0

Mam wrażenie, że Enrique chce na siłę zmieścić gdzieś Mascherano. Niepotrzeba dziś nam dwoch DM. Trzeba kreacji. Tego nie ma w środku pola.

0

Jak gramy ogolnie ? Dopiero dołączyłem.

1

W Stanach piłkę nożną uważa się za niszową a koszykówkę za sport narodowy. Co kraj to obyczaj. Ja bardzo lubie obejrzeć od czasu do czasu mecz NBA.

0

Naingollan ? Ten rzeźnik ? Bez przesady. Moim zdaniem ta trójka wczesniej przez Ciebie wymieniona jest okej, ale marzę o Matuidim. Fantastyczny piłkarz, a bardzo niedoceniany.

0

Prawdopodobnie ter Stegen by ja wylapal. Niestety przy rykoszecie nie mial szans na skuteczna interwencje, takze byl to samoboj bo Mathieu zmienil tor lotu pilki.

0

Obronca. Nigdy nie bedzie graczem pokroju Alvesa z najlepszych lat i trzeba skonczyc z kreowaniem go na takowego. Dzis calkiem poprawny wystep. Na pewno nie zawalil tego meczu i w obronie byl zawsze na czas, to najwazniejsze na jego pozycji.

1

Trzeba powiedziec ze wynik bardzo dobry, ale liczmy sie z faktem ze PSG gralo poteznie oslabione. Cabaye to nie Veratti, nie ta klasa, Raboit to wogole jakas pomylka. Cos jak u nas Roberto. Mottcie moze buty czyscic. Brak Ibry tez wazny. Do tego musial zejsc Silva a wszedl drewniany Luiz. PSG oslabione a Barca konsekwentnie to wykorzystala. Brawo

0

Ok, dzieki wielkie.

0

Moze ma inne zadania taktyczne. Nie wiadomo co Lucho mu nakazal

0

Jeszcze 10 minut temu byly komentaze ze Suarez najgorszy na boisku. Co teraz ?

0

Pytanie off-top czy polfinaly sa losowane czy juz jest drabinka ?

0

Lepiej bezsensownie ryzykowac ? Prowadzimy w meczu na wyjezdzie. I kazde ryzyko jest malo potrzebne, dowiezc wynik do konca lub podwyzszyc gdy nadazy sie okazja ale bez zbednego ryzyka.

0

Tyle ze Radovic nawet nie powachal fazy grupowej LM.

0

Mam przeczucie ze Rakitic pokaze dzis klase. Nie wiem czemu ale tak cos czuje.

0

Widziałem, że ktoś grał w eliminacjach Barcą, a o ile sie nie myle to mamy Nike :)

0

C inaczej nie ma w polskiej TV ligi hiszpanskiej.

0

Dobrze. Wielki talent, ktory marnowal by sie u nas jak Isco w Madrycie, gdzie gdy zdrowi sa James, Modric i Kroos to chlopak sobie nie pogra.

2

Dzięki, to jedna z dwóch najważniejszych bramek w moim życiu ;)

2

Sory kolego ale 2 tygodnie temu urodzil mi sie drugi synek i kazda wolna chwile (a nie mam ich zbyt duzo) spedzam z moja rodzina. Na ta chwile nie ma mowy abym chodzil po knajpach ;)

0

Jeszcze troche. W koncu cos mu wpadnie ;)

4

Wam powiem ze dawno mnie tak news nie rozbawil ;d ostatni raz tak sie smialem jak pisano o odejsciu Leo do Chelsea bo polubil ich profil na portalu spolecznosciowym.

0

Ciekawostka 52 minuta gry i Real bezbramkowo z Rayo ;)

0

Fakt, Lewy sie popisal. Ale to byla bramka bardziej po bledzie Hummelsa w srodku pola niz jakiejs ladnej skladnej akcji. Nie oszukujmy sie ale odbil sie od Roberta jak junior.

0

A chociazby to, ze wygrali LM w zeszlym sezonie. To tez upokorzenie twoim zdaniem? Kazdemu zdarzaja sie wypadki przy pracy. Przypomne Ci ze my przegralismy na CN z Malaga, Celta a na wyjedzie z Realem Sociedad.

0

Bayern bez Robbena i Riberego nie istnieje. Slabo. Porto ma calkiem spore szanse moim zdaniem.

0

Z Rayo tez. Znaki

0

O ja cie ! Moze jednak uda nam sie cos ugrac, co nie placzki ? ;)

0

Ty juz jestes. ;)

0

Jeju jak dobrze ze Oier nie jest juz naszym bramkarzem. To co wpuscil z Realem to kompromitacja. Bylby niezly na nasza 1. lige. Na Granade jest za slaby...

1

Ma 24 lata i nie jest juz mlokosem. Nie mowie ze jest bardzo doswiadczony ale swoje powinien wiedziec. Prawda jest taka ze Marc jest dobry na ligowych sredniakow i powinien sluzyc rotacji skladu, aby podstawowy sklad byl w miare swiezy. Na wiecej Bartry niestety niestac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?