0

Na Canale+ sport nie raz ja zobaczysz :)

5

Dawno takiego meczu nie oglądałem, poziom ćwierćfinałów LM niedorasta do pięt temu meczowi. Ten mecz pokazuje jakie role odgrywają obrońcy w dzisiejszym futbolu ! YNWA ! Piękny mecz

0

Koniec marzeń o LM, gratulacje dla atletico, byli lepsi co było widac. Nam pozostaje teraz najważniejsza liga, jesli ja przegramy, to tracą taka przewagę wyjdziemy na frajerów ( przykro to mowić) i bedzie musiał ktos za to beknąć ...

0

Haha, ale głupoty opowiadasz, grając 55 minut w przewadze 2:1 to dobry wyńik? Przykro to stwierdzić, ale na calderon nie damy rady.

1

Bedzie cieżko, ale musimy dać radę, najważniejsze to zagrać na CN na zero z tylu, jesli cos nam ustrzelą to moze byc cieżko w dwumeczu :/

4

Dziś jest mi wstyd, prosze mi nie mowić ze żaden ze mnie kibic! Zawsze jak wygraliśmy śmieje sie z ich kibiców tak jak pique, dziś jest mi przykro, ale nic sie nie dzieje.
Podsumujmy: sędziowie w Hiszpani to nie porozumienie, w pierwszych 10 minutach 3 wielkie błędy. Nasze MSN nie było słabe, ale raczej dobrze zatrzymane, no moze po za Suarezem, ktory nie zagrał na swoim poziomie (odpoczynek dobrze mu zrobi). Mecz w naszym wykonaniu słaby, mecz w wykonaniu realu BARDZO słaby, ale ostatnie 10 minut w naszym wykonaniu to jakaś masakra !! Ronaldo jak zwykle w cieniu (pomimo bramki). Mistrzostwo nadal w naszych rękach. Ale jesli zagramy tak z atletico w LM to nie będziemy pierwszym klubem który broni tytuł LM.
P.s. Eleven to jakaś parodia, chyba inny mecz oglądali niż my !! A na koniec w tle słychać pierwszy wywiad pomeczowy i reklama !! Ku**a m*c orlowski wróć !!!!!!

8

James rodrigez 80 baniek i ławkę grzeje hahaha

0

Szkoda ze taka atmosfera tam panuje :/ mecz na najwyższym poziomie, ale kibicowanie słabe. W porównaniu na polski klasyk w Poznaniu kibice nie zawodzili przed, w trakcie i po meczu, za to poziom piłkarski słaby.
Ostatnia fotka dobra :)

0

Korzystając z demokracji uznam ten artykuł za mocny zart! El Classico i Busquets na ławce a Munir w ataku przy braku kontuzji Suareza
Once de Gala i jazda z nimi !

0

Karny to nie zawsze gol, dlatego moze szefunicio miec poczucie ze jak nie strzeli to byłby klops. Ale jesli juz matematycznie będziemy mistrzami PD to jak bedzie okazja to nie ma nic do stracenia :)

0

0

Yyyy Suarez ? Chyba mały blad w tej 11stce piłkarzy Barcelony :)

9

Jutro: Tylko zwyciestwo, Barcelono tylko zwycięstwo !!
Btw. Konkurencja to jedno, brak sympatii dla tego klubu to drugie, ale to jest piękne, wielki szacunek:


0

W Madrycie mroźna noc, -12 :)

2

Nie wiem czy przejście overmarsa do Barcelony było dobra decyzja władz klubu :/

3

Fakt ze jest na swoje pozycji najlepszy jest niepodważalny. Ale za jego symulowanie wewnątrz klubu powinni go ukarać !!

1

Dawno tak słabego meczu w naszym wykonaniu nie widziałem, szczęśliwe 3 punkty.

7

Prawda. Rivaldo ?

1

Komentarz usunięty

0

Ale Cyrkkkkkkkkkkk

0

Sa juz składy?

1

10mln i niech biorą z pocałowaniem reki

0

Nikt go nie chce? Ja go biorę jak beda go opłacać :) dawać go do ekstraklasy :)

0

Ale marynarkę w tym roku miał słabą ... Ale piłkarsko ponownie najlepszy :)

0

Ale mnie ten gość wku**** jest legenda i niech zostanie, na tamtym poziomie to i ja i moj kolega z podwórka byliśmy na jego poziomie!! Te jego wypowiedzi doporowadzaja do szału !! Gdzie jest neymar a gdzie jest ten jego vasconcelos? A porównywanie jego umiejętności z messim nie ma sensu, mógłby całować piety lionelowi jakby dał radę.

0

Brak tu verrattiego, który umiejętnościami przewyższa kilka osób z tej listy

0

http://www.footballtarget.com/full-match-real-madrid-v-barcelona-el-clasico/Ja tez dzisiaj byłem w ej sytuacji, ale nie patrzyłem wyniku i obejrzałem prawie lve :) łap :

3

Nie obrażaj sergio

0

No to razem z eto pójdą w balet w Turcji :-)

0

W Europie jest zbyt krotki na takie akcje. U siebie niczego sie nie boi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?