kubaandres
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szykuje sie ciężki dwumecz, mam nadzieje ze zagramy tak jak w spotkaniu ligowym :)
0
Zastanawia mnie ile ty masz lat? Oglądasz mecz czy śledzisz wypociny kolegów z srealem? Masakra, idź spać bo jutro do szkoły nie wstaniesz !!!!
13
Hahaahah nie wierze, tvp K**** hahahaahah tylko nc+, kto w tym tvp pracuje, co za osły, masakra !!!!! I takim abonament ludzie płaca?? masakra, asystenta LE nazywają trenerem Elche, bramki ktorej nie było komentują przez 5 minut , hahahaahah
1
No to rok posluchy ...
0
Hmm, u nas wyglada to tak, mecz z srealem, wielki mecz, wielka niewiadoma, ostatnio tak samo wyglada mecz z atletico, liczy sie jeszcze valencia, sevilla, athletic, sociedad ... A tam wyglada to inaczej, moze dziś by sobie poradzili z tymi dwoma drużynami, ale jutro by dostali baty od innych dwóch drużyn w PL, to jest wlasnie siła, niestety, ale nasza liga nigdy ich nie przebije.
0
Słucham ? Wygranego meczu ? W pierwsZej połowie grało tylko the reds, druga to mecz wyrównany z przewaga Liverpoolu. Ty jakis inny mecz oglądałeś?
1
Oglądaliście mecz dnia w premier league? Szkoda ze barcelona nie jest na wyspach, tam jest konkurencja !!! Tam jest motywacja, tam jest zaangażowanie !!!Najlepszy mecz w sezonie 14/15 na świecie !!!!Kiedy nasi zaczną tak grać ????
0
No i znowu Manifa i super, wszyscy kibice zadowoleni, no ale cały mecz nie zachwycił, przyjdzie nam grać z godnym nas rywalem i znowu bedzie złe :/
1
A ja stawiam taka odważna tezę ze za rok góra dwa lata messi nie bedzie grał w Barcelonie :-)
1
Real ma dobry czas, ale rok temu powiedziałbym ze bayern jest ekipą, ktora jako pierwsza obroni tytuł LM, no i co sie stało? To samo czeka real, nie maja szans na obronę tytułu !!
1
Fajnie fajnie, tylko ze, zanim halilovic zajmie miejsce w pierwszej drużynie to mascherano bedzie juz emerytem :)
3
No ale wyobrażasz sobie święte krowy na ławce? Żaden trener sie tego nie podejmie w tym zarządzie !!!
1
Widoczny był dziś brak neymara i mascherano. Busqets zaczął grać lepiej niż na początku sezonu, ale mascherano nadal jest od niego lepszy, jesli nie moze go zastąpić to niech grają obydwaj tak jak w meczu LM z PSG ! mecz w LM wyszedł nam na dobre, a dziś wróciliśmy do bezsensownego ustawienia z aloesem, który gra piach od 3 sezonów. Niestety ale linia pomocy pozostawia duzo do życzenia. Rakitic nie pasuje do naszego stylu, on nawet nie pasuje do poziomu Barcelony. Iniesta ( moj ulubiony piłkarz) jest bez formy, niestety :/. Bez kreatywnych pomocników nic nie zrobimy, sam Messi nie wygra każdego meczu. A co do Suareza? Hmm, była gadka o zbyt długiej przerwie itp, no ale zawodnik z takimi umiejętnościami to nieusprawiedliwia, miedzy Luisem z the reds a dzisiejszym jest przepaść, niebo a ziemia, przykre ale prawdziwe. Reus i Koke pomóżcie !
0
co do tematu to mam wrażenie że Lucho z tym Montoyą ściemnia, chwali go na konferencjach itp, każdy widział jakie Martin ma możliwości, a mimo wszystko nie wystawia go nawet w taim meczu jak z Huescą. Jeszcze te dedykacje bramek dla Montoyi. Coś jest na rzeczy. Konflikt między tymi panami??
0
walka wyrównana, ale widoczna przewaga mameda, nie ma mowy o przegranych rundach
0
jakies dobre streamy na ksw macie ??
0
Masip
Montoya, mathieu, Bartra, adriano
Rakitic, rafinha, roberto
Pedro, munir, sandro
19
Vermalen to ma życie, audi mi dali, rozrywkę zapewniają, kasa na konto elegancka :) czego wiecej mu trzeba...
3
Z całym szacunkiem dla Ciebie, ale na jakiej podstawie to stwierdzasz?
0
No to na prawa obronę dawać Pedrito ...
0
Śmieszy mnie on, on juz ma swoje lata, a bawi sie w jakieś filmiki na instagramie :/
2
Pozwolę sobie na moja ocenę. 1. Bravo - nie zawinił przy bramkach, 2. Alves - bez zmian, zero progresu. 3 Pique - biorąc pod uwagę ostatnie występu wielkie postępu, ale niestety karny z jego winy popsuł mecz. 5. Sergio- wole Mascherano na Tej pozycji.9. Suarez - asysta, plu druga nie wykorzystana asysta. 10. Messi- i tutaj bedzie hejtowanie. Mam dosyć jak mówicie ze to wspaniały messi itp, ze w tym sezonie Messi jest super,a wiec nie, Messi super był 10, 5 i jeszcze 3 lata temu, kiedy był najlepszy !!! Dzis zmarnowana asysta suareza i cały sezon to nie jest MESSI, n potafil sam wygrać mecz, ale. Ile dziś. 11- Neymar, po za strzelna bramka nie istniał. 22 Alves - to samo co sezon Eminem, dno. 24- Mathieu - dobry obrońca, ale nie skrzydłowy, zero techniki ! Wnioski: ta sama klepanina !! Żadnego nowego pomysłu!! Jak czytam ze messi w tym sezonie super, to zastanawiam sie jake wy mecze oglądajcie! Messi sie skończył ! Uwielbiam go, ale Krystyna od tamtego sezon przewyższa go o klasę ! Barcelona LE nic sie nie zmieniła. Brakuje nam skrzydeł, Carvajal i Marcelo dziś pokazali football na skrzydłach !
0
Alba za pique, mathieu do środka
0
Nic sie nie ..... Polacy nic sie ....
1
Haha o czym ty mówisz?
0
A piekna Krystyna nabija statystyki z karnych...
0
Mozna wam pozazdrościć :) dobrego meczu życzę :)
0
A gra thiago zachwycała?
0
A ludzkie jest byc z państwa x, miec rodziców z państwa x a grać w państwie y?
0
Bardzo sie kompromituje, tragedia, no ale Jaka kadra tacy piłkarze