krzywy
Dołączył/a: sierpień 2012
Biała Podlaska
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dajcie jeszcze 2 dni i będzie news ze Real włącza się do boju o Angela Gomesa :)
0
A Ci by nie dopisywal jak byś za siedzenie na ławce lub trybunach, trenowanie z najlepszym zawodnikiem na świecie płacili solidne pieniądze ?
0
Nie pierdnal a czasami kręcił go niemiłosiernie. Wczoraj Semedo nakryl czapka Douglasa Coste, jednego z najlepszych dryblerow w Europie. Dybala też nie istniał, zwłaszcza gdy schodził na lewe skrzydlo.
5
Semedo już zjada swojego idola jeśli chodzi o defensywe. Co do gry w ofensywie ma jeszcze pole do poprawy i myślę ze jak zgra się z kolegami to będzie kocurem. :)
0
Dembele i Semedo w pierwszym. Zobaczymy co dziś będzie :)
7
W trakcie treningu odczuwał ból w lewym kolanie i Valverde dał mu odpocząć.
0
Mówiłem ze bedzie bomba transferowa ?
0
Sprzedajmy tego Suareza bo za bardzo pajacuje.
0
Czytałem dziś ze Chelsea jest w stanie oddać Hazarda za 120 mln. Smiechlem na początku, ale jeśli to prawda i za 120 by się dało go wyciągnąć to bym brał bez zastanowienia. Co myślicie ?
0
Coś słyszałem o Hazardzie i po cichutku na to liczę i marzy mi się Eriksen o którym też coś czytałem :)
1
Nie przyjdzie ani Cou ani Dembele, ale zamiast nich będzie taka bomba ze nam szczęki opadną. A przynajmniej mam taką nadzieję :)
0
Dzięki wielkie ;)
0
Mam pytanie. Marlon stał się członkiem 1 zespołu czy dalej jest w Barcy B ?
4
Współczuje Twojej Mamie, że ma tak krótkowzrocznego syna, który porównuje obrażanie klubu, któremu kibicuje i nację, z którą nawet nie jest powiązany w żaden sposób do obrazania rodziny. Troche chybione porównanie, ale jeśli masz taką piramide wartości to gratuluję :)
3
Ludzie, ten dzieciak pisał to mając 14 lat. Powiedzcie mi, bijąc się w pierś, kto nie świrował w tym durnym i jakże cięzkim w tych czasach wieku? Przecież w tym wieku zaczynają sie głupoty, które później ciągnął sie za nami bardzo długo. Połowa obecnych 14-15 latków w Polsce to pseudo "Narodowościowcy", którzy tak na prawdę nic nie wiedzą o tym o czym mówią i nie wiedzą często jakie wiążą się z tym konsekwencje. Tak było i z tym chłopakiem, gdy przechodził ten okres "wielkie buntu". Szkoda tylko, że połowa użytkowników tej strony to własnie ten przedział wiekowy i wydaje im się, że są panami świata, i przyznają mi racje dopiero za kilka lat.
0
A ten pierwszy taniec, to taka truskawka na torcie
0
Co Ty gadasz ? Ja nigdzie nie widzialem oświadczenia Ronaldinho że kończy karierę. A jeśli chodzi o grę w klubie to minął rok więc nie gadaj "po tylu latach od zakończenia kariery"
0
Nigdzie nie był wystarcZająco długo. Jest tak że żeby moc ubiegać się o obywatelstwo trzeba mieszkać w danym kraju przez co najmniej 5 lat :) W hiszpanii jest troszeczkę inaczej z zawodnikami z Ameryki PŁd, i potrzeba tylko 3 lat aby móc się ubiegać o obywatelstwo. Czemu jest tak ? Nie mam pojęcia, chociaż domyślam się ze ma to związek z Kolumbem i kolonizacja. Aczkolwiek w tej ostatniej kwestii mogę się mylić.
2
Do "prawdziwej" piłki to wprowadził go jego klub w Brazylii, którego jest wychowankiem. A artykuły nie jest tylko i wyłącznie o wychowankach, tylko o dawaniu szans młodym, utalentowanym graczom. Polecam czytać ze zrozumieniem. Marlon nie jest i nie będzie naszym wychowankiem, ale to nie zmienia faktu że to jeden z największych jeśli nie największy talent na świecie na SO i warto w niego inwestować.
0
A ja obstawiam Cavs. W 7 meczach, ale Cavs są moim faworytem. LeBron przykryje czapa KD. Wystarczyło zobaczyć co grał KD gdy w finale konferencji krył go Leonard jeszcze przed urazem. Durant nie istniał, a LeBron to świetny obrońca i nie ustepuje w tym aspekcie Leonardowi. Do tego Love gra w końcu sezon na miare swoich możliwości no i magik Irving.
0
O 21 Moja Droga :)
0
Gomez to napastnik reprezentacji Niemiec. U nas gra Gomes
0
czasami tak jest. Ale to jest bezposredni link do Aliez jak widzicie wiec kazda transmisja z tej strony pewnie taka bedzie. W takich przypadkach ogladam bez dzwieku :)
0
wejdz na meczosy . pl tam masz linki do Aliez.
4
Patrząc na wystepy obu panów w tym sezonie to Marc łyka Claudio na śniadanie, więc pośrednio te rywalizację wygrał :)
0
Ahh, zapomniałem, umknęło to mi gdzieś, faktycznie dostało czerwoną.
1
Myślę że Ronaldo chętnie by się zamienił. Oddalby majstra za Koronę Króla Strzelców :D
1
Jeszcze Alaves w PK, o ile nie jest zawieszony.
0
Do tej pory Andre na tle 4 ligowego zespołu wyglądał mizernie. Cieszy ze gra dziś bardzo dobrze bo nawet przeciw ogorkom miał z tym problem .
0
A czego się spodziewales ? Sezonowcy teraz będą kibicować AS Monaco i będą mówili ze od czasów Henry'ego a tak naprawdę to nawet nie będą wiedzieli ze jeszcze 3 lata temu grał tam James Rodriguez :)