krzywy
Dołączył/a: sierpień 2012
Biała Podlaska
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak też myślałem, w sumie jak by miał to coś to już by chociaż dostawał ogony w drużynie A. Tymczasem ma juz 20 czy 21 lat a nie jest uwzględniany.
1
Jeśli chciałeś być zabawny to nie do końca Ci wyszło ;)
Ja pytam całkiem poważnie i takiej odpowiedzi oczekuje, a jeśli ktoś nie ma nic mądrego do powiedzenia (Twój przykład), to po co sie odzywać ? ;)
0
Panowie i Panie naszła mnie taka chwila zastanowienia na temat Zizu. Ma on 4 synów i każdy z nich gra w piłkę w młodzieżowych sekcjach Realu. Może obracacie sie bardziej w futbolu młodzieżowym i jesteście w stanie powiedzieć czy mają potencjał, aby chociaż osiągnąć 50% tego co ich ojciec ?
0
nadał by sie do prowadzenia familiady...
1
wracają ze szkoły dopiero, albo odrabiają lekcje.
9
Ludzie za szybko zapomnieli jak Verma wygrał nam dwa mecze na początku sezonu ligowego. Najlepiej zmieszać go teraz z błotem z powodu słabszej formy...
3
Za Verma to on moze buty nosic ;)
0
Jasna sprawa, może się tylko źle wysłowiłem. ;)
0
Nie zgodze się z Tobą co do Dybali. Owszem umiejętności mu nie odmawiam, ale czy to lepsza opcja niż Nolito ? No nie wiem. Nolito zna już ligę, ma 28 lat, wiec jest juz stosunkowo doświadczonym graczem, do tego przyszedł by do klubu jako super zmiennik, pogodzony z tą rolą, bo nie oszukujmy się MSN nie wygryzie. Natomiast uważasz, że Dybala - młody perspektywiczny gracz z ogromnym talentem i oczekiwaniami wobec jego osoby chciałby siedzieć na ławce i wchodzić na ostatnie 20-15 minut ? To byłby debilizm z jego strony, bo nie oszukujmy sie, chłopak prawdopodobnie zostanie jednym z najlepszych napastników na świecie i siedzenie na ławce w Barcelonie by mu w tym na pewno nie pomogło.
4
Pjanicia bym chętnie zobaczył w Barcelonie, gracz bardzo inteligentny, z dobrym podaniem, strzałem, przeglądem pola i wizją gry. Do tego świetne rzuty wolne. No i cena, 40 mln w dzisiejszych czasach nie wydaje się być ceną zaporową. Transfer Pogby to moje marzenie od około 2-3 lat. Ten gracz może zdominować środek pola na wiele, wiele lat. Ma świetne warunki fizyczne, młody, świtna technika, strzał z dystansu. Cena tylko dość pretensjonalna, ale jak sie płaci 60 mln za 19 letniego Martiala, którego futbolowi laicy (ba! nawet sam Rooney!) nie znali, to 100 mln za szeroko znaną i szanowaną marką jaką jest Pogba nie wydaje się jakoś dużo.
0
W Arsenalu jest 4-5 graczy którzy mogą grać na skrzydle i w tym momencie wciągają Pedro nosem. Cambel, Walcott, Sanchez, Oxlade-Chamberlain i myślę że jak by Cazorle na skrzydlo to też by był lepszy od Pedro. Niestety to zupełnie inny gracz niż 5 lat temu.
0
MSN i Rakitic ;)
0
Jak tam Vidal i jak tam gol Neya?
0
W tych meczach Leo, Ney czy Iniesta, których nikt sie nie czepia, też nie potrafili zagrać do przodu, wiec w moim odczuciu to dość słaby argument ;)
2
To Ty zacznij oglądać mecze, a nie Highlighty , w których Rakiticia faktycznie może być niewiele. ;)
1
Xavi nie asekurował Alvesa. Całe życie robił to Busi, aż do przyjścia Lucho.
4
Kurde człowieku czy Ty nie widzisz w jakim miejscu on gra ? Asekuruje dwóch skrzydłowych z Czego jeden powinien być prawym obrońcą, a drugi biega tylko jak ma piłke przy nodze (z całym szacunkiem dla Leo). Zauważyłem, że za poprzednich szkoleniowców to Busi schodził do boku i asekurował nasze skrzydła. Za Lucho widać jak na dłoni, że Sergio wspomaga srodek, Ivan haruje na prawej stronie, a po lewej Alba zazwyczaj nadąża wrócić. Ivan gra tak jak gra nie dlatego, że nie posiada umiejętności, a dlatego, że tak jest ustawiany przez Lucho.
113
Nie rozumiem czemu tak narzekacie (mowa o wszystkich użytkownikach tego portalu) na tego Rakiticia. Ten faceta haruje jak wół! Asekuruje naszą prawą strone jak sie patrzy. Gdy Dani pójdzie do przodu, to kto kryje jego strefe ? Rakieta! Kto biega za Leo w presingu ? Rakieta! Kto wspomaga Busquetsa w destrukcji ? Rakieta! Do tego strzelił w tym sezonie strzelił wiecej goli i zaliczył więcej asyst od Andresa (tak mowi whoscored). Dawno nie widziałem tak idealnie zdyscyplinowanego taktycznie piłkarza. Jestem jego ogromnym zwolennikiem.
0
A ja myślałem, że Real nie ma szans na ściągniecie Pogby bo dostał bana.
4
Nie rozumiem czemu tak narzekacie (mowa o wszystkich użytkownikach tego portalu) na tego Rakiticia. Ten faceta haruje jak wół! Asekuruje naszą prawą strone jak sie patrzy. Gdy Dani pójdzie do przodu, to kto kryje jego strefe ? Rakieta! Kto biega za Leo w presingu ? Rakieta! Kto wspomaga Busquetsa w destrukcji ? Rakieta! Do tego strzelił w tym sezonie strzelił wiecej goli i zaliczył więcej asyst od Andresa (tak mowi whoscored). Dawno nie widziałem tak idealnie zdyscyplinowanego taktycznie piłkarza. Jestem jego ogromnym zwolennikiem.
4
A ja będę płakał jeśli pójdzie do Realu. Jestem fanem jego talentu, ale w Realu zrujnował by swoją karierę lub grałby kosztem kogoś innego (Isco, James, Casemiro) . Najlepiej niech zostanie w Juve gdzie jest wielką gwiazdą i liderem zespołu.
0
Dokładnie myślałem że z hiszpanskiej ligi. Jeśli chodzi o narodowość to tylko Tello, nie znam lepszego hiszpańskiego PS w fifie.
0
Vela nie kosztuje już tyle ? Jak nie to Feghuli z Valencji czy jakos tak.
1
Nawet w Fifie jest to mega ciężkie xD
1
Widzieliście wypowiedź Roberto Carlosa ? Mówi, że byłby w stanie ściągnąć Neya do Realu xD
0
Nie szukaj tylko filmiku z Eurosportu, komentatorzy byli zalosni, a ich znajomosc angielskiego przecietna ;)
0
Kpina.... Real 0 trofeow, gowniana jesien - 4 przedstawicieli
Juventus - otarli sie o tryplet - 1 gracz
Barca - 5 z 6 mozliwych pucharow - 4 graczy...
Obiektywnie to powinno wygladac tak: Buffon - Alves Chiellini Pique Evra (zagral super sezon, zastanawiam sie jeszcze nad Alaba i Alba, ale wybieram Francuza) - Busi De Bruyne Vidal - Ney Leo CR. Mysle ze Ci gracze byli najlepsi w 2015 roku.
3
Marcelo jeszcze potrafię zrozumieć, ale Thiago Sliva i Ramos? ? Potrafię wymienić 5 graczy na tej pozycji którzy zasłużyli bardziej. Modric? Komedia...
8
Ludzie wy to byscie chcieli zeby 11 wygladala tak: Bravo -Dani Pique Masche Alba - Busi Iniesta Rakitic - MSN. A co z innymi klubami? Neuer to swietny bramkarz, poziom ten sam co Claudio lecz osobiscie tez bym wybral Neuera z prostego wzgledu, i tak 5 graczy czyli niemalze 50℅ to gracze Barcy. Alaba ? Super uniwersalny gracz, swietna lewa noga, zaciagnal Austrie na ME. Lepszy od Jordiego Alby w 2015, Ramos to pomylka, Boateng powinien tu byc w jego miejsce. Od Pogby lepszy bylby Vidal lub Busi, ale nasz Busi jest wszedzie pomijany, a Arturo gorszy od Pogby to juz decyzja kibicow. James to dla mnie brak zaskoczenia, bestia, szkoda troche jesieni u Beniteza, ale odkuje sie u Zidane'a. No i Ronaldo, coz moge powiedziec, strzelil mase bramek wiec sie nie dziwie ze go wybrali. Najwazniejsza rzecz, to jest 11 wybrana przez KIBICOW z calego swiata. Pozdrawiam tych, ktorzy mieli checi zeby przeczytac moje wypociny :)
0
To chyba jakaś kpina..... Cóż zostaje sie tylko cieszyć, że jak już zawiesili to tylko na 2 w PK.