krzywy
Dołączył/a: sierpień 2012
Biała Podlaska
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeśli Coutinho to prawda to jestem mega zadowolony.
0
Szczerze to jestem zaskoczony, że to Dani bedzie grał z 6. Myślałem, że numer ten dostanie Arda.
0
Co Ty gadasz, Navas sam potrafil narobic problemu. To dzieki niemu slabe Levante nie przegrywalo 8:0 z Barca tylko mielismy ciezka przeprawe. Bardzo dobry bramkarz, ktory w pojedynke ratowal punkty swojemu zespolowi. W Realu nie dali mu jeszcze szansy.
0
Wielkie tak dla tego transferu. Top 5 srodkowych obroncow ponizej 20 lat. Genialna inwestycja na przyszlosc
0
To Mundo polecialo.... Kazdy z tych lewych obroncow jest podstawowym zawodnikiem swojego zespolu. Juz widze jak, ktorys z nich opuszcza cieplutkie miejsce w 11 swojego klubu, zeby patrzec jak u nas pomyka Jordi Alba, a od czasu do czasu pograc z ogorkami... Do tego jak Verthongen moze byc brany za osobe ktora ma zastopic Adriano. Przeciez to SO, ktory ewentualnie moze grac na LO. W Barcelonie jezeli juz to widze go tylko no SO.
6
Niestety ale mecze z United i Chelsea pokazaly ze Bartra to nie ten poziom. Ogrywany bardzo latwo. Marc powinien sluzyc do rotacji skladu. Chcialbym aby kiedys wystrzelil z forma, ale na ta chwile to tylko rotacja. Co do mlodzikow, poszukal bym wypozyczenia do jakiegos Rayo, Almerii czy podobnych klubow, bo musza sie ograc w lidze, a z lawki bedzie ciezko.
5
Wydaje mi sie ze nie. Benatia to gracz, ktory zagral jeden doskonaly sezon i europejscy giganci zaczeli sie o niego bic. O Pogbi glosno jest juz od 2-3 lat, caly czas mowi sie o jego talencie i umiejetnosciach. Mysle ze to nie przycichnie az do jego definitywnego transferu.
0
Kenedy - to nazwisko obilo mi sie o uszy. Chlopak majacy zadatki na wielkiego gracza i jak ktos pokieruje jego kariera odpowiednio to Brazylia moze miec w koncu napastnika pokroju wielkiego Ronaldo. Gerson natomiast niewiele mi mowi. Balem sie ze chodzi o bardzo przecietnego stoperaz Giermo (jakos tak ta druzyna sie nazywa), ale to chyba jakis SP. Skoro mowi sie o zainteresowaniu ze strony Barcy to chlopak pewnie cos potrafi ;)
0
Czyli zostalo tylko czekac na info ze Montoya odchodzi. Z calym szacunkiem dla Martina, ale nie ma juz czego tu szukac. W innym klubie moze sie jeszcze rozwinie troche.
2
I wygral z Barca LM.
0
To tez racja. Ale z pewnoscia nie nasz.
0
Ludzie nie piszcie ze to nasz wychowanek bo gral w Barcelonie w wieku 11-12 lat. Aleix Vidal to wychowanek Espanyolu bodajze. Tak gdzies slyszalem.
0
Ciekawe jak zrobi to Szpakowski ;d
0
Tego akurat jestem pewien.
0
Nie o to mi chodzi. Chodzi mi o to, ze jako kibic Barcelony znajduje sie wiecej plusow u swoich graczy a wiecej minusow u rywali. I tak ma chyba kazdy, nie traktuj tego jak obelgi. ;)
0
Inaczej bys pisal jakby to Danilo byl w Barcelonie. Obaj maja swoje wady i zalety. Cieszy mnie jedynie to ze za Vidala zaplacili ok. 10 mln a Real za Danilo ponad 30. Poziom pilkarski podobny, cenowo natomiast Vidal to majstersztyk.
0
Tylko Vidal czesto grywal jako pomocnik/skrzydlowy, za soba mial jeszcze Coke. Dani jest ostatnim obronca na prawej flance i o tym musi pamietac.
0
Chlopcze jeszcze raz mnie obraz a bedzie z toba zle. Co do kolejnego zarzadu to prawdopodobnie wygra Laporta, ktory dolozy wszelkich staran by Lucho zostal. W przeciwienstwie do ciebie mysle i duzo czytam. Sam Enrique musialby zostac w jakis sposob zmuszony, czy to przez koszmarne wyniki czy jakies inne czynniki, zeby odejsc. I tak na przyszlosc zwazaj na slowa, ktorych uzywasz.
0
Przeciez trzeba miec nawalone w glowie lub nazywac sie Florentino Perez zeby pozbyc sie trenera, ktory zdobyl wszystko. LE sam raczej bedzie chcial zostac.
0
ma ktoś link do skrótu z komentarzem NC+ ?
0
MATS calkiem niezle, a MOTM to Rakitic.
1
Co wy od tego Pogby chcecie. Juventus jest zdominowany. Takich nazwisk jak Pirlo, Tevez czy Vidal nie widac. No Vidala widac przy faulach. Pogba jest jednym z najlepszych graczy Juve w tej pierwszej polowie.
3
Vidal nie skonczy dzis meczu w regulaminowym czasie.
0
Gdy go kupowalismy nie wiedzielismy ze nie bedzie gral przez rok.
9
Odczep sie od niego. Dam sobie reke uciac, ze jesli w przyszlym sezonie bedzie zdrowy to bedzie waznym filarem naszej defensywy. Jesli znowu dopadnie go kontuzja to wtedy przyznam ze kasa troche w bloto.
0
Pora aby pilkarze nozni poszli w ich slady w sobote ;)
0
Skad liniowy sie urwal to nie mam pojecia.
6
Najszczesliwsza data w dziejach futbolowego swiata.
0
Czy tylko mi Iwanski wydaje sie proMadrycki?
0
Ci Brazylijczycy to maja cos z tymi fryzurami. Ronaldo w 2002 (chyba na mundial w Korei i Japonii) wycial sobie trojkat na glowie, Dani Alves teraz ma jakis stozek na srodku. Maja chlopaki fantazje ;)