krzywy
Dołączył/a: sierpień 2012
Biała Podlaska
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
damian6302
To nie FM ani FIFA. W rzeczywistości takiego ataku nie zobaczysz ;p
0
MESSlah16
No ale powiedzmy sobie szczerze Eden Hazard udowadnia ze był warty tych pieniędzy. Pokazuje to na każdym kroku. Ale masz racje płacenie 12 mln za 18-latka to strasznie dużo. No ale niestety takie są realia dzisiejszego futbolu. ;/
0
wrinkles
O proszę jednak wdałeś sie ze mna w dyskusje ;) Strzelic 2 bramki słabiutkiej Mallorce też trzeba potrafic. Alexis już w tamtym sezonie pokazał, że potrafi grac. W zespole był drugim (po Messim) strzelcem. W tym sezonie nie gra najlepiej, ale na pewno lepiej od Pedro a mimo to, to Hiszpan gra w wyjściowej 11. Każdemu może trafic sie słabszy sezon. Skoro Barca sprowadziła go za tak ogromne pieniądze to musi cos w nim byc. A w tobie widze mentalnośc typowego Polaka. Jak coś sie zepsuło to wyjeb*c na zbity pysk. Założe się, że większosc informacji wyciągasz czytając wyniki w internecie albo oglądając skróty na yt a mecze Barcy oglądasz tylko jak puszczą je w TVP. Sorry ale w ten sposób nigdy nie zobaczysz Alexisa, który "hula aż miło".
0
MESSlah16
Zgadzam się. Teraz płaci sie ogromne kwoty za piłkarzy, którzy mieli pare lepszych meczy. Przykładem może byc Jordan Henderson. Miał pół sezonu bardzo udane i już kosztował Liverpool 16 mln funtów. Tęsknie za czasami kiedy to pieniądze nie były tak ważne w footballu.
0
wrinkles
Tak 20 mln za Alexis to mało. Jest wart znacznie wiecej co jeszcze udowodni wszystkim krytykom. Pozamyka im wszystkim jadaczki i wtedy bedzie gadanie jaki to on wspaniały. Kto Ci powiedział, że Ibra sie nie sprawdził ? Czy ty wiesz co piszesz ? W Barcie Zlatan grał dobrze. Ale nie pasowało mu, że musi grac w cieniu Leo Messiego i o to kłócił się z Pepem. TO był główny powód jego odejścia. Dośc niedawno na tej stronie były informacje na ten temat. Bodajże jak miała ukazac sie biografia Ibry.
0
MESSlah16
Owszem to stawiało słabsze kluby w gorszej sytuacji. Ale teraz pieniądze zabijają football. To jest moje zdanie i FIFA powinna cos zrobic.
0
destro
Czytanie ze zrozumieniem u Ciebie leży. Gdzie chłopcze napisałem, że Kun to słaby piłkarz ? Pisałem, że City to klub pełen indywiualności. Jedną z nich jest właśnie Aguero. To genialny piłkarz, który sam może zdecydowac a wyniku spotkania.
MESSlah16
Owszem to duży sukces. Grali wtedy cały sezon równo i dobrze. To musze przyznac. Ale moim zdaniem tego klubu by nie było gdyby nie "DOFINANSOWANIE" ze strony szejków. Powiedz mi gdzie był ten klub w 2008 roku ? Otóż powiem Ci. Był w ciemnej D*pie. To jest klub dla sezonowców, jak PSG, jak Chelsea z czasów Abramowicza. Nienawidze takich zespołów ale cóż. Kto ma kase ten ma władze. Niestety.
0
MESSLAH16
Gościu, żeby nie PETRODOLARY szejków tego klubu by nie było. Tam nie ma ani atmosfery w szatni (piłkarze kłócą się z trenerem), ani jakiegoś zgrania, większosc to indywidualności. Tytuł z zeszłego sezonu to powód słabszej dyspozycji Manchesteru United i Chelsea. W tym sezonie w LM pokazali co potrafią.
0
CuleLbn
Nie można powiedziec, że liga brazylijska jest słaba, ale nie można powiedziec że jest dobra. Liga angielska, hiszpańska, niemiecka, francuska,włoska biją ją na głowe. W siłe rośnie liga rosyjska. Liga brazylijska to przeciętna liga, gdzie mogą wybic sie jakies talenty lecz aby sie rozwinąc MUSZĄ przybyc do Europy.
0
wrinkles
Nacpałeś sie czegos ? Chłopie, ty nie masz zielonego pojęcia o polityce transferowej. Po 1. Barca nie po to kupowała Alexisa za grube miliony, żeby sprzedawac go teraz za marne grosze. Sam Chilijczyk powiedział, że Barca to klub, który kocha i z własnej woli na pewno nie odejdzie. Po 2. Za Afellaya i Cuence dostaniemy max 20 mln, za Valdesa około 10 albo odejdzie za rok za darmo. Na transfery wiecej jak 40 mln raczej nie dostaniemy. Jak chcesz kupic Neymara, dobrego stopera i klasowego bramkarza mając "zaledwie" około 60-70 mln ? Po 3. Abidal wrócił ale to nie jest ten sam gracz co przed chorobą. Niestety nie bedzie on juz grał na tym samym wysokim poziomie, jego powrót to wspaniała sprawa ale tu bardziej chodzi chyba o symbol, że można niż o gre na najwyższym poziomie. Jednak chciałbym się mylic. Po 4 Puyol to nasz wspaniały kapitan. Trudno o lepszego. No ale nie oszukujmy sie on ma już 35 lat. Wiem że to fantastyczny wojownik i chce oglądac go jak najdłużej ale myśle, że jego kariera dobiega już powoli końca. Po 5. Kasa z LM pójdzie na premie dla graczy a i to bedzie mało wiec nie ma co jej wliczac.
0
Chciałbym zobaczyc taki skład:
Valdes
Alves-Pique-Bartra-Adriano/Montoya
Song-Xavi-Thiago
Villa-Alexis-Cesc.
W drugiej częsci wpuscic Tello, Pedro i Abidala albo Sergi Roberto ;)
0
misiaty7
Pamietasz bo to było nie dawno ;p
Ale fakt ten mecz był doskonały pod każdym względem. Nawet lepszy od 4:0 z Milanem z tego sezonu. Chciał bym zobaczyc powtórkę, ale z obecnym Bayernem bedzie znacznie cięzej ;)
0
andresiniesta8
Mecze w grupie są całkiem inne. Jedną porażkę można naprawic zwycięstwami. Co innego mecze w fazie pucharowej. Tu nie można sobie pozwolic na porażkę. Powiedział bym tak Borussia raczej odpadnie bo w razie niepowodzenia nie ma kogos takie na ławce, kto mógłby wnieśc nową jakośc do gry zespołu. Po prostu ta ławka jest za krótka. Do tego brak im jeszcze doświadczenia. Mówiąc kolokwialnie są jeszcze za ciency w uszach na pokonanie Madrytu, aczkolwiek chciałbym sie mylic. ;)
0
andresiniesta8
Jeśli Borussia wyeliminowała by Real to by oznaczało, że jest jednym z najpotężniejszych klubów na świecie w chwili obecnej i Barca wcale by z nią łatwo nie miała. Nie oszukujmy się każdy z tej 4 może wygrac. Chociaż uważam że Borussia ma najmniejsze szanse.
0
Bardzo trudny dwumecz. Moim zdaniem każda z drużyn ma 50% szans na awans, a zwycięzca wygra całą Ligę Mistrzów.
0
busel004
Nie chce Cię jakoś urazić czy coś... Ale bramkarz jest nam potrzebny. Oier w życiu nie zbliży się nawet do poziomu VV a Pinto ? Nie oszukujmy się on ma już 37 lat. Myślę, że sezon, może dwa i zakończy on karierę. Wśród juniorów mamy jednego zdolnego bramkarza (nie powiem teraz jego nazwiska) ale ma on chyba ledwie 16 lat. Trzeba poszukać kogoś kto zapewni nam jakość a później będzie wzorem dla tego młodego. Kimś takim na pewno nie jest żaden z bramkarzy Barcy B.
0
Dac grac Bartrze !
0
Alexis zagrał tak jak w większości swoich meczów Pedro. Tyle że Pedro jest za to chwalony i dostaje 5-6 a Alexis dostaje za to po głowie i ocena 2. Ogromna niesprawiedliwość...
0
A według mnie niesetety nie zagra w pierwszym ani Tello ani Alexis. Na skrzydle zagra Iniesta a w środku Cesc i w ten sposób zabraknie miejsca dla któregos z naszych świetnych skrzydłowych. ;/
0
Iniessi
wybacz ale nie kręci mnie liga austriacka wiec nie wiem jak on gra.
0
Samper
TO dowaliłeś. Gościu, jedynym "dostawnogą" w tym towarzystwie jest niestety "nasz" Robert Lewandowski.
0
super skład ! ;D mam nadzieję żę Abidal wejdzie na boisko na ostatnie minuty ;)
0
Chciałbym skład MD i żeby na ostanie 10 minut wszedł Eric ;)
0
od Alexisa won ! Po za Messim i Villa to nasz najlepszy napasnitk. (Iniesta mimo ze ustawiany często na skrzydle to jednak jak dla mnie pomocnik) ;)
0
Chciałbym, żeby ta opera mydlana juz się zakończyła i było wiadome czy idzie do Barcy czy gdzieś indziej bo już rzygam tymi plotkami...
0
Przeciętny grajek. Na lige francuska moze byc ale w Barcelonie nie odnajdzie sie tak samo jak Czyhrynski (nie wiem jak prawidłowo pisze sie jego nazwisko). Ja bym chciał Phila Jonsa (niestety transfer chyba nie realny) ewentualnie Hummels. Na bramke albo ter Stegen albo Thibaut Courtois i Neymar. Wtedy był bym spełniony. Wiem że to nie FM i takie transfery mogą byc mało prawdopodobne, ale chciał bym tych zawodników zobaczyc w Dumie Katalonii.
0
Jeśli kogos się pozbyc to prędzej Pedro który jak napisał Geble właściwie przechodzi obok sezonu.
0
@TezertMC
Mam nadzieję bo nie chcę Alexisa w cieniutkim Interze.
0
Nie no jak Alexis odejdzie to się wkurzę... Uwielbiałem go już w Udine, jak przyszedł do Barcy to myślałem, że się zesram ze szczęścia a teraz mój ulubiony piłkarz ma przejść do znienawidzonego przeze mnie Interu ? No bez jaj..
0
Real - Bayern
Barca - Galatasaray
PSG - BVB
Malaga- Juve
wymarzone pary ;)