krzywy
Dołączył/a: sierpień 2012
Biała Podlaska
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma ktos może dobry link ze skrótem ?
0
Jak chcesz kupic Reusa i Koke to po co Ci Denis Suarez i Tello ? Do grzania lawy? Niech chlopaki graja i zdobywaja doswiadczenie. Do tego jakos Reusa u nas nie widze nie mialbym gdzie go ustawic. Koke to dobry pomysl.
0
Moim zdaniem Neuer zasłużył najbardziej z tej 3. Oczywiście serce mówi Leo ale roZum Neuer.
0
Leciały mecze Realu gdyż było tam Real Madyryt TV. Co do innych meczy to nie sądze by było to prawdopodobne.
0
Poszukal bym, ale na androidzie to sie slabo sprawdza ;)
0
Dalej 2:0 czy poprawili?
0
A kiedy ma sie ograc?
0
A ja w Ciebie. PRzeczytalem twoj komentarz i Twoja skladnia wola o pomste.
0
Ciągle 0:0 na cyprze ?
0
Grzeszysz chłopie. Moim zdaniem Rafinha to większy talent niz jego starszy brat Thiago. Trzeba tylko dawac mu minuty a bedziemy mieli z niego pociechę. Naturalny nestępca Iniesty moim zdaniem.
0
Wszystko ok tylko skoro my dostawaliśmy kartki w pierwszej połowie to Real też powinien. Widziałem faul Krosa i Modricia gdzie to powinny byc żółte kartki. Ale to i tak nie zmienia tego ze Real był po prostu lepszy. Licze na rewanż na CN. :)
0
Powiem tyle. Gra na stojąco. Cieszy tylko tyle, że Real ma mało z gry. My niestety tez. Widać ze Suarez potrzebuje ogrania. To normalne, widać jednak u niego ogromne chęci co cieszy. Denerwuje mnie Busquets i szkoda karnego, ale ręka była.
0
A tu sie nie zgodze. Wolał bym Mathieu na środku a Albe na lewej i Masche w pomocy, bo Busquets mnie denerwuje dzis. Zwłaszcza że przegrywa piłke z leżącym Isco....
2
Nie wiem jak wam ale mi sie Pique podoba dziś. Do tego NSM błyszczy. Brakuje kreatywnosci w drugiej linii tylko.
0
Jaki wynik naszego meczu?
0
A jak gea MAtS ?
0
Super, dzieki ;)
1
Sory ze nie na temar, Lewy cos strzelil ?
1
Powiem szczerze, że przed sezonem wolałem aby pierwszym bramkarzem był ter Stegen, ale patrząc jak świetnie w bramce spisuje się Bravo przekonałem się do Chilijczyka. Mega pewny punkt drużyny.
0
Karny, nie cieszmy sie z prowadzenia ludogorca.
2
Generalnie oceny wporządku, tylko Messiego oceniasz moim zdaniem trochę za nisko. Facet biegał, walczył, zaliczył dwie asysty (przy golach Rakiticia i Neymara) do tego dwie bramy załadował i przy drugim golu Neymara to on posłał super piłkę do Munira, który powalczył o nią z bramkarzem Granady. Moim zdaniem Messi na 9 minimum.
0
Podczas meczu zauwazyłem nawet ze po wślizgu rywala, wstał i dalej walczył o piłkę, fakt ze nie doszedł do niej i sędzia odgwizdał faul na Neymarze ale sam to, ze nie lezał i wił się jak by mu nogi urwało pokazuje, ze Lucho go zmienia na lepsze ;)
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html
Polecam transmisje ;)
0
Byly, i wyprzedaz polowy skladu.
2
Gratulacje dla tego Pana. W koncu ktos na poziomie. ;)
0
Kurde ludzie co z wami jest!? Facet gra PIERWSZY mecz w nowej druzynie, z nowymi kolegami, a wy juz chcecie zeby gory przenosil. On jeszcze pokaze, ale nie liczcie dzis na niewiadomo co....
0
Z tego co tu czytam to ludzie chca pozbyc sie Neymara, Iniesty, Rakiticia, Douglasa no i Pedro...
1
Tak cos czuje ze nawet Lewandowski i społka mieli by szanse z tą Indonezją ;D
1
A Mika zawodnik meczu.
1
I jest Mistrzostwo Swiata!