kuffs
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To akurat w mojej ocenie jest oczywiste. Wskakuje w miejsce Neymara który przejdzie do PSG. Barca nie kupiłaby Coutinho do pomocy. Myślę, że to nie ten target.
0
Słusznie mówisz. Eriksen to gracz typowy na rozegranie jakiego w Barcie brakuje. Coutinho bardziej pasuje na lewe skrzydło za Neymara. Od biedy można go postawić na środek pomocy, ale to od biedy. Za duży ścisk w środku pola. Innej opcji nie widzę. Marzenie dla Barcy to Hazard, ale to transfer raczej niemożliwy do zrealizowania, ale najbardziej pewny dla jakości drużyny. Neymar odchodzi według mnie.
0
Iniesta nie ma 40 lat. Widzę sytuację w której Iniestę omijają kontuzje, zagra kilka ciekawych meczów i w 70 minucie od biedy wpuszczany jest Coutinho za ok. 100 mln. Kpina. Chcecie mi powiedzieć, że w meczach z Realem trener mając do wyboru Iniestę lub Coutinho będzie wystawiał brazylijczyka? Już to widzę. Uważam, że to świadomy ruch ze strony Barcy. Miał być Veratti. Odpadł. Teraz szukają zastępcy za Neymara. Cicho siedzi żeby nie podgrzewać atmosfery. Jest dogadany z zarządem Barcy. Zaklepią Coutinho i ogłosi, że odchodzi. Tak to widzę.
0
Iniesta zapowiedział, że chce grać jak najwięcej. Widzę nawet sytuację jak Andres zagryza wargi, omijają go kontuzje, gra mniej, ale w ważnych meczach będzie wychodził w pierwszym składzie. Coutinho będzie grzał ławę. Dla mnie transfer tylko w sytuacji odejścia Neymara.
0
Czyli dla mnie sprawa jasna. Przyjście Coutinho oznacza sprzedaż Neymara. Zapłacić ok. 100 mln za w większości rezerwowego w sytuacji pozostania Neymara to głupota. A przecież trzeba mu dać porządną pensję. Kpina i tyle. Już widzę jak Iniesta robi mu miejsce w składzie.
1
A wyobraź sobie, że chciałbym, aby w Barcie grali zawodnicy dla koszulki a nie w imię wyciągania jak największej kasy. A Ty byś nie chciał? Zobacz jak wygląda drabinka płacowa w drużynie. Kupowanie nowego zawodnika, który może ale musi zrobić różnicy i płacić mu 10 mln to strzał w kolano. A gdy Neymar zostanie to Coutinho będzie rezerwowym bo nigdy nie uwierzę, że wygryzie któregoś z ataku lub np Iniestę. Jedyny zawodnik który mógłby przyjść do Barcy i dostać taką gaże z uwagi na doświadczenie i klasę to Hazard.
1
Jaki Thiago? Bez szans. On już nie chce wracać do Barcy. Bayern go nie puści. Eriksen to samo. Liga mistrzów, możliwa walka o mistrza Anglii. Nie będzie chciał się pchać do Barcy.
0
Jeśli Coutinho zarabia 9 mln netto to dziękuję za jego usługi w Barcie. Nie przejdzie za mniej niż 10-12 mln a to już przegięcie. Tyle dałbym jak już tylko Hazardowi, ale jest nie do wyjęcia. A skoro Turan zostaje to Barca nikogo poza tym Paulinio nie ściągnie.
5
Zastanawia mnie jedno w tym wszystkim. Jaka jest motywacja Neymara? Czy chodzi wyłącznie o nowy kontrakt? Jeśli tak to zarząd Barcy ogłosiłby, że na dniach przedstawi nową umowę dla brazylijczyka i temat zamknięty. Czemu milczy? Milczy bo ma gdzieś pismaków i całą otoczkę i wie, że zostanie, tak jak wiedzą zawodnicy. Co miałaby dać rozmowa Pique, messiego i innych. Chłop chce odejść i tyle. Niby czym mieliby go przekonać? Projektem sportowym? Możliwością bycia liderem za ok. 2-3 lata? Nie chce się doszukiwać na siłę, ale być może podłoże tego wszystkiego jest gdzieś indziej. Gdzie tu logika? Neymar rzuca hasło, że chce odejść, dogaduje się z PSG, po czym jedzie do USA i pstryka fotki z zawodnikami i nadal nic nie mówi wprost. Całkiem niedawno Neymar powiedział coś w stylu, że pomoże Barcelonie. No i pomoże. Zasili kasę o 222 mln na transfery. Może i jest pazerny na kasę jak jego ojciec, ale wie, że to dzięki Barcie stał się Top 10 na świecie. To gra w bordowej koszulce u boku Messiego dała mu najwięcej. Widocznie chłopak ma trochę charakteru, klasy i się waha co będzie dalej i jak?
Neymara nie da się nikim zastąpić. Pokażcie mi zawodnika, który byłby w stanie zrobić to co on w końcówce meczu LM z PSG. Pokażcie mi takiego gościa? Te 222 mln nic nie dadzą. Coutinio jest dobry, ale różnicy nie zrobi. Dembele? Przestańcie już z nim bo to sensu nie ma. Veratti odpada. Eriksen również, choć nie ta pozycja jak Veratti. Dybala, nie ta półka, ale wg mnie przy Messim i Suarezie grałoby mu się lepiej, łatwiej i mógłby zrobić różnicę choć nie wiem czy to ta strona boiska. Widzę jedno nazwisko, które zrobiłoby różnicę. Na już, na teraz z gwarancją jakości. Niestety równie ciężko do wyjęcia jak wymienieni powyżej. To Hazard z Chelsea. A co najważniejsze i zauważyłem, że o tym się zapomina. Przekonać dany klub do sprzedaży zawodnika to jedno. Można rzucić kupę kasy i być może się uda. W tym wszystkim trzeba przekonać samego zawodnika. Wg mnie Barca nie jest już tak atrakcyjna dla innych zawodników jak np 5 lat temu. Verrati się zdeklarował, ale on odpadł. Dembele powiem raz jeszcze, zakup bez sensu. Zakup który psuje filozofię La Masii. Kupować gówniarza za ok. 100 mln i blokować tym samym miejsce dla wychowanków dla zawodnika który miał jeden dobry sezon w Borussi. Bez sensu.
0
Pytam się po co to spuszczanie się nad Silvą i środkowym obrońcą? Według mnie nikt nie przyjdzie, ba nawet VIlla zostanie. Wielkie halo z przyjścia Neymara. Coś tam postrzela z Messim. Na Betis czy Almerie to wystarczy. Na Bayern czy Chelsea już nie.
0
bardzo dobrze. Trzeba wietrzyć szatnie. Znowu siedziałby na lawie przez większość sezonu. A jak wejdzie ma boisko to głupie straty robi. Nie wiem co wy w nim widzicie.
0
A ja uważam, że Thiago niech idzie w pieruny. Nic nie pokazał w zeszłym roku. Parę przebłysków. Ma gorącą głowę i wali straty, aż głowa mała. Niech idzie.
0
Dla mnie sytuacja jest coraz bardziej jasna. Guardiola odszedł bo nie pozwoli mu zmienić stopniowo składu. Wiedział, że cykl się kończy i drużyna będzie grała coraz gorzej. Puyol, Xavi, Abidal, ale i Pedro, Cesc, Pique to gracze którzy powinni zostać sprzedani. Puyol skończy karierę. Xavi oczywiście musi zostać bo za kilka lat będzie trenerem, ale powinien grać już coraz mniej. A tak znowu będziemy mieli padake.
0
tak, na pewno Barca go wyszkoli na obrońcę. Faktycznie barca to tuzy od obrony. Ten koleś na obronę jest co najwyżej na poziomie Valencii, Lyonu czy Tottenhamu. Benitez nie bez powodu przesunął go wyżej.
0
jako stoper tragedia. z moim ulubieńcem pique razem ze dwie szmaty w meczu puszczą
0
też jestem za tym, aby alvesowi już podziękować
0
Sam jesteś ignorantem gimbusem. Coś mi się przypomina, że messi rok temu pobił rekord w jednym roku strzelonych bramek. Ale gdzie tak, przecież kilka strzelił ze spalonego. Madryckie frajerstwo i tyle.
0
haahahaha. Dzieci z Realu już chcą złotą piłkę "zdecydowanie" dla ronaldo za króla strzelców ligi mistrzów.
0
trochę was nie rozumiem z tym Hummelsem. Po meczu z Realem i wczorajszym widać idealnie, że nie pasuje bo nas. Skończyłoby się na tym, że razem z Pique byłyby dwa klocki w polu karnym. Byle kiwka, kontra i jest problem. Wczorajsze rzuty rożne to był dramat. Nie dla Hummelsa.
0
Ale naprawdę chcecie silve, który ma zarabiać ok. 10 baniek czyli tyle ile w PSG? A gdzie hierarchia w zespole? Mówię absolutnie NIE. Dla mnie jest tylko jeden obrońca. To Inigo Martinez albo inny stoper z ligi. Żadnych hummelsów, luizów (boże jakie on babole wali w obronie).
0
dobrze powiedziane maximoff......
Cieszyłbym się gdyby neymar trafił za czasów Guardioli bo oduczyłby go ciągłego holowania piłki. Widziałem kila meczów Santosu. Fakt, jest to talent nieziemski, ale lubi mieć piłkę przy nodze i to trochę za długo. Tito jest za miękki więc obawiam się czy da sobie z nim radę. Niestety, ale wyjdzie na to, że będzie niewypał.
0
Aha u dopowiem o Hemmelsie. Dajmy sobie z nim spokój. Zwykłe drewno. Każdy rzut rożny bawarczyków to było potencjalne zagrożenie bramki borussi. Tito ma rację, że chce tylko Silve, który i tak nie przyjdzie do nas. Trudny będzie przyszły sezon.
0
Nic ten transfer nam nie da. Po wczorajszym meczu stwierdzam, że bez wymiany CAŁEJ obrony nie mamy co marzyć o podboju europy. Jeszcze raz powtarzam Pique nie jest dobrym stoperem. Potrzeba dwóch nowych, dobrych. A boczni? Widzieliście jak gra Alaba? FIzycznie zjada Albe na śniadanie. Przykre to jest, ale nie mamy szans.
0
wyjdzie na to, że nikogo nie kupią i sezon będzie w plecy
0
Nie rozumiem tego. Drużynę buduje się od tyłu. Nie mamy obrony bo podkreślam to ciągle Pique jest do dupy. Potrzeba dwóch stoperów, nowych, klasowych. Będzie neymar pykał z messim, coś strzelą, byle kontra pójdzie i znowu strata bramki. Qurwa czytać newsów się nie da. Na ligę hiszpańską wystarczy. W LM znowu będą bęcki. Nie oszukujmy się. Z milanem już mieliśmy odpaść.
0
A co myślicie o I. Martinezie z Sociedad?
0
To zacznie się teraz giełda nazwisk. Bale, Cavani, Falcao, Neymar już nie przyjdą do mierd. Aguerro myślę, że też nie opuści Man City. To kto im do wyjęcia został z nazwiskiem ? - tylko Rooney. Oj przyjdą czasy, że nikt nie będzie chciał grać w Madrycie.
0
WitekR - odwrotnie, 12 zawodnik barcy to właśnie Mou. Przecież z nim na ławce trenerskiej nic więcej by już nie ugrali. A tak, kto wie, ciśnienie z graczy zejdzie i zaczną pykać bez zbędnej presji. Zresztą wali mnie to. Liczy się Barca. Oby alves i pique odeszli i będzie git.
0
To są jakieś jaja z sezonowcami Realu. Wchodzę na stronę białych i już witają z otwartymi rękami ancelottiego. Mou już może odejść. Co za idioci.
0
A wiecie co mi się marzy? Nie chcę wielkich transferów. Chciałbym abyśmy mieli w przyszłym roku mniejsze oczekiwania. Ktoś pomyśli co ja gadam za bzdury? Niech drużyna w końcu postawi sprawę jasno dla obrońców. Bartra i Pique grają na maksa swoich możliwości. Jeśli obrona znowu będzie grała piach to Bartra albo Pique odchodzą, albo obaj bo przepraszam Was bardzo, ale Gerard dobry nie jest. Dopiero wtedy można myśleć o konkretnych nazwiskach. Kolejna sprawa to atak. Niech przyszły rok będzie sezonem szansy dla Alexisa i Tello. Jeśli się nie sprawdzą to żegnamy obu panów. Song niech w końcu rotuje się z Busim, chociaż pewnie pamiętacie czasy jak Masche grał jako defensywny pomocnik. To powinien być prawdę mówiąc podstawowy zmiennik Busiego. Następna sprawa to pomoc. Thiago i Cesc. Więcej minut, więcej rotacji w składzie. Od dawna już wiem, że Thiago to nadmuchany balon, ale dałbym mu w końcu szansę. O Cescu nie chcę mówić bo uważam, że jego dyspozycja to wina Tito. Piłkarz genialny, a biega po boisku bez ładu i składu. Nie wiem, ale coś mi podpada szukanie na siłę stopera i ta saga z Neymarem. Obyśmy nie wyszli na tym jak zabłocki na mydle.
Aha i mówcie sobie co chcecie, ale jak dla mnie coraz mniej podoba mi się zaangażowanie Alvesa w grę i zachowanie poza szatnią tzn. jego wpisy na twicie. Jego czas już powoli mija.