0

Ma ktos może dobry link ze skrótem ?

0

Jak chcesz kupic Reusa i Koke to po co Ci Denis Suarez i Tello ? Do grzania lawy? Niech chlopaki graja i zdobywaja doswiadczenie. Do tego jakos Reusa u nas nie widze nie mialbym gdzie go ustawic. Koke to dobry pomysl.

0

Moim zdaniem Neuer zasłużył najbardziej z tej 3. Oczywiście serce mówi Leo ale roZum Neuer.

0

Leciały mecze Realu gdyż było tam Real Madyryt TV. Co do innych meczy to nie sądze by było to prawdopodobne.

0

Poszukal bym, ale na androidzie to sie slabo sprawdza ;)

0

Dalej 2:0 czy poprawili?

0

A kiedy ma sie ograc?

0

A ja w Ciebie. PRzeczytalem twoj komentarz i Twoja skladnia wola o pomste.

0

Ciągle 0:0 na cyprze ?

0

Grzeszysz chłopie. Moim zdaniem Rafinha to większy talent niz jego starszy brat Thiago. Trzeba tylko dawac mu minuty a bedziemy mieli z niego pociechę. Naturalny nestępca Iniesty moim zdaniem.

0

Wszystko ok tylko skoro my dostawaliśmy kartki w pierwszej połowie to Real też powinien. Widziałem faul Krosa i Modricia gdzie to powinny byc żółte kartki. Ale to i tak nie zmienia tego ze Real był po prostu lepszy. Licze na rewanż na CN. :)

0

Powiem tyle. Gra na stojąco. Cieszy tylko tyle, że Real ma mało z gry. My niestety tez. Widać ze Suarez potrzebuje ogrania. To normalne, widać jednak u niego ogromne chęci co cieszy. Denerwuje mnie Busquets i szkoda karnego, ale ręka była.

0

A tu sie nie zgodze. Wolał bym Mathieu na środku a Albe na lewej i Masche w pomocy, bo Busquets mnie denerwuje dzis. Zwłaszcza że przegrywa piłke z leżącym Isco....

2

Nie wiem jak wam ale mi sie Pique podoba dziś. Do tego NSM błyszczy. Brakuje kreatywnosci w drugiej linii tylko.

0

Jaki wynik naszego meczu?

0

A jak gea MAtS ?

0

Super, dzieki ;)

1

Sory ze nie na temar, Lewy cos strzelil ?

1

Powiem szczerze, że przed sezonem wolałem aby pierwszym bramkarzem był ter Stegen, ale patrząc jak świetnie w bramce spisuje się Bravo przekonałem się do Chilijczyka. Mega pewny punkt drużyny.

0

Karny, nie cieszmy sie z prowadzenia ludogorca.

2

Generalnie oceny wporządku, tylko Messiego oceniasz moim zdaniem trochę za nisko. Facet biegał, walczył, zaliczył dwie asysty (przy golach Rakiticia i Neymara) do tego dwie bramy załadował i przy drugim golu Neymara to on posłał super piłkę do Munira, który powalczył o nią z bramkarzem Granady. Moim zdaniem Messi na 9 minimum.

0

Podczas meczu zauwazyłem nawet ze po wślizgu rywala, wstał i dalej walczył o piłkę, fakt ze nie doszedł do niej i sędzia odgwizdał faul na Neymarze ale sam to, ze nie lezał i wił się jak by mu nogi urwało pokazuje, ze Lucho go zmienia na lepsze ;)

0

http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html
Polecam transmisje ;)

0

Byly, i wyprzedaz polowy skladu.

2

Gratulacje dla tego Pana. W koncu ktos na poziomie. ;)

0

Kurde ludzie co z wami jest!? Facet gra PIERWSZY mecz w nowej druzynie, z nowymi kolegami, a wy juz chcecie zeby gory przenosil. On jeszcze pokaze, ale nie liczcie dzis na niewiadomo co....

0

Z tego co tu czytam to ludzie chca pozbyc sie Neymara, Iniesty, Rakiticia, Douglasa no i Pedro...

1

Tak cos czuje ze nawet Lewandowski i społka mieli by szanse z tą Indonezją ;D

1

A Mika zawodnik meczu.

1

I jest Mistrzostwo Swiata!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?