kubaandres
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Liczę na niego, na taka eksplozje jak pedro !
0
A mourinho nawet fotki odmówił?
0
Hahahaahah Krystyna jest dobra, troszkę mu sie w głowie poprzestawialo od pieniążków, no ale cóż, jest dobry, ale nienajlepszy :) brakuje mu trochę do naszego Leo :)
0
No to jak nie macie nc+ to szykujcie sie na mecze w tvp1 borussi i arsenalu, no i dodatkowo Bayernu :)
0
Poczekajmy do 5-8 kolejki, wtedy mozna wyrazić opinie i oceniać, a po tym jednym meczu nie ma sie co zachwycac bo nie ma czym
0
No wiesz kolego liga mistrzow to prestiż, ale jednak premier league to najwyższy poziom, który nadal przewyższa ligę hiszpańska, wiec nie wyjeżdżaj tu z jakimś cr7 i LM
0
A co borusia ma do gadania? Jest klauzula i nic nie mogą. Ale mam nadzieje ze reus sie nie sprzeda jak goetze :/
1
Czyli nic sie nie zmieniło.... Szkoda :/
0
Niby miedzy serie a a klubu Europy, myśle ze ta bomba to Vidal w ManU po dzisiejszej porażce :)Edit. A jednak ta bomba to nic ciekawego ...
0
Coś mi sie wydaje ze 11 moze tak wyglądać, no i w sumie dobrze, ale szkoda mi szefunicio, bo na MS pokazał gdzie jest jego pozycja i co potrafii, no ale Sergio to nazwisko samo w sobie :/
1
Jesli patrzę tylko na UEFA czyli bez MS to Suarez był najlepszy!
0
Mnie zastanawia pozycja Deulofeu, przez sezonem wszyscy sie zachwycało ze wraca do pierwszej drużyny, ze zdobył doświadczenie w PL, a teraz znów bedzie grał w Barca B albo grzal cały czas ławe? Mógł zostać jeszcze na sezon w evertonie jesli ma tak wyglądać jego pozycja,
0
A czy ja powiedziałem ze messi jest słaby? Mowię tylko ze jest roznica miedzy messim w okresie przed narodzinami dziecka i po narodzinach, priorytety sie zmieniają, czas leci, no niestety ...
3
Niestety kolego szkole mam juz dawno za sobą, nie bardzo rozumiem tez Twoja ironię...
0
Wczoraj J.Dudek powiedział ze Casillas stracił formę od kiedy został Tatą, coś w tym jest, bo Messi tez został tatą i widac spadek formy, piłka nie jest juz dla niego na pierwszym miejscu. Chciałbym znów oglądać starego Leo, ale to juz chyba nie możliwe :/
0
Bedzie gdzieś transmisja w tv? Albo w necie?
12
Jeden z najwiekszych w historii FcB i La Roja !
3
Juz nie moze sie doczekać derbów Londynu, kiedy The Gunners powitają Fabsa ... :)
0
Szkoda go, no ale z drugiej strony bedzie The Gunnersem :) to jest pozytyw, a nie jak Fabs do Chealsea :/
1
Nie mogę patrzeć na ten naród, na tych **** **** ***** no ale klasa neuera nieocenioną, w końcu to on wygrał mecz z Algieria ...
4
3 gwiazdy w jednym lubię? To juz za duzo ! Jesli w tym roku nie bedzie wyników to ciekawe kto pierwszy wyleci, Messi? Neymar? No bo chyba nie nowy nabytek Suarez.
0
Ehhh to juz nie jest messi :/
0
Ci sędziowie to nieraz gwiżdżą chyba faule tak dla reguły :/
0
Strasznie sie meczy Argentyna, nadzieja sie na kontrę i beda mieli problem :/
0
No to bez neymara i silvy marnie wyglądają ich szanse z Niemcami :/ szkoda :/
0
Haha w ofensywie to owszem, ale w defensywie to lekko go dotkną i leży :/
0
Nie podoba mi sie ten transfer, zaczyna pachnieć RM, oni tez zawsze kupowali największe gwiazdy i cieżko im szło ze zdobywaniem trofeów, tak wiec po co nam kolejna gwiazda po neymarze ? Za te pieniadze kupiliby solidna obronę, a ofensywie Barcelony nic nie brakuje.
0
Wysoka? To był 3 taki incydent z jego udziałem, szkoda go, ale sam sobie winny
2
Spartaczyl hahahahah
1
Co do artykułu to dodam ze suarez potrzebuje jeszcze dobrej kuchni, najlepiej to włoskiej :)
A tak na poważnie to w tym sezonie i na dzień dzisiejszy pokazał ze jest nr 1 na świecie w tej chwili, ale nie pasuje mi on do Barcelony, chciałbym żeby został w the reds :)