krzywy
Dołączył/a: sierpień 2012
Biała Podlaska
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczega akurat dzis siadl mi dekoder ? Dlaczego? Pany powiedzcie jak tam gra Barca?
0
Jak dla mnie to sedzia jest bardzo widoczny w tym spotkaniu. Niestety w ten negatywny sposob.
1
Tylko nie Szukala....
0
Skad to wziales?
0
Komentarz usunięty
3
Instynkt snajpera. Roznica miedzy obronca a napastnikiem jest kolosalna.
6
Nawet jak awansujemy to Solorz i tak zakoduje....
0
Ladne zachowanie Barcy wobec Rafinhi ;)
1
Ale jest Grosicki xd
0
Mowisz masz xd.
0
Kurde poszedlem do kibla przy stanie 1:1, wracam a tu 4:1 a Lewy pakuje 4 bramy ;0
2
Wolfsburg prowadzi z Bayernem :o
0
Orange Sport kiedys chyba mialo, ale ostatnio zeszli na psy.
0
Sandro gra z nr 19.
0
Jesli to prawda, to cudowne info dla nas. Potrzeba nam kogos do srodka pola. Natychmiast.
0
Dawno tak sie nie smialem....
0
Kim go zastapic?
0
Ter Stegen jest niestabilny. Potrafi blysnac genialna interwencja by w nastepnej akcji popelnic blad. Trzeba mu psychologa, moim zdaniem.
0
Nie mam jak obejrzec. Karny sie nalezal czy naciagany?
14
Załamać sie można. To juz sie robi nudne. Granada zagrała bardzo dobry mecz, postawiła się Realowi, ale o ile z podstawowa jedenastka Królewskich sobie poradzili, to ich dwunasty zawodnik - sędzia był dla nich zbyt duza przeszkoda.
0
Ja mam cały czas obraz Bryanta jako bardzo samolubnego gracza, Shaq sam wypowiadał się, że bardzo cięzko sie z nim wspołpracuje, a obaj panowie żyli w małym konflikcie i dopiero niedawno ich relacje nieco sie ociepliły. Co do Gasola to myślę, że nie miał on takich jaj aby postawić się trenerowi i Kobemu i powiedzieć, że chce odgrywać większa role w zespole. Zamiast wielkiego duetu Gasol-Bryant był Kobe i spółka. Nawet w czasach gdy LAL próbowało stworzyć Wielka Trójke na wzór tej z Miami nie brano Gasola pod uwagę. Gwiazdami mieli byc Howard, Nash i Kobe. Pau nie miał tak rozbuchanego ego. Taka jest moja opinia.
1
Juz Ci mówie, w NBA Gasol jest graczem, który ma zadanie do spełnienia. Cała gra nie toczy sie wokół niego. W LAL grał w cieniu Kobiego, w Bulls większą role odgrywają Rose, Buttler czy Noah. W reprezentacji jest graczem, pod którego trener ustawia taktykę i może pokazać na co go stać.
0
Arda i tak bedzie grał. Przed rozpoczęciem drugiej rundy zgłasza sie kadre do LM na nowo.
0
Ja mysle ze jeszcze James byłby idealny. Do wyjecia z niskie pieniadze.
0
Nie mozemy grac 4 pomocników. Kosztowało by to nas jednego obronce lub kogos z MSN. Gra 3 obronców jest ryzykowna, bardzo ryzykowna, a kogo z MSN mozna posadzic ?
1
Ja wiem ze to gra o najwyzsza stawke, ale gdy w gre wchodzi zdrowie innego gracza to trzeba pochamowac troche noge. To nie MMA, tu nie chodzi o to zeby poturbowac przeciwnika. Niestety Nainggolan zrobil to nie pierwszy raz i to jest najbardziej frustrujace.
1
Nainggolan to boiskowy bezmozg. To juz drugi mlody chlopak, ktoremu wyrzadza wielka krzywde. Polamal obiecujacego 19 latka w Serie A jakies pol roku temu, teraz bardzo mocno uszkodzil Rafinhie w jego najlepszym momencie. Szkoda slow na tego rzeznika...
0
Czyzby bezmozg Najngolan ?
1
Kontuzja. Starcie z Suarezem.
0
Lewy chyba zszedl a za niego Coman.