kuffs
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chodziło mi o Neymara
0
Nie ma obecnie zawodnika który mógłby załatać dziurę po Dembele. Nadal nie mamy wzmocnionego składu. Jedynie Hazard byłby faktycznie jakimś tam uzupełnieniem, godnym Barcy i wysokiej pensji.
2
Gdzie ma grać S Roberto po ewentualnym przyjściu Cou lub niestety Di Marii? Bo wszyscy bronicie S Roberto a ściąganie Cou - pierwsza sprawa. Druga sprawa, ile ma zarabiać Dembele - 20 letni gówniarz z rozegranym na dobrym poziomie jednym sezonie? Podobno 10 mln netto. Gdzie w tym wszystkim jest drabinka w Barcie? Gdzie w tym jest logika pensji w drużynie przy angażach Pique/Busiego/Iniesty i innych? Krytykujecie mnie, wywalacie z internetu, że ćpam, że się nie znam, że jestem debilem. Odpowiedzcie mi w takim razie na powyższe pytania.
0
No i koniec Barcy. Koniec z tożsamością Barcy. Zarząd won za tego Dembele bo pytam ile będzie zarabiał rocznie netto? Pytam ile? Psujecie drużynę od środka. Kpina nie transfer. Jeśli przyjdzie Cou lub Di Maria to rozumiem, że S Roberto odchodzi tak? Kolejna kpina zarządu.
0
Przyjście Dembele zamyka temat Coutinio. Niestety. Dlatego nie zdziwię się jak faktycznie przyjdzie jeszcze ten cały Di Maria za kasę którą Barca jeszcze pewnie wyłuska.
0
Już lepiej i to znacznie
0
sukces finansowy na pewno osiągnie. Zgroza płacić 10 mln netto takiemu gówniarzowi.
0
Tiaaaa, na pewno. Gdzie gra Cou to po pierwsze. A gdzie masz w składzie S Roberto?
0
Ciekawe co powie jak dostaniemy lanie od Juve? "Szanujemy Juve. Są świetną drużyną, finalista ligi mistrzów. Nie mamy już Neymara. To oczywiste, że są lepsi od nas".
0
I co, trafili z Neymarem? Bez sensu był ten transfer.
0
Szkoda. Nie rozumiecie, że ten transfer rozwali szatnię Barcy? Naprawdę tego nie widzicie. Jak przy Inieście/Pique/Albie/Busim ten koleś ma zarabiać 10 mln netto rocznie? Gdzie w tym wszystkim jest tożsamość Barcy? Nie ma. Gwóźdź do trumny dla drużyny i klubu.
0
Wolę to niż świadomość, że do drużyny przyszedł zawodnik w wieku 20 lat z 10 mln pensją netto rocznie. PATOLOGIA. A S. Roberto nadal ma 40 mln klauzuli. Nadal w drużynie jest szrot, którego dawno nie powinno być. To w takim razie niech ten szrot gra dalej.
0
Od biedy niech przyjdzie Cou, byle nie Dembele. Wolałbym grać tym co mamy i młodzieżą niż robić z klubu europejskie pośmiewisko. Przeboleję gorsze sezony, ale przynajmniej klub zachować resztki twarzy.
32
Jak zostawisz płuca na boisku, będzie chłopie walczył za 3 jak prawie nikt w drużynie to będziesz grał. Może w końcu Busi się ogarnie jak poczuje konkurencję.
0
Jeśli faktycznie szatnia ma dość zarządu, spotykają się i omawiają obecną sytuację to śmiało można powiedzieć, że jest gorzej niż myślimy, niż wiemy. Wydaje mi się, że wszystkie medialne informacje to manipulacje, odwracanie uwagi od faktycznych problemów o których nie mamy pojęcia. Coś mi się widzi, że sytuacja finansowa klubu jest tak zła, że trzeba było Neya sprzedać. Dyplomacja jest po stronie zarządu i zawodników. Przyjście Paulinio to sabotaż w czystej postaci. Nikt po nim nie spodziewa się kreatywności, a raczej walki, wniesienia pazura do gry, tego czegoś czego nie ma obecnie i Busi i reszta pomocników. Potrzeba było kolesia, który wypluje płuca na boisku. Ok. To rozumiem, ale czy na rynku europejskim nie ma takich grajków którzy daliby to samo, za mniejsze pieniądze? Druga kwestia która boli i mówię to od dawna to Dembele. Nie chodzi już nawet o kwotę transferu, a o pensję. Jakim cudem takiemu gówniarzowi płacić 10 mln netto rocznie? W imię jakiej Barcy? Może to też jest powód cichego buntu drużyny. Patrzcie na zdjęcia powyżej z domu Messiego. Widać, że oni się lubią, rozumieją, szanują. To jak mają zaakceptować młodego francuza, który ma zarabiać tak kosmiczne pieniądze. To może lepiej faktycznie ściągnąć Di Marię i po dwóch latach sprzedać za śmieszne pieniądze, ale jest nadzieja, że przez te dwa lata da kilka bramek i kilkanaście asyst, z miejsca, bez aklimatyzacji, na już. Cou to naturalny wybór, który myślę, że grałby swoje i szatnia pozytywnie by go przyjęła. Kolejnym sabotażem byłby ten Seri. Jak w tym wszystkim ma się odnaleźć S Roberto, który nadal ma śmieszną klauzulę. Jak ma się odnaleźć kręgosłup drużyny, który widzi, że w drużynie są zawodnicy do sprzedania, oddania, wypożyczenia i nic się nie dzieje.Czas na walnięcie pięścią w stół nadszedł. Efekt mamy taki, że za tydzień koniec okna transferowego i obawiam się przyjścia tego Dembele.
1
Wg mnie między wierszami ten Pan powiedział, że Messi odejdzie. Musimy się zacząć z tym godzić.
0
Jeśli miałbym wybierać to lepiej Cou niż Dembele i jego kuriozalna pensja 10 mln netto rocznie.
0
zgadza się. Seri przyjdzie niestety. W błoto wywalona kasa.
0
Na miejscu Messiego ukarałbym Neumara i przeniósłbym się do....PSG. Ale Ney by się wkurzył...... A tak na serio. Wg mnie Messi jedną nogą jest już u Guardioli. Nie podpisał kontraktu oraz pojawiające się teksty, że być może ktoś czyli MC byłby w stanie opłacić klauzulę.
2
I dobrze. Niech gówniarz spada do innej drużyny.
1
Wg mnie Messi odejdzie. Dobra chemia jest w City i myślę, że zagra w ich drużynie.
1
Widziałem kilka meczów. Na Alaves i tego typu wystarczy. Na ATM i Real nie ma czym postraszyć. Może jest mega skoczny i przyda się przy rzutach rożnych :)
1
Dopóki jest otwarte okno transferowe to spekulacje dot. taktyki można sobie wsadzić w buty. Wie to i trener i drużyna. Głupie gadanie. Wg mnie to trener obecnie szuka dobrego miejsca dla Messiego w składzie.
0
Masz 100% racji. Jestem całkowicie na NIE dla Dembele. To już wolę żeby nikogo nie kupowali.
0
Obyś się nie zdziwił jak faktycznie tyle ma dostać. Rozwali to szatnię od środka.
0
Trzymam kciuki, żeby nie przyszedł. Nie za takie pieniądze, nie za taką pensję jaką ma dostać. KPINA, WSTYD, KOMPROMITACJA.
1
Co Juventus w nim widzi to nie wiem. Sprzedać, nie zastanawiać się. Nawet jeśli Barca nikogo nie kupi, wg mnie tak będzie to już wolę żeby grali glebo-gryzacze jak Delofleu czy D Suarez.
11
Dlatego nie cierpię zarządu Barcy. Gdyby nie puścili Thiago i Cesca to nie było teraz tematu wzmocnienia linii pomocy. Byłby jeszcze S Roberto. Nie mielibyśmy w drużynie szrotu w postaci Gomesa i Turana. Wystarczyłoby kupić kogoś do ataku i temat zamknięty.
1
I to jest świetna wiadomość. Oby Dembele został w Borussi lub niech idzie do białych. Ciekawe czy Real dałby mu 10 mln netto rocznie? W życiu.
0
To będzie największy transfer lata tzn Messi podpisujący nową umowę.