja Droga :)

0

Gomez to napastnik reprezentacji Niemiec. U nas gra Gomes

0

czasami tak jest. Ale to jest bezposredni link do Aliez jak widzicie wiec kazda transmisja z tej strony pewnie taka bedzie. W takich przypadkach ogladam bez dzwieku :)

0

wejdz na meczosy . pl tam masz linki do Aliez.

4

Patrząc na wystepy obu panów w tym sezonie to Marc łyka Claudio na śniadanie, więc pośrednio te rywalizację wygrał :)

0

Ahh, zapomniałem, umknęło to mi gdzieś, faktycznie dostało czerwoną.

1

Myślę że Ronaldo chętnie by się zamienił. Oddalby majstra za Koronę Króla Strzelców :D

1

Jeszcze Alaves w PK, o ile nie jest zawieszony.

0

Do tej pory Andre na tle 4 ligowego zespołu wyglądał mizernie. Cieszy ze gra dziś bardzo dobrze bo nawet przeciw ogorkom miał z tym problem .

0

A czego się spodziewales ? Sezonowcy teraz będą kibicować AS Monaco i będą mówili ze od czasów Henry'ego a tak naprawdę to nawet nie będą wiedzieli ze jeszcze 3 lata temu grał tam James Rodriguez :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?