kuffs
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak. I powiedz ile pensji dla 3 zawodników?
0
Nie chce już brazylijczyków w Barcie. Skończy się na tym, że zagra dobry sezon i Alves z Neymarem będą go namawiać na PSG. Nawet pasuje bo PSG będzie zmieniać w przyszłym sezonie linię pomocy. Thiago/Pastore/Matuidi/pewnie też Di Maria. I Cou będzie chciał uciekać. Tak to widzę.
0
Też mi Dybala pasuje bo podwyższyłby swój poziom mając u boku Messiego, Suareza a tuż za plecami Iniestę. Nic tylko korzystać i się uczyć. Coutinho nie pasuje do pomocy wg mnie.
0
Widzę jak Hazard posyłałby piłkę pod czubek buta Suareza. Może i goli dużo by nie strzelił, ale asyst miałby ogromną ilość. No, ale on chce do białych iść.
3
Brawo. Jeden na dziesięciu forumowiczów zwraca uwagę na Hazarda. Tylko on zrobi różnice na plus, na lewym skrzydle.
0
Cou brakuje szybkości? Żartujesz sobie chyba.
2
Bawią mnie Wasze typowania w stylu Dembele+Coutinho+Dybala lub inne konfiguracje po trzech zawodników. Kwota transferu to jedno i w końcu to zrozumcie. Istotna jest też pensja. Nie sądzę, aby Barca pozwoliła sobie na przekroczenie progu 15 mln euro rocznie (pensja Neymara) dla np dwóch zawodników a tym bardziej trzech. Ściągnięty zostanie tylko jeden gracz i będzie to Coutinho w przypadku odejścia Neymara. Gdyby jednak jakimś cudem został to nie sądzę aby w ogóle ktoś do nas przyszedł.
0
100% racji odnośnie Umtitiego. Nie wiem skąd aż tyle pozytywów na jego temat. Dla mnie to on jest co najwyżej przeciętnym obrońcą.
2
Niekoniecznie bo wbrew pozorom projekt sportowy PSG może w niedalekiej przyszłości pójść znacznie wyżej z wygraniem LM włącznie. Zwróćcie uwagę, że PSG będzie potrzebowało przebudowy linii pomocy dlatego za żadne pieniądze nie puszczą Verattiego. Odejdzie Matuidi, Motta, pewnie i Pastore. Jeśli wzmocnią pomoc to mogą być naprawdę wielcy.
0
Masz rację z Griezmannem. Rzucają nim po murawie, że szok. Tym bardziej sio od Barcy. Potrzebna typowy, klasyczny lewoskrzydłowy.
0
Czyli Griezmann ma grać gdzie bo nie rozumiem? Na lewym skrzydle to w takim razie gdzie Coutinho? Absurd. Hazard to tak, masz 200% racji.
0
Dybala i veratti i jest ok. Ewentualnie Hazard i Eriksen.
0
Alexis chce zarabiać kosmiczne pieniądze. Przecież zaśpiewał od Bayernu taką tygodniówkę, że niech trzyma się od Barcy z daleka. Kolejny najemnik.
0
Ani Grizman ani Alexis po pierwsze nie są typowymi skrzydłowymi a po drugie Francuz zapowiedział, że zostaje w ATM, a Alexis zaśpiewał od Bayernu taką tygodniówkę, że Barca w życiu by mu i słusznie nie da. Gdzie i na jakiej pozycji po przybyciu Grizmana widzisz Suareza? Co do Dembele to masz 100 % racji. Przyjdzie za 100 mln gówniarz niespełna 20 letni i ma robić od razu różnicę w grze Barcy? A gdzie w takim razie wychowankowie?. Nie i jeszcze raz nie. Coutinho to typowy lewo skrzydłowy, ale brazylijczyk. Mam ich dość w Barcie. Widzę Dybale który byłaby nadzieja, że przy Messim i Suarezie podniósłby swój poziom. Jeśli ode mnie by to zależało to ściągnąłbym tylko i wyłącznie Hazarda.
1
PSG niech weźmie jeszcze Coutinho - kolejny brazylijczyk. Zrobiłbym już całkowitego bana na brazylijczyków w Barcie.
0
święte słowa. A chcecie kupować Mbape i Dembele. Żaden z nich. Mało tego. Odejdzie jeden brazylijczyk z sianem w głowie, a chcecie w jego miejsce ściągać innego brazylijczyka, który też może gwiazdorzyć i płacić mu 10 mln rocznie. Absurd.
1
Masz rację, trzeba kupić grajków. Wierzysz w to, że ten zarząd rozsądnie wyda pieniądze za Neymara? Śmiem w to wątpić.
6
Ciekawi mnie jedno. Niech tylko Messi złapie kontuzję to ciekaw jestem kto będzie gole strzelał? Sam Suarez nic nie zrobi. Ciulowo będzie wyglądała gra w ataku bo rozegrać nie ma komu. Odejdzie gracz który potencjalnie może w każdym meczu walnąć bramkę. Niestety, ale LM i La Ligi nie wygramy.
0
Tak, a przypomnij sobie ile Alexis chce zarabiać? Dziękuję w takim razie za jego powrót.
0
Powiedzcie mi bo nie do końca ogarniam. Veratti to jaki typ pomocnika? Coś na styl defensywnego pomocnika, bardziej w destrukcji, harowania na boisku czy typowy rozgrywający, który potrafi regulować tempo gry, podaje do przodu, szuka asyst? Bo jeśli to pierwsze to po co on Barcie? Busiego i tak nie zastąpi.
1
Akurat Hazard jest jedynym zawodnikiem, który nie tyle zastąpi Neymara, co wniesie najwięcej pozytywnego na lewą stronę boiska. Dybała może i jest przereklamowany, ale biorę pod uwagę, że grając u boku Messiego i Suareza mógłby podnieść swój poziom i swoje zrobić. Coutinho różnicy żadnej nie zrobi. To typ na kontry a nie na klepanie piłki.
0
Chłopak się wkurzył bo dogadał się PSG, które teraz nie potrafi zapłacić klauzuli odstępnego czego wcześniej mu nie powiedzieli. A widocznie Barca wyraźnie mu powiedziała, że poniżej 222 mln go nie puszczą. Z niewolnika nie ma zawodnika. Będziemy widzieć nieszczęśliwego Neymara łapiącego żółte i czerwone kartki.
0
Też tak uważam. A już ściągnięcie tego Mbape czy jak mu tam to sabotaż. Niech kupią jednego grajka za ok. 100 mln i resztę kasy przeznaczą na spłatę zadłużenia lub coś podobnego. Plus jeszcze zaoszczędzą na pensji Neymara.
0
powyższa wypowiedz przekonała mnie, że Neymara w zasadzie już nie ma. Już nie ma wypowiedzi, że zostaje na 100 procent, nie jest na sprzedaż itd. Neymar ma sam zdecydować. No i pięknie. Będzie brał w beznadziejnej lidze francuskiej a za dwa, trzy lata w Realu. I ma racje. Tak. To Iniesta jest problemem, dlatego po co ściągać pomocnika skoro jest Turan/Gomes/Iniesta i inni. Wydaje mi się, że nie ściągną nikogo. Coś cicho się zrobiło o Coutinho. Liverpool go nie puści.
0
Jakieś kurde perły? Jeden dobry sezon kolesia w drużynie która się zebrała i wystrzeliła z formą. W zasadzie każdy zawodnik. Zaiskrzyło i tyle. Żeby się nie okazało, że drugi jego sezon będzie dużo słabszy... w Barcie.
2
Aha czyli już do Barcy nie wróci. Koniec sagi. Żegnaj Ney, niech Ci się wiedzie w PSG.
1
Jeśli byłaby to prawda to widzę w tym manipulację ze strony Pereza. Wyniuchał, że Neymar chce odejść z Barcy która dostanie za niego kupę szmalu. Stąd niby zainteresowanie Realu tym młokosem z Francji, żeby narobić szumu w mediach. Barca się podpuści, sprzeda Neymara i kupi tego gówniarza. W ten sposób Barca wyda kasę na kota w worku zamiast w sposób konkretny się wzmocnić tj Coutinho/Veratti/Eriksen i kilku innych. Można w sposób paranoiczny wymyślić taki scenariusz? Można.
0
zgadzam się. Też uważam, że odchodzi. Bez powodu nie ściągają Coutinho bo w pomocy grać nie będzie.
0
I tak samo będzie z Paulinho. Na forum krążą filmiki, kompilacje na youtube. Ok. Fajnie to wygląda, ale większość akcji jest z kontry. Pytam się ile akcji z kontry w meczu ma Barca? Coutinho to dobry grajek, ale w miejsce Neymara. W pomocy będzie mało przydatny.
2
Oby Coutinho był w połowie tak dobry jak Iniesta zdrowy i w formie. Spuszczacie się nad tym brazylijczykiem jak nie wiem co. Pogra ze 2 lata i będzie chciał uciekać. Jak każdy brazylijczyk