krzywy
Dołączył/a: sierpień 2012
Biała Podlaska
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobrze czytać, że Barca z lutego wróciła ;)
0
ktos powie jak ogólnie zagrała Barca ?
0
Myślę, że zachowaniem fair było by celowe zmarnowanie tego 3 rzutu karnego. Co ten facet tam widział to ja nie mam pojecia, takich pojedynków są setki w kazdym meczu...
0
Kto z naszych strzelil ?
1
Dajcie spokoj, raz na wozie raz pod wozem. W trzeba dopilnowac aby liga zostala w naszych rekach i zadbac o PK, latem przyjda nowi gracze i licze ze pocisniemy LM w przyszlym sezonie ;)
0
Idz kibicuj Realowi jak sie nie podoba, oni mieli po 16 minutach 2:0.
0
Brawo Ty! Jesteś moim bohaterem -.-
0
Z Milanu np? Mysle ze ten młody D.... nie wiem jak sie pisze jego nazwisko, pokusiłby się na transfer do takiego klubu jak Barca. De Gea tez jest jak najbardziej do wyciągnięcia. United nie zagrają w LM wiec oburzenie Hiszpana bedzie rosło, a wraz z nim chęć odejscia. Powrót do Hiszpanii to kolejny argument przemawiający za tym. Myslę ze sam David mógłby naciskać na odejscie co poniekąd obnizyło by cene.
3
Pozwól że cofne się w czasie o kilka dni. Z Arsenalem zagrał dobrze, w pierwszej połowie był niczym mur, nie do przejścia. W drugiej trochę słabiej, ale i tak solidnie. To tylko jeden przykład, a jego dobre mecze można wyliczać i wyliczać, obojętne czy grał na lewej czy w środku obrony.
0
Bartra też nie jest perspetywiczny. W jego wieku Pique kasowal wszystko i wygrywał LM będąc podstawowym stoperem, że nie wspomnę o Puyolu, który rozstawial wszystkich po kątach. Prawda jest taka że Marc jest graczem na poziomie klubów środka tabeli ;)
15
Specu, przypomnij sobie inne mecze z jego udziałem. Ten był akurat koszmarny, ale w większości meczy w pełni pokazywał dlaczego Barca po niego sięgnęła. Jeden słaby mecz i od razu trzeba kogoś zgnoic, zapomina się o jego zaslugach. Typowe dla Pereza i jego fanów. Może pomyliłeś fora?
2
Troche zachowujemy sie jak kibice Realu, popadamy w obled. Wszystko i i tak zweryfikuje rzeczywistosc boiskowa. Ograja Wilki, to w polfinale juz nie bedzie slabych druzyn, a tam dostana ostre lanie i sie skoncza macki Pereza.
2
Nie powiedziałbym, że Real ma łatwo. W obecnej formie Wolfsburg moze napędzić im stracha. Draxler w formie, Schurle powoli wraca do najlepszej wersji siebie, solidna obrona kierowana przez Naldo i mocny środek w którym króluje Luzi Gustavo. Z beznadziejną w tym sezonie obroną Realu wszystko jest możliwe i nie skreślam Niemców.
0
2 kwietnia to wiem, godziny nie znałem. Dzięki ;)
0
Znana jest juz godzina rozpoczęcia Gran Derbi ?
0
Nie ma szans żebysmy trafili na Real, oni od kiedy są pewni awansu do ćwierćfinału mają pewny mecz z Benfica.
5
Jak przepracuje solidnie presezon myślę, że dostanie szanse na regularne wystepy. W tym sezonie swoją brawurą stracił tę szanse, bo nie oszukujmy sie ale to własnie nadmierna pewnosc siebie go zgubiła. Mam nadzieje ze nauczy sie po swoich błedach i juz w przyszłym sezonie powalczy o tytuł najlepszego bramkarza La Liga.
0
Bayern wyrownal, ale jaja...
0
Hajto, Zewlakow, ma facet mocna konkurencje ;)
0
Ulalalalalalalalala :o
0
Nie wiem czy jakiegos drobnego bolu nie odczuwa.
10
Blagam niech Barca uciszy tych komentatorow...
0
Nie ma co dzielic skory na niedzwiedziu, w Turynie to Bayern prowadzil 2:0 a skonczylo sie 2:2. Nie takie powroty w historii futbolu widzialem. Co do meczu Barcy, to odpuscic Suarezowi proponuje, chlop zaliczyl asyste przy bramce Neya, ale zgnoic go i tak trzeba za kilka niecelnych podan. Messiego nikt nie pojedzie za popsuta setke, gdzie z metra kopnal w bramkarza.
2
Dobry grajek, ale MSN by nie wygryzl wiec szkoda go by troche było.
0
Iniesta duzo w tym sezonie odpoczywa.
1
Pierwsza połowa super. Niezły Munir, super Arda, o Messim i Neymarze chyba nic nie trzeba mowic, Andres znowu czaruje, Roberto dosyc pewny, a obrona bezrobotna. Niemal ze perfekcyjne pierwsze 45 minu, prawie bo szkoda tego karnego (znowu).
0
kto strzelil na 1;0 ?
0
O Schalke też tak mówili, a pamiętamy jak Real bal się o awans do ostatniego gwizdka ;)
0
Jestem zdecydowanie na tak, zwłaszcza jeżeli w gre serio wchodzą tak komiczne pieniądze. Zacząłem oglądać Lisów jakos w listopadzie, słyszałem od znajomych, że grają ciekawy futbol i potrafią zaskoczyć. Początkowo nie byłem przekonany, ale spróbowałem raz, drugi, trzeci i ich mecze ogląda się naprawde przyjemnie, a sam Mahrez w akcji jest poezją, to jak ośmiesza gwiazdy wielkiego formatu, pokazuje jak nieznany szerszej publiczności gracz może w pare miesięcy graczem z absolutnego topu. Jeśli ten transfer stałby sie faktem, byłbym wniebowzięty.
0
Jasne, że róznica zdan może mieć miejsce ;) jednak nadal uważam że zagrał nieźle, zwłaszcza w ofensywie gdzie kilka razy pokazał sie z dobrej strony :)