kubaandres
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Urugwaj w 1/8 finału, no ale suarez juz nie zagra, chyba ze uda im sie awansować do finału to moze juz kara mu minie ...
1
Suarez dziś jest nr 1 , udowodnił to w sezonie i dziś !
3 punkty w typerzy wpadają :)
0
Tez to zauważyłem.
2
To był final...
A tak na poważnie, to gra przypominała mi końcówkę naszej Barcelony, mam nadzieje ze w nowym sezonie enrique postawi na młodość i zmieni trochę taktykę, bo niestety triki taka juz jest rozszyfrowanie i nie działa.
P.s. Mistrz swiata jako pierwszy odpada z turnieju.
P.s.2 Diego Costa masakra, wydaje mi sie ze to był sezonowiec i koniec jego kariery, ale moze sie mylę.
0
No i są 3 punkty :)
5
Haha, dobre.
Wydaje mi sie ze nie dadzą rady z Chile .
0
Prawda :) , a jego tłumaczenie ze arsenal nie chciał go zatrudnić jest żałosne, do chelsea idzie sie tylko dla kasy :/
0
Zahaczony? Sam sie moze zahaczył, sędzia miał prawo podyktować, ale tak naprawde to był karny wymuszony przez Coste, no i w sumie tylko to pokazał w meczu.
2
Triki taka sie skończyła, i to niestety tyczy sie naszej FCB, to był podobny mecz Hiszpani na tle rownorzednego rywala, co ostatnie mecze Barcy, przykre ale niestety prawdziwe.
A co do meczu to niezły wstyd, honorowa bramka z karnego którego nie było ...
Czy ktos wytypował taki wynik ? :)
0
Remis 2:2
1
Ja pier**** dlaczego TVP ma ten mundial a nie nc+ , jak słyszę tych gmochow i innych to mozna na łeb dostać :/
0
Lubiłem go, no ale odchodząc do Chelsea cieżko go bedzie dalej lubić !!
0
czyli szanse 1%, no ale dzieki za info, do berlina blisko fajnie by bylo pojechac, no ale wylosowac taki bilet to jak wygrac w lotto, a od koników kupic to jak sprawic sobie nowe auto :)
0
Czy ktos wie jak mozna zdobyć bilet na final lm w Berlinie? Czy dla normalnych kibiców nie ma takiej opcji? :)
0
Jesli myśli o odejściu to tylko nie do Chelsea, niech wraca do gunners :)
0
Chciałbym aby to był nowy pep...
0
Coś jest na rzeczy, jeszcze rok temu nie powiedziałby ze odejdzie, miał słaby sezon, ale to nie powód na takie wyznania :/
16
Jak widz te komentarze ze walczyliśmy itp to nie wiem gdzie wy ten mecz oglądaliście? Na livescore? Ludzie co wy piszecie !! Po pierwsze, bramka Barcelony, piękna !!! No ale takie bramki rzadko wpadają, trzeba było wypracować akcje prawdziwej Barcelony i strzelić na 2:0!! Po drugie, kiedy schodzi Costa to płakał, schodził Arda Ryczał !!!! To był dla nich mecz życia !!! Schodzi busqets i ma wszystko w dupie, pozniej zalania twarz, moze płacze a moze nie !! Po trzecie piszą tu o transferze alexisa i pedro, oglądaliście mecz ? Alexis To jedyny zawodnik który chciał zdobyć mistrzostwo, pedro - powiem brzydko wyj***c go! cały sezon do ( , ). Po czwarte Messi ? Nadal uważam ze jest najlepszy na świecie, ale mimo ze Krystyny nie lubię, to w tym sezonie jest lepszy o klasę, a Messi drugie pół sezonu tylko drepcze, a teraz popisuje kontrakt na 20 baniek, jesli następny sezon tak zacznie to w okienku zimowym powinni na nim zarobić !! Po piąte nikt oprócz alexisa moim zdaniem nie walczył o te mistrzostwo. Po szóste który to był final w tym sezonie? Liga mistrzow? Puchar króla? Liga ? Mozna przegrać ale gryźć trawę i biegać, a tu nic zero pressingu, Pep by ich chyba powiesił za taka grę !! Po siódme Neymar? Wierze w jego talent, no ale te jego wszystkie symulacje i padanie na murawę, niech zacznie wpie*****c ryż i kurczaka żeby przybrał na wadze i nie był kukiełką No i po osme dobrze ze sie tak stało, byc moze beda rewolucje i bedzie nowa jakość !!
P.s. Szczęściem w nieszczęściu jest to ze mimo ze nie zdobyliśmy La Ligi to nie zdobył jej real !
Gratulacje dla Atletico, naprawde udany sezon !
P.s. 2 Jesli kogoś uraziłem to sorry, to tylko i aż moja opinia.
0
2014 benfika - sevilla 0:0 , k. 2:4
0
Mata? Pół sezonu na ławce, drugie pół bez szału
0
Wszystko zależy od dyspozycji i zdobycia pierwszej bramki, jesi barca pierwsza strzeli gola to mamy szansy, chociaż ostatnio z tymi bramkami jest kiepsko :/, a jesli atletico strzeli pierwsze, co jest niestety możliwe z naszym pinto w bramce, to mistrzem zostanie atletico :/
0
Z taka gra jak dziś nie mamy szans z atletico, moze to i dobrze, chciałbym mistrzostwa, ale prawda jest taka ze na nie nie zasługujemy !
0
Dać atletico wygrać? Czy wy oglądajcie mecze naszej Barcy? Jak tak zagrają z atletico to dostaną z 0:2 - 0:3 . Tylko rewolucja po tym sezonie moze pomoc, no i noname Martino OUT! VeB!
0
Pinto, no wlasnie, kiedy on ma piłkę to zawsze boje sie co moze sie stać, masakra, a dziś to udowodnił, pierwsza bramka ewidentny błąd, tzw szmata, druga bramka również sie nie popisał.
Co do naszej gry, miałem sie tu nie wypowiadać, ale nie mogłem sie powstrzymać, od jakiegoś czasu zawodnicy w mediach gadają o jakiś finałach, no ale skoro sie gra final to sie gra na 110%, a to co oni grają to piach ! Nie mowię tylko o dwumeczu z atletico, czy wczorajszym meczu z realem, ale kto ogląda ligę ten wie, jestem wielkim kibicem tego klubu, nie od ery Pepa, a od ery Rivaldo.
Jesli FIFA nie zniesie z nas kary na transfery to bedzie cieżko, potrzebne są zmiany!!
Zgadzam sie po czesci z Pepem, alves, fabregas do wyrzucenia, pique jednak sie odrodzil i pasuje to barcy. Xavi to mózg, geniusz, ale lata lecą.
Jesli kogoś uraziłem wypowiedzią, sorry !
0
Dzieje sie zle. Nasza drużyna niczym nie przypomina naszej Barcelony.
Tata Martino, szczerze nigdy wcześniej o nim nie słyszałem, moze dlatego ze głownie interesuje mnie europejska piłka, cieżko o nim mieć opinie, ale wydaje mi sie ze to człowiek bez charyzmy.
Cesc Fabregas, ostatnio o nim głośno, no i taka prawda, jest to nazwisko znane wszędzie, jest to nazwisko z Barcelony, ale... No wlasnie, nie mozna grać bo sie ma nazwisko, jesli ktos nie ma formy, niech odpocznie i da szanse innym, a jesli chodzi o formę to... Fakt cesc jej nie ma, podziwiam tego piłkarza, a raczej podziwiam w arsenalu i jego początki po powrocie do barcy, no ale zgodzę sie Guardiola, który chciał sie go pozbyć, jest to piłkarz świetny, ale nie daje rady w Barcelonie.
Messi, kolejna ofiara krytyki, no i słusznie, ta krytyka nie jest bodźcem negatywnym, a raczej powinna go pobudzić by pokazać ze jest najlepszym bramkarzem na świecie, no bo przecież jest !!!! No ale niestety, to nie ten sam Leo, którego znamy, powinien przysłowiowo gryźć trawę !!! A tego nie robi. Nie udowadnia w ostatnich meczach że jest najlepszy na świecie.
Mascherano, świetny piłkarz, jesli ma dzień :/, uwielbiam jego wślizgi, no ale niestety, nie jestr to stoper na miarę Barcelony :/
Alves, skończył sie jakieś 2 lata temu ...