0

Chyba w internecie oglądałeś i miałeś jakieś ścinki. Pozdro

0

MASAKRAAAAAA!!!!!!!!!! NUDA NUDA NUDA !!!!! Paryż gra jak drugoligowiec, a my gramy piach !!! Jesli ten mecz skończy sie tylko 0:1 to za tydzien jesteśmy za burta!! Jak mozna tak grac z druga liga !!!

0

Trzeba miec nadzieje ze to wlasnie dziś iniesta sie przełamie :-)

1

Poprostu ta liga go przerosła, oglądałeś go w totenhamie? Tam czarował w całej premier ligue, ale nie tutaj.

3

Tak wiem, to tylko jeden mecz, dziś nie miał dnia, ale czy po tym co pokazał pan Kokę nadal go widzicie u nas? Verratiemu do pięt nie dorasta. Żaden kokę do Barcelony !

0

Nie przesadzaj, w Anglii w tym roku jest spora przewaga Chealsea, ale gdyby nie ich wygrana w ostatniej kolejce to nic by nie był rozstrzygnięte, po za tym przy wpadce chealsea i w bezpośredniej wygranej kanonierow z the blues moze byc rożnie do końca ligi.

0

Valencia... Espanyol... Sosiedad... Atletico ... Bedzie cieżko :/ ale wszystko możliwe

0

Masz racje, ale jesli barca nie pyknie w Paryżu jakieś 0:2, 0:3 to w drugim meczu zlatan moze pomoc PSG na camp nou

1

W środę mówiono: takimi meczami wygrywa sie ligę. Dziś mozna powiedzieć: takim meczem przegrywa sie ligę. Oczywiście mam nadzieje ze ligi nie przegramy, ale jesli real znów nie złapie jakieś zadyszki to przegramy ligę. Co do meczu to do 35 minuty pełna kontrola, no ale przy wyniku 2:0 dla barcy znów zobaczyłem drużyne z tamtego roku. " prowadzimy 2:0 to juz wygraliśmy, trochę poklepiemy i czas minie" no ale sevilla to nie ogórki, to czołówka tabeli. Najgorsze ze dostaliśmy dwie bramki po indywidualnych błędach brawo i pique. No ale cała drużyna jest winna. Suarez maksymalnie bezproduktywny a lucho zmienia neymara który dziś kręcił cała obrona sevilli. Najlepszy piłkarz meczu Sergio, kapitalny mecz. Najgorszy suarez. Miejmy nadzieje ze real straci jakieś punkty, bo jesli nie to nie wygramy ligi. VeB !!

2

Mimo wszystko jest to legenda Barcelony i Hiszpanii, a nie przyznanie mu złotej piłki za rok 2010 było zwykła kpiną !!

1

Ziarno prawdy o tym ze la massia to juz nie kraina disneya jest. Wszystkie talenty albo uciekają albo sa zmarnowane, a barca kupuje za grube miliony neymara, suareza, teraz pogba. Oczywiście to dobre zakupy, ale gdzie nasza utalentowana młodzież z la masi?

0

A gdzie Jerzy Dudek ??

0

Fotbool jest dla kibiców !! A dzisiejsza postawa nie była do ra!! Czego tu nie rozumiesz? Zagraliśmy słaby mecz ! Gdyby nie jeszcze słabszy real po bramce na 2:1 to byłoby kiepsko !! Nadal nie rozumiesz ??

2

Lech Legia, jaki kraj takie el classico :-)

2

You will never walk alone !! Przedsmak Dania głównego !!

1

Jak mozna taki mecz oglądać na necie??????? Jesli nie masz c+ sport to idź do jakiegoś pubu/baru gdzie oglądają mecze :) proste

1

Juventus wyrasta na czarnego konia tych rozgrywek. Ma teoretycznie łatwego rywala w 1/4, jesli go przejdą to w półfinale mogą zagrać mecze życia i sa w finale, a tam juz tylko jeden mecz, który mogą wygrać. W końcu to oni wyeliminowali drużyne ktora ostatnio przegrywała ze zwycięzcami LM.

0

Najlepszy jest punkt 4 :-)

3

Tak, taki sam cyrk jak czerwona dla zlatana. Sędziowie masakra.

0

A Pan kupers dożywotni zakaz prowadzenia meczów LM !!

0

Sprawiedliwości stało sie zadość !!! Mourinho bez autobusu nie istnieje !!! Czerwona kartka dla zlatana ktorej nie było, żółta dla costy ktora powinna byc koloru czerwonego !! Ale to juz nie ważne !! Niebiescy z bucem na czele wonnn

0

Nasri to cień piłkarza od kiedy sprzedał sie z the gunners. Czasem ma jakis przebłysk, ale to za mało, a do tego jego,osobowość ktora wyeliminowała go z mundialu ...

1

A nie lepiej isc do pubu/baru kupic piwko za 5-7 zł czy colę jesli jestes młodym kibicem i spokojnie zobaczyć mecz?

1

Haha żart roku, czasem to sie mozna uśmiać

0

W Chealsea sobie nie radził, w manu tez jest słaby a ma grac u nas? Po co nam taki zawodnik?

0

Ale to my jesteśmy o poziom wyżej niż Dania :-) taki jest sport

0

Wtedy bedzie diablicos & gryzilicos :-)

0

Gdyby Iniesta i Suarez byli w swojej optymalnej formie to zespół byłby kompletny.

1

20% atletico to tylko 40 mln € ? To cały ten klub jest tańszy niż jeden Messi :-) masakra.

0

On jest z ligi włoskiej :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?