0

Dlaczega akurat dzis siadl mi dekoder ? Dlaczego? Pany powiedzcie jak tam gra Barca?

0

Jak dla mnie to sedzia jest bardzo widoczny w tym spotkaniu. Niestety w ten negatywny sposob.

1

Tylko nie Szukala....

0

Skad to wziales?

0

Komentarz usunięty

3

Instynkt snajpera. Roznica miedzy obronca a napastnikiem jest kolosalna.

6

Nawet jak awansujemy to Solorz i tak zakoduje....

0

Ladne zachowanie Barcy wobec Rafinhi ;)

1

Ale jest Grosicki xd

0

Mowisz masz xd.

0

Kurde poszedlem do kibla przy stanie 1:1, wracam a tu 4:1 a Lewy pakuje 4 bramy ;0

2

Wolfsburg prowadzi z Bayernem :o

0

Orange Sport kiedys chyba mialo, ale ostatnio zeszli na psy.

0

Sandro gra z nr 19.

0

Jesli to prawda, to cudowne info dla nas. Potrzeba nam kogos do srodka pola. Natychmiast.

0

Dawno tak sie nie smialem....

0

Kim go zastapic?

0

Ter Stegen jest niestabilny. Potrafi blysnac genialna interwencja by w nastepnej akcji popelnic blad. Trzeba mu psychologa, moim zdaniem.

0

Nie mam jak obejrzec. Karny sie nalezal czy naciagany?

14

Załamać sie można. To juz sie robi nudne. Granada zagrała bardzo dobry mecz, postawiła się Realowi, ale o ile z podstawowa jedenastka Królewskich sobie poradzili, to ich dwunasty zawodnik - sędzia był dla nich zbyt duza przeszkoda.

0

Ja mam cały czas obraz Bryanta jako bardzo samolubnego gracza, Shaq sam wypowiadał się, że bardzo cięzko sie z nim wspołpracuje, a obaj panowie żyli w małym konflikcie i dopiero niedawno ich relacje nieco sie ociepliły. Co do Gasola to myślę, że nie miał on takich jaj aby postawić się trenerowi i Kobemu i powiedzieć, że chce odgrywać większa role w zespole. Zamiast wielkiego duetu Gasol-Bryant był Kobe i spółka. Nawet w czasach gdy LAL próbowało stworzyć Wielka Trójke na wzór tej z Miami nie brano Gasola pod uwagę. Gwiazdami mieli byc Howard, Nash i Kobe. Pau nie miał tak rozbuchanego ego. Taka jest moja opinia.

1

Juz Ci mówie, w NBA Gasol jest graczem, który ma zadanie do spełnienia. Cała gra nie toczy sie wokół niego. W LAL grał w cieniu Kobiego, w Bulls większą role odgrywają Rose, Buttler czy Noah. W reprezentacji jest graczem, pod którego trener ustawia taktykę i może pokazać na co go stać.

0

Arda i tak bedzie grał. Przed rozpoczęciem drugiej rundy zgłasza sie kadre do LM na nowo.

0

Ja mysle ze jeszcze James byłby idealny. Do wyjecia z niskie pieniadze.

0

Nie mozemy grac 4 pomocników. Kosztowało by to nas jednego obronce lub kogos z MSN. Gra 3 obronców jest ryzykowna, bardzo ryzykowna, a kogo z MSN mozna posadzic ?

1

Ja wiem ze to gra o najwyzsza stawke, ale gdy w gre wchodzi zdrowie innego gracza to trzeba pochamowac troche noge. To nie MMA, tu nie chodzi o to zeby poturbowac przeciwnika. Niestety Nainggolan zrobil to nie pierwszy raz i to jest najbardziej frustrujace.

1

Nainggolan to boiskowy bezmozg. To juz drugi mlody chlopak, ktoremu wyrzadza wielka krzywde. Polamal obiecujacego 19 latka w Serie A jakies pol roku temu, teraz bardzo mocno uszkodzil Rafinhie w jego najlepszym momencie. Szkoda slow na tego rzeznika...

0

Czyzby bezmozg Najngolan ?

1

Kontuzja. Starcie z Suarezem.

0

Lewy chyba zszedl a za niego Coman.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?