krzywy
Dołączył/a: sierpień 2012
Biała Podlaska
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trochę mnie to śmieszy, że antybohaterem został tylko arbiter głowny. Ludzie przecież tam jest 3 sędziów. Od czego ma liniowych ? Oni powinni mu podpowiadać. Liniowi ponoszą taką samą odpowiedzialność za tragiczny poziom sędziowania co główny.
0
Owszem, Hazard to ogromny talent, ale Di Maria i Bale mieli o wiele lepsze sezony i ich overal, przynajmniej moim zdaniem, powinien byc większy niż Hazarda.xeroo95. Moim zdaniem Lewy zasłużył na więcej. Falcao miał NIEZŁE pół sezonu a poźniej uraz i nie zagrał na Mundialu, RVP też długo się leczył i w sezonie nic nie pokazał, za to miał dobry MŚ. Moim zdaniem Falcao nizej niz Lewy a RVP na równi ;)
0
Same q to byl faul na czerwona kartke ;)
0
Smieszne jest to ze Hazard ma wiecej od Di Marii, Aguero czy Bale ;d
2
Fifa 99. W podstawowym sterowaniu wystarczylo wcisnac ctrl + q i zawodnik upadl ;)
3
Nie wiem czemu ludzie aż tak boją się Bayernu. Oweszem to silny zespól, ale to nie ta sama druzyna, która wygrała LM sezon temu. Przegrali znacznie Superpuchar z Barussia, a i mecze w Bundeslidze pokazują, ze to nie ta forma. Moim zdaniem groźniejszym rywalem bedzie Chelsea. Bardzo przemyślane wzmocnienia (Cesc, Diego Costa, Luis Filipe), powrót z wypożyczenia Courtuisa, którego uważam za jednego z 5 najlepszych bramkarzy świata, świetny trener na ławce sprawiają, że jak dla mnie to Chelsea wyrasta na jednego z największych rywali Barcy.
3
Myślałem, że nie doczekam się chwili w której Mou powie coś pozytywnego o szkoleniowcu i drużynie Barcelony.
0
Oglądając UFEA Youth League Munir aż tak bardzo nie zachwycał. Uwagę przyciągał Adama, który niszczył rywali a Munir najwyzej dobijał. Jednak to własnie Munir dostaje szansę w 1 zespole i ją wykorzystuje. ;)
0
A ja bym pomyślał nad De Scigllio z Milanu, młody, dobry. Mysle ze Milan mając swoje problemy finansowe oddał by go za niezbyt wygórowaną kwote ;)
0
30 mln za Danilo to i tak taniej niż 50 za Cuadrado. Tak czy inaczje obydwóch chętnie zobaczyłbym w koszulce Barcy.
1
Bo są trzonem naszego zespołu. Neymar pokazał na mundialu ze jest dobry i licze na niego w Klubie, Messi to Messi jak bedzie w formie to nic go nie zatrzyma, Suarez nie przyszedł grzać ławy a Iniesta to magia w każdym zagraniu. Dlatego nie potrzebny jest nam w tej chwili Marco Reus.
0
a kto mialby siedziec ? Messi, Neymar, Iniesta czy Suarez ?
0
Ktoś oglądał ? Jak grał Alexis ?
0
Liverpool osiągnał tak wiele ponieważ genialnie grał duet S&S wspomagany przez objawienie zeszłego sezonu Strelinga i niezłą linie pomocy (Gerrard i Couthinio głownie)
0
Olipiakos sie zbroi ostro ;D wczesniej Abidal teraz Ibi, ciekawe co z tego bedzie.
1
Valdes był traktowany nieco inaczej. To był wychowanek, miał być odpowiedzią na wspaniałego Ikera Casillasa który był perłą Realu. Myslę, że dlatego go nie przekreślili, a z czasem Victor stał się genialnym bramkarzem ;)
8
Kurde jak to jest ze Real potrfił wypchnąć przeciętnego Cellejona, a my Pedro w zyciu nie sprzedamy ?
2
Tak sobie patrze na ten skrót i podoba mi sie współpraca Eto'o i Messiego. Nie miał bym nic przeciwko ponownej wspolnej grze tej dwójki w Barcie. ;)
0
Dajcie mu chwile odpocząć !! Chłopak zapierdziela na najwyższych obrotach od 6 lat. Odkąd odszedł Ronaldinho to on się stał motorem napędowym Barcy i ciągnie ją w trudnych momentach. Nie możliwe jest aby przez całą karierę grać na 100% swojego potencjału. Przykład ? Gdzie był Cristiano Ronaldo po przejściu do Realu ? Owszem rok na aklimatyzacje, ale co było potem ? Grał dobrze ale mimo wszystko zawodził. Jego forma eksplodowała na dobre dopiero w poprzednim sezonie. To samo jest teraz z Leo gra dobrze, ale mimo wszystko nas zawodzi. Mam jednak nadzieje ze wkrótce jego forma znów powróci i będzie nas czarował swoją grą i umiejętnościami.
0
Higuain z tego co pamiętam poszedł za 30 mln a nie za 50. 50 to chciało Napoli za niego w tym okienku. Co do Alexisa dobrze ze sprzedaliśmy go za takie pieniądze za jakie kupiliśmy, a nawet zyskaliśmy (chyba) co nam się ostatnimi czasy rzadko zdarza -.-
1
Dopóki nie ściągnie dobrego obrońcy nie dostaje wypłat i nie ma na żyletki.
0
Wczoraj na Orange Sport na pasku widziałem info, że według angielskich mediów David Luiz podpisał 5 letni kontrakt z Barca. Co o tym sądzicie ?
0
o ile sie nie myle trenerem Kogutów jest Tim Sherwood. Nie wiem tylko czy dobrze jego nazwisko napisałem.
0
Czy były oceny z Gran Derbi ? Jeśli tak to proszę o link, bo przegapiłem ;D
0
Ludzie przyzwyczajmy się do braku VV w bramce Barcy. Przecież po tym sezonie odchodzi. Odniósł kontuzję (niestety wygląda na to że poważną), trzeba powiedzieć trudno i grać dalej. Jest jeszcze Pinto który nie jest aż tak słaby. Na koniec mam nadzieję, że się mylę. Obawiam się, że to był ostatni mecz Valdesa w Barcelonie. ;/
0
Jego powrót bardzo cieszy ale myślę, że w Barcelonie nie ma przyszłości dla tego gracza. Myślę, że jak by udało się za niego dostac 8-10 mln to Barca powinna go sprzedać. Będzie to korzystne dla obu stron gdyż Ibi może trafić do klubu gdzie bedzie regularnie grał a Barcelona zarobi okrągłą sumkę. ;)
0
Chyba nie do końca zrozumiales wypowiedz. Kolega mówił, że Afellay byłby zmiennikiem Pedro lub Alexisa a nie wygryzał ich z podstawowej 11.
0
kto powiedział, że Tello gra na prawym skrzydle ? W Barcelonie jest taka wymienność pozycji, że Tello raz zagra na prawym, raz na lewym a czasami zejdzie do środka zeby na skrzydłach poszalał Messi i Neymar.
0
Ciesze się, że Barca jedzie do Madrytu już w najmocniejszej obsadzie ;)
0
Oglądając tego chłopaka mam przed oczami innego bramkarza rodem z Niemiec. Mam na myśli Olivera Khana. Nie wiem jak wam ale moim zdanie Ter Stegen przypomina go stylem gry i tymi odważnymi wyjściami do piłki.