2

Liczę na niego, na taka eksplozje jak pedro !

0

A mourinho nawet fotki odmówił?

0

Hahahaahah Krystyna jest dobra, troszkę mu sie w głowie poprzestawialo od pieniążków, no ale cóż, jest dobry, ale nienajlepszy :) brakuje mu trochę do naszego Leo :)

0

No to jak nie macie nc+ to szykujcie sie na mecze w tvp1 borussi i arsenalu, no i dodatkowo Bayernu :)

0

Poczekajmy do 5-8 kolejki, wtedy mozna wyrazić opinie i oceniać, a po tym jednym meczu nie ma sie co zachwycac bo nie ma czym

0

No wiesz kolego liga mistrzow to prestiż, ale jednak premier league to najwyższy poziom, który nadal przewyższa ligę hiszpańska, wiec nie wyjeżdżaj tu z jakimś cr7 i LM

0

A co borusia ma do gadania? Jest klauzula i nic nie mogą. Ale mam nadzieje ze reus sie nie sprzeda jak goetze :/

1

Czyli nic sie nie zmieniło.... Szkoda :/

0

Niby miedzy serie a a klubu Europy, myśle ze ta bomba to Vidal w ManU po dzisiejszej porażce :)Edit. A jednak ta bomba to nic ciekawego ...

0

Coś mi sie wydaje ze 11 moze tak wyglądać, no i w sumie dobrze, ale szkoda mi szefunicio, bo na MS pokazał gdzie jest jego pozycja i co potrafii, no ale Sergio to nazwisko samo w sobie :/

1

Jesli patrzę tylko na UEFA czyli bez MS to Suarez był najlepszy!

0

Mnie zastanawia pozycja Deulofeu, przez sezonem wszyscy sie zachwycało ze wraca do pierwszej drużyny, ze zdobył doświadczenie w PL, a teraz znów bedzie grał w Barca B albo grzal cały czas ławe? Mógł zostać jeszcze na sezon w evertonie jesli ma tak wyglądać jego pozycja,

0

A czy ja powiedziałem ze messi jest słaby? Mowię tylko ze jest roznica miedzy messim w okresie przed narodzinami dziecka i po narodzinach, priorytety sie zmieniają, czas leci, no niestety ...

3

Niestety kolego szkole mam juz dawno za sobą, nie bardzo rozumiem tez Twoja ironię...

0

Wczoraj J.Dudek powiedział ze Casillas stracił formę od kiedy został Tatą, coś w tym jest, bo Messi tez został tatą i widac spadek formy, piłka nie jest juz dla niego na pierwszym miejscu. Chciałbym znów oglądać starego Leo, ale to juz chyba nie możliwe :/

0

Bedzie gdzieś transmisja w tv? Albo w necie?

12

Jeden z najwiekszych w historii FcB i La Roja !

3

Juz nie moze sie doczekać derbów Londynu, kiedy The Gunners powitają Fabsa ... :)

0

Szkoda go, no ale z drugiej strony bedzie The Gunnersem :) to jest pozytyw, a nie jak Fabs do Chealsea :/

1

Nie mogę patrzeć na ten naród, na tych **** **** ***** no ale klasa neuera nieocenioną, w końcu to on wygrał mecz z Algieria ...

4

3 gwiazdy w jednym lubię? To juz za duzo ! Jesli w tym roku nie bedzie wyników to ciekawe kto pierwszy wyleci, Messi? Neymar? No bo chyba nie nowy nabytek Suarez.

0

Ehhh to juz nie jest messi :/

0

Ci sędziowie to nieraz gwiżdżą chyba faule tak dla reguły :/

0

Strasznie sie meczy Argentyna, nadzieja sie na kontrę i beda mieli problem :/

0

No to bez neymara i silvy marnie wyglądają ich szanse z Niemcami :/ szkoda :/

0

Haha w ofensywie to owszem, ale w defensywie to lekko go dotkną i leży :/

0

Nie podoba mi sie ten transfer, zaczyna pachnieć RM, oni tez zawsze kupowali największe gwiazdy i cieżko im szło ze zdobywaniem trofeów, tak wiec po co nam kolejna gwiazda po neymarze ? Za te pieniadze kupiliby solidna obronę, a ofensywie Barcelony nic nie brakuje.

0

Wysoka? To był 3 taki incydent z jego udziałem, szkoda go, ale sam sobie winny

2

Spartaczyl hahahahah

1

Co do artykułu to dodam ze suarez potrzebuje jeszcze dobrej kuchni, najlepiej to włoskiej :)
A tak na poważnie to w tym sezonie i na dzień dzisiejszy pokazał ze jest nr 1 na świecie w tej chwili, ale nie pasuje mi on do Barcelony, chciałbym żeby został w the reds :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?