kubaandres
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jesli rafinha sie nie wybije to wolałbym verratiego niż pogbe.
1
Nie rozumiem hiszpańskiego, ale nie trzeba rozumieć aby zrozumieć przekaz tego nagrania ! Wielki piłkarz!! Wielka osobowość !! Wielki klub !! Wielkie pożegnanie!! Gracias XAVI !!
0
Teraz tylko veratti do środka :)
0
Czesc. Jestem na wakacjach w USA, czy ktos z was sie orientuje w jakiej telewizji bedzie transmisja finału LM w USA??
1
Jaki piłkarz taki komentator
0
Mozna jakos mute zewlakowa? Masakra !!
1
Dani ma juz swoje lata, ale prawda jest taka ze to był jego sezon, rok temu pierwszy powinien byc do odstrzału, w tym sezonie od niego mozna było zaczynać 11-stke. Taki jest football
0
No wlasnie " była"!! Duzo rzeczy i duzo "było"
0
No wlasnie tak widze, wycwanili sie :/
0
Ma ktos dobry link do ksw ?
2
Bedzie go brakować... Jego umiejętności, jego osoby, jego legendy :-(
Śmiało mozna powiedzieć ze to najlepszy pomocnik ostatniej dekady !!
0
Jak z tym drewnem giroud arsenal chce cos osiagnac
0
Morata come to barcelona hahahah
6
Wyobrażacie sobie messiego pukającego sie w głowę do kibiców? Jak mozna byc takim BUCEM??
0
A bez Ciebie Niemcy byliby zasłabi na zdobycie mistrzostwa swiata i europy.
0
20 minut po rozpoczęciu meczu dajecie artykul: " składy" ? Maskara !
1
Nie lubię tego gościa !! Ale szacunek za te słowa prawdy !!
0
Nie spinaj sie tak bo testów gimnazjalnych nie zdasz.
P.s. A co do Vermalena To była taka mała żartobliwa ironia z mojej strony ;)
0
A kto to ten vermaelen? Pierwszy raz go widze ... w składzie.
41
Rok temu atletico wygrało u nas ligę, w tym roku to my musimy wygrać ligę u nich !
3
Pięknie zaśpiewali !! A teraz jazda z K.... VeB
0
Bayern - Barcelona w C+ sport :-)
2
To przywilej żyć w czasach kiedy moge oglądać najlepszego piłkarza na świecie, juz drugiego takiego nie bedzie, bynajmniej nie w tym stuleciu.
0
Zgadzam sie z tytułem, najlepszy mecz Barcelony w tym sezonie !!!!!!!!
0
W końcu na którym kanale gra barca ? C+ sport czy nSport?
4
Wszyscy dziś za barca :-) http://s5.ifotos.pl/img/imagejpg_wwpnssh.jpg
2
Alves bawiący sie? Dobrze oglądałeś mecz? Alves był najlepszym zawodnikiem w tym meczu, w defensywie zagrał na 100%, w ofensywie na dobrym poziomie.
0
Jest kontuzjowany ...
8
Dwoch pivotow w 11-stce, ciekawie moze byc :)
0
1:1 carlos baca