0

Jesli rafinha sie nie wybije to wolałbym verratiego niż pogbe.

1

Nie rozumiem hiszpańskiego, ale nie trzeba rozumieć aby zrozumieć przekaz tego nagrania ! Wielki piłkarz!! Wielka osobowość !! Wielki klub !! Wielkie pożegnanie!! Gracias XAVI !!

0

Teraz tylko veratti do środka :)

0

Czesc. Jestem na wakacjach w USA, czy ktos z was sie orientuje w jakiej telewizji bedzie transmisja finału LM w USA??

1

Jaki piłkarz taki komentator

0

Mozna jakos mute zewlakowa? Masakra !!

1

Dani ma juz swoje lata, ale prawda jest taka ze to był jego sezon, rok temu pierwszy powinien byc do odstrzału, w tym sezonie od niego mozna było zaczynać 11-stke. Taki jest football

0

No wlasnie " była"!! Duzo rzeczy i duzo "było"

0

No wlasnie tak widze, wycwanili sie :/

0

Ma ktos dobry link do ksw ?

2

Bedzie go brakować... Jego umiejętności, jego osoby, jego legendy :-(
Śmiało mozna powiedzieć ze to najlepszy pomocnik ostatniej dekady !!

0

Jak z tym drewnem giroud arsenal chce cos osiagnac

0

Morata come to barcelona hahahah

6

Wyobrażacie sobie messiego pukającego sie w głowę do kibiców? Jak mozna byc takim BUCEM??

0

A bez Ciebie Niemcy byliby zasłabi na zdobycie mistrzostwa swiata i europy.

0

20 minut po rozpoczęciu meczu dajecie artykul: " składy" ? Maskara !

1

Nie lubię tego gościa !! Ale szacunek za te słowa prawdy !!

0

Nie spinaj sie tak bo testów gimnazjalnych nie zdasz.
P.s. A co do Vermalena To była taka mała żartobliwa ironia z mojej strony ;)

0

A kto to ten vermaelen? Pierwszy raz go widze ... w składzie.

41

Rok temu atletico wygrało u nas ligę, w tym roku to my musimy wygrać ligę u nich !

3

Pięknie zaśpiewali !! A teraz jazda z K.... VeB

0

Bayern - Barcelona w C+ sport :-)

2

To przywilej żyć w czasach kiedy moge oglądać najlepszego piłkarza na świecie, juz drugiego takiego nie bedzie, bynajmniej nie w tym stuleciu.

0

Zgadzam sie z tytułem, najlepszy mecz Barcelony w tym sezonie !!!!!!!!

0

W końcu na którym kanale gra barca ? C+ sport czy nSport?

4

2

Alves bawiący sie? Dobrze oglądałeś mecz? Alves był najlepszym zawodnikiem w tym meczu, w defensywie zagrał na 100%, w ofensywie na dobrym poziomie.

0

Jest kontuzjowany ...

8

Dwoch pivotow w 11-stce, ciekawie moze byc :)

0

1:1 carlos baca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?