0

Danilo to ŚO ? Chyba w fife... Nigdy nie widziałem go na środku obrony. To jest typowy PO.

0

W końcu ktos powiedział prawdziwą sytuację. Żeby teraz kupic klasowego stopera trzeba wywalic kasę zbliżoną do tej na Neymara i nie możemy liczyc, że ktos postawi sie swojej drużynie jak zrobił to Cesc. Musimy dac kasę za gracza i porządne wynagrodzenie dla gracza...

0

Dzieci a sam ma zaledwie 18 lat... Co do Marquinhosa oglądałem go przez cały sezon. Chłopak ma ogromny talent, ale na gre w barcelonie jeszcze za wcześnie, zwłaszcza za tak ogromne pieniądze.

0

Jak byś chciał zauwazyc to zadałem pytanie, nie powiedziałem ze to jest pewne. Na którymś z forum spotkałem się z taką informacją wiec postanowiłem zapytac.

0

Ej wiem, ze to nie na temat, ale czy to prawda, że Ozil w przyszłym sezonie bedzie grał w AS Monaco ?

0

Robert w Barcie ? Bzdura!
Nie pasuje on do koncepcji gry zespołu, za dużo za niego chce Borussia. Po za tym plotka ze zainteresowana jest nim Barcelona to moim zdaniem bajka wyssana z palca. On tu nie pasuje. A teraz mówiąc jako kibic polskiej piłki a nie kibic Barcelony uważam, że w Realu by sie sprawdził i życzę mu aby tam trafił.

0

Cały czas sie nie da zwłaszcza bez zmian. Zauważmy, że barca klepie ten sam futbol juz od jakis 5 sezonów. Każdy w końcu rozpracuje taka strategię.

0

Trzeba zmian. Trzeba świeżości. Myślę, że czas Puyola, Xaviego, Villi czy Alvesa juz mija. Szkoda mi tych graczy ale taka jest kolej rzeczy. Czas na młodych, głodnych gry i sukcesów graczy, którzy będą nowym motorem napędowym barcy. Mam tu na myśli Thiago, Sergi Roberto, Tello. Mam nadzieje że przyjście Neymara także dużo wniesie do zespołu :)

0

No niestety to ulubieniec trenera...

0

Osobiście w Barcelonie w przyszłym sezonie nie widze Afellaya (sprzedac za 5-8mln) Fontasa (puscic go za okolo 2-3 mln) Krkicia (moze uda sie za okolo 8-10 mln) Dos Santos (za 3-5mln jak by sie udalo bylo by dobrze) Cuenca (moze z 8 mln). Thiago i Tello muszą zostac. Dac zwłaszcza Thiago więcej minut a Tello bedzie walczył o pozycję obok dwójki Neymar-Messi, która myślę że jest pewna. Uważam też, że z Barcy powinien odejsc Pedro. To juz kolejny sezon w którym nie gra kompletnie NIC. Szkoda ze odchodzi VIlla ale cóż zrobic. Dokupić obronce najlepiej kogos z trójki Luiz/Thiago Silva/Hummels a najlepiej to dwóch i na ten sezon starczy skoro VV zostaje do konca kontraktu. Chyba że jeszcze zaklepac sobie Ter Stegena.

0

Ciekawe z jakim nr bedzie grał.

0

Niestety ale masz rację. Jeszcze w trakcie choroby Erica było mówione ze na pewno przedłużą kontrakt a teraz niestety jest inaczej. Powiedział bym, że brzydko zachował się zarząd ale cóż stało się. Cieszę sie ze Abi wrócił do gry i życzę mu powodzenia ;)

0

Tak GB ma swoją reprezentacje. Tylko ze taka reprezentacaj gra tylko na Igrzyskach Olimpijskich. Po za tym są podzieleni na poszczególne kraje ;)

0

W KOŃCU ! Ten dzień nie mógł się zacząć dla mnie lepiej ;) Jeszcze tylko ter Stegen i Hummels/Luiz i bedzie mistrzowska ekipa na przyszły sezon ;)

0

w końcu dobre wiadomosci. Jeszcze jak by w przeciągi kilku dni pojawiły sie komunikaty o zakupie ter Stegena, Hummelsa/Luiza i Neymara to był bym spełniony ;)

0

nie chce cie zbijac z tropu Joinville to nazwa klubu a nie pseudonim tego bramkarza ;)

0

Kupowac i w rękę Borusie ucałowac ze takie nieskie pieniądze ;)

0

tylko Franek Smuda uczyni z Realem Cuda. Pokaże jak z tak mocną ekipa spasc do 2 ligi ;p

0

Ja chce na trenera Realu pana Franciszka Smude. Najlepszy trener dostępny na rynku ! ;D

0

Nie no nie wytrzymam.... Lige mamy juz wygraną to dlaczego Tito nie ogrywa młodych ? Dac szanse Bartrze, Dos Santosowi, Thiago, Deulofeu, Tello.

0

Tego wieczoru odbyło się spotkanie między reprezentantami Santosu i Barcy. Santos zaakceptował ofertę złożoną przez Barce. W następnym tygodni, gdy Santos zakończy swoją ligę powinien pojawic się oficjalny komunikat. ;p

0

A co sądzisz żeby za Daniego oglądac takiego młodego Martina Montoye z Barcy ? Chłopak dobrze się zapowiada tylko potrzebuje minut.

0

Gdzie są teraz hejty na Alexisa ? W końcu chłopak pokazuje na prawde na co go stac. Brawo Alexis !!

0

pepo_barcarzadzi

Skąd wiesz, że on tych umiejętności nie ma ? Widziałes jak gra w Europie ? Nikt tego nie widział wiec nie mozemy powiedziec ze jest za słaby. W reprezentacji Brazylii gra z wieloma europejskimi potęgami i chłopak daje rade. Powiem tak: Jeśli w Europie odnalazł się Oscar i Lucas Moura to o Neymara jestem spokojny ;)

0

Gaucho

I gdzie ty tego Rooneya wepchasz ?

0

Ludzie przeciez to logiczne ze on bedzie tak mowil. Caly transfer jest utrzymywany w tajemnicy i Neymar nie może sobie gadac na prawo i lewo że bedzie grał w Barcelonie czy w innym klubie. Niestety ale spekulacje bedą trwały aż kluy oficjalnie potwierdzą przenosiny Neymara.

0

W tej chwili nie widze lepszej opcji transferowej. Za te pieniądze, tak dobrego, młodego, perspektywicznego bramkarza nie kupi sie nigdzie. Fajną opcją byłby Cortuis z Chelsea, który teraz gra w Atletico na wypożyczenieu ale cena za niego była by znacznie wyzsza. Brac ter Stegena i w ręke ucałowac Borusie ze tak tanio ;)

0

Nika94
Taki mecz to było by spotkanie reprezentacji Hiszpanii + Falcao, Messi, Ronaldo vs Gwiazdy Premier League. Chociaż z chęcią zobaczył bym taki mecz, albo cos na podobnej zasadzie jak Weekend Gwiazd NBA. ;)

0

Alexis w końcu zaczyna grac lepiej. Mam nadzieję że będzie stale piął się w górę, pozamyka gęby krytykom i pokaże że zasługuje na miejsce w Barcelonie. ;)

0

Moim zdaniem Neuer to jeden z 3 najlepszych bramkarzy na świecie obok Cecha i Casillasa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?