krzywy
Dołączył/a: sierpień 2012
Biała Podlaska
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neuer - nierealny transfer
De Gea - mysle ze United bedą chcieli za niego duzo kasy
Guaita - szału nie ma
ter Stegen - mysle ze na tą chwile najlepszy wybór
Leno - ciekawa opcja jesli nie wypalilo by z ter Stegenem.
Warto jeszcze przyjrzeć się Szczęsnemu i Courtoisowi. Ten młody Belg juz gra na wysokim poziomie a ma dopiero 21 lat. Pytanie ile chciala by za niego Chelsea ?
0
Kasabian
Za czasów Ronaldinho tez gral Xavi i Iniesta. Nie bylo tylko Busquetsa ale jak dobrze pamietam to chyba Yaya Toure był na DM. Do tego grał jeszcze Deco wiec nie gadaj że Ronaldinho grał ze słabszą drużyną. Do tego w ataku miał wspaniałego Eto'o a do druzyny wchodził młody i zdolny Messi.
0
Moim zdaniem za pierwsza 4 idealna. 5 Valdes 6 Hart 7 Lloris 8 Szczęsny 9 Cassio 10 Handanovic no i moze na 11 ten bramkarz z Borussi Dortmund.
0
Mina Ronaldo : K**** znów jestem za Leo ...
0
destro
Sanchez to typowa 9 ? Wow dowiaduje się nowych rzeczy. Zawsze myślałem ze Alexis to prawo skrzydlowy. Villa tez do konca nie jest typowa 9 wice nie gadaj głupot. A jak juz sie wymądrzasz to lepiej najpierw zbadaj temat. Obecnie nie ma w Barcy takiego typowego silnego srodkowego napastnika jak Ibra czy własnie Llorente, a w meczach z Realem napewno by sie przydał do przepychanek z Pepe czy Ramosem. Tyle w temacie...
0
VV piękna parada przy tym rzucie karnym, ktorego i tak nie powinno byc. Ale mimo to nadal Valdes nie zmazał u mnie tych błędów z superpucharu Hiszpanii. Gracz meczu zdecydowanie Iniesta. Dzielił i rządził. ;)
0
BaRcA158
Litewska jak już -.-
0
Jak sobie przypomnialem na tym filmiku gre Henrego to mam wrazenie ze Tello gra bardzo podobnie. Tylko ze do klasy francuza jeszcze mu troszke brakuje ale wszystko przed nim. ;)
0
Mamy długi wiec kasa sie przyda.
0
Chudini
A z Leo nie gra ? Przeciez obydwaj znają się dobrze z kadry. ;)
0
fryteusz
Messi mowił, że nie liczy się jakis rekord. Liczy się tylko dobro druzyny. ;)
0
lew23
Jak by w piłce nie wazne jest serce. W obecnym futbolu liczą sie tylko wyniki, nie osiągasz dovrych rezultatów wypadasz. Taka kolej rzeczy...
0
a co to Rafinhia sam mecze wygrywa ? Jest wielu innych dobrych graczy. Jest Deulofeu, Dongu, Grimaldo, Sergi Roberto.
0
Ja bym z chęcią zobaczył taka 11:
VV - Montoya, Pique, Masche, Alba - Song, Xavi, Iniesta - Messi, Pedro, Villa/Tello. Po przerwie wprowadzic Cesca, Puyola na ostatnie 20-25 min i zalezy kto wyjdzie w wyjsciowej Villa/Tello. Puyol dopiero po przerwie bo moim zdaniem Tarzana trzeba jeszcze oszczędzic i od 1 min na Moskwe. ;D
0
Jak dla mnie to 1Falcao 2 Neymar 3 Messi
0
Ja bym wolał Inieste w drugiej polowie i zeby Song zagral na DM a Bartra na srodku obrony. No i jeszcze Villa chociaz 45 minut.
0
moj skład to
VV - Montoya, Bartra Mascherano Alba - Song Xavi Iniesta - Messi Villa Pedro/Alexis. Ewentualnie dac na ławe messiego zeby odpoczął i na skrzydlo Tello albo Cesca ;)
0
Czekam z niecierpiwościa na pojedynek Alexis vs Messi czyli Chile vs Argentna. Trzeba zarwac nocke i obejrzec ;)
0
w ostatnim czasie Leo pokazuje ze gra na nieosiągalnym poziomie nie tylko w Barcie ale w reprezentacji też ;)
0
Rafał20
Piłkarz nie kaktus wypic musi xD a tak serio to wcale się nie dziwie. Żyją w ciągłej presji i muszą czasem jakoś odreagowac ;p
0
Przerąbane bedzie miał syn Leo bo będzie miał takie parcie zeby byc piłkarzem, że to masakra... A przeciez wcale nie musi tego lubic... Szczerze mowiac to nie chciał bym byc synem takiej sławy ;)
0
Gdybym był na miejscu Tito mój skład wyglądał by tak:
VV
Alves - Mascherano - Song/Pique - Alba
Busquets - Xavi - Cesc
Messi (prawe skrzydło) Villa (wysunięty) Alexis (lewe skrzydlo)
Inieste posadził bym na ławce gdyz nie dawno wrocil po kontuzji i chętnie zobaczyl bym go po przerwie. Ciekawe co z Pique bo bez niego bedzie ciezko w defensywie.
0
Sandman5622
Song w swoich meczach grał doskonale trzymał naszą defensywe jak nikt... Sergio moze bardziej pasuje do tej filozofii gry ale moim zdaniem Song jest na DM lepszy.
0
Alum
A Pep ? Wspaniały piłkarz i jeszcze lepszy trener ;)
0
No to w takich okolicznosciach skład bym wystawil taki : VV - Alves, Masche, Pique, Alba - Song, Xavi, Cesc - Tello, Pedro i Messi ;)
0
widzieliscie jak od razu na początku zrobil jednego lepka ? ;d zapowiada sie rewelacyjny grajek ;)
0
I dlatego bylem za tym aby Song grał od pierwszych minut z Realem. Genialny mecz Alexa !!! ;)
0
a mi Masche na początku nie pasował jednak ostatnio zmienilem o nim zdanie ;)
0
Messimilian
Takie porównania będą zawsze gdyż ta dwójka jest najlepsza na świecie. Zawsze będą patrzyć kto strzelil wiecej itd. Taki to już los. Na szczęście od kilku lat na boisku i w statystykach króluje Leo i oby tak zostało jeszcze długo. :D
0
brawo za wystawienie Songa ;D szkoda ze nie grał od poczatku w rewanzu z realem bo gdy wszedł nasza obrona stanela na nogi ;D