krzywy
Dołączył/a: sierpień 2012
Biała Podlaska
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dzefrej234
Bardziej Gennaro Gattuso niz Pirlo. ;)
0
Po co on nam ? Na jego pozycji grają u nas Sergio i Song a grac moze takze Mascherano. Nie widze go u nas.
0
Valdes nie pojdzie do Arsenalu. Tam jest Wojtek który wbrew temu co mowi Mundo Depotivo jest szanowany przez Wengera. Szczerze mowiac obojętne mi jest gdzie pójdzie Valdes, ważne żeby tylko Barca sprowadzila godnego następce na jego miejsce. ;)
0
Fajna opcja ale osobiscie wolał bym Courtoisa, tylko pewnie cena z ter Stegena jest znacznie niższa. Tak czy inaczej byłby to bardzo dobry transfer i jestem jak najbardziej za ;)
0
@dawidos678
Ja przez całe gimanzujm utrzymywalem nauke na poziomie 4,9 - 5,1, bylem podstawowym bramkarzem mistrza województwa lubelskiego UKS Top 54, jeździłem na kadry wojewódzkie i bylem 2 razy na kadrze Polski U-15, ale ja sie pytam co mi z tego ? Żadnej kariery nie zrobilem (fakt, że to głównie moja wina bo zaczely sie dziewczyny, papierosy, alkohol) i z tej zasranej szkoly tez nic nie mam. W naszym kraju liczą sie znajomości, bez tego ani rusz nawet jak masz super talent.
0
Nie pamiętam tych czasów bo mialem wtedy zaledwie roczek, ale pamiętam, że Ronaldo był wspaniałym graczem i cieszy mnie to że kiedyś grał w Barcelonie. Nadal będę głosił, że Ronaldo jest tylko jeden - Luiz Nazario da Lima.
0
PSK_FANATYK
Tylko że minusujac cie nikt cie nie wyzywa, a twoje zachowanie pokazuje ze nie skonczyles jeszcze gimnazjum i za kazdego minusa sie obrazasz. Z chęcią zminusuje cie ponownie.
0
Ach atak Neymar - Messi - Alexis (oczywiście taki Alexis w formie) to atak moich marzeń. ;) Ale tak poważnie w Hiszpanii Neymar mógł by sobie pozwolić na grę opartą bardziej na technice i szybkości niż na siłę. Chciałbym go w Barcelonie tego lata. ;)
0
d4nie3l
A to juz widze zapomniales o tym jak Ronaldo płakał po przegranych meczach z Barca. Faktycznie od CR można się uczyc pokory. ;) Nie wspomne tez o tym jak "wielki" Mou włożył palec do oka drugiemu wówczas trenerowi Barcy - Tito Vilanovie. Pozwole sobie także przypomniec jak twój Jose każdą porażkę zwalał na sędziów a tak na prawdę nie potrafił uznac wyższosci rywala. Śmiem twierdzic, że to on zmarnował Kakę któremu potrzebne były minuty a on stawiał na cieniutkiego Callejona. A i jeszcze jak ktos nazywa swoich piłkarzy "ludźmi biegającymi po boisku bez przekonania" bo jakos tak nazywał Królewskich na początku tego sezonu, to znaczy że nie szanuje swoich graczy. Mourinho to nie jest wielki trener. To rozkapryszony bachor, który użala się nad sobą swoją drużyną i swoim losem. A i skoro jestes kibicem Realu to co robisz na naszym forum ? Jak chcesz robic spiny to rób na rm.pl a nie u nas.
0
m17essi2
Akurat d4nie3l ma racej żę Xabi Alonso to jeden z najlepszy ale DEFENSYWNYCH POMOCNIKÓW. Nie można z nim porównynwac Xaviego, Iniesty, Fabregasa, Silvy, Thiago czy Ozila. Mimo że wszyscy są pomocnikami to jednak mają całkiem inne zadania. Xabi ma za zadanie rozbijanie ataków rywala i to mu wychodzi. Moim zdaniem jest on w Top 3 defensywnych pomocnikow na świecie. 1. Busqets 2. Yaya Toure 3 Xabi Alonso.
0
Chciałbym 3:1 dla nas. Ale każde zwycięstwo bedzie dobrym rezultatem ;)
0
ludzie Valdes jutro nie zagra bo Barca ma taka zasade ze w meczach Pucharu Krola gra Pinto wiec na VV nie liczcie.
0
Jaki skad typujecie jutro ?
Ja obstawiam
Pinto - Alves Puyol Pique Alba - Busquets Xavi Iniesta - Villa Messi Pedro ;)
Villa ostatnio z Osasuna pokazal klase i moim zdanien powinien jutro zagrac chociaz 60 min ;)
0
SIMONZAOOO
Każdy może miec gorszy dzien. Leo też człowiek i w koncu musi przyjsc słabsza chwila.
0
Za wysoko dla Busquetsa. Oceniający juz chyba zapomnial ze to on starcil pilkę po ktorej padla bramka na 1:1. Skoro Pedro ma 8 to czemu Dani nie ma 8 ? Moim zdaniem MVP to Alves.
0
Ja bym próbował kupic Thibauta Courtois'a i nie oszczędzał bym na nim pieniądza. 20 mln za niego i jeszcze za takie pieniądze bym Chelsea w reke ucalowal. Gracz młody a gra na tak wysokim poziome ze budzi we mnie ogromny szacunek. Do tego kupic srodkowego defensora. Najlepiej zastanowic sie nad Philem Jonsem z ManU ale za niego mogą chciec duze pieniądze. Ewentualnie pomyslec nad Otamendim.
0
Mysle, że Reina byl by dobrym zakupem 2 lata temu. Teraz jest za stary. Według mnie najlepszym wyborem bedzie Courtois lub De Gea ale oni mogą byc strasznie drodzy ;(
0
Obecnie najlepszy wybór. Gra lepiej od De Gea i bylby mysle ze tanszy. Juz dawno glosowalem na niego. Oby to nie była tylko plotka ;D
0
niestety nadeszło małe załamanie formy. Ale licze ze juz w następnym meczu pokazą że to byl tylko wypadek przy pracy :D
0
Wie ktos czy Lucas Moura mogl grac na tych mistrzostwach ? ;D
0
Ahhhh... Eto'o i ta jego bramka z Arsenalem w finale LM. Takich chwil sie nia zapomina ;)
0
Szkoda. Ale coz jego decyzja i trzeba ją uszanowac. Teraz Barca musi znalesc nowego bramkarza. Skłaniał bym sie do tego Belga z Atletico Madryt. On jest wypozyczony z Chelsea i ciekawe ile londynczycy chcili by za niego. Druga opcja to ter Stegen. Mysle ze nie byl by zbyt drogi a gra na fajnym poziomie. 3 opcja to De Gea ale za niego United bedą chcieli duze pieniądze. Jako ostatnią opcję warto pomyslec na Leno z Leverkusen. Młody zdolny, dobrze zapowiadający sie bramkarz :D
0
No Pep powodznia. Pokaż swiatu ze nie tylko Barce potrafisz uczynic wielką ;)
0
Trójka Eliseu, Isco, Buonanotte największe zagrożenie. Trzeba bedzie na nich uwazac.
0
Ja jestem zdania że w tym momencie Pedro gra najwiekszy piach z naszych skrzydłowych. Dotknie piłke i jest przez 30 min niewidoczny. Alexis jest bardziej pod grą, stwarza sobie sytuacje tylko, ze ich nie wykorzystuje. Ogólnie brakuje mu dobrego wykonczenia. Ale jesli ktos ma biegac przez 75 min bez sensu nie dotykając piłki, nie tworząc sytuacji podbramkowych tak jak robi to Pedro to ja już wole mało skutecznego Alexisa, który biega, walczy, stwarza sytuacje i sobie i kolegom i daje nam dynamike z przodu. To jest moje zdanie.
0
ale to to Thiago z Messi zrobili !! ;D
0
Boze ile jeszcze czekac mamy na Alexisa. Pedro gra tak jak by go nie bylo. Równie dobrze możemy grac w 10...
0
Kolejna bramka nam zabrana... A kibice Realu mowia ze dostajemy bramki od sędziów. Ja tego nie widze...
0
oj to w Madrycie zimno bedzie. -18 sie zapowiada ? ;)
0
Moim zdaniem Espinosa i Cuenca sie nie przebiją i nie powinnismy ich żałowac. Co do reszty zostawic ewentualnie wypozyczyc na pol sezonu ;)