1

Super wypowiedź tego Pana. Uderzył we wszystkie czułe punkty. Nie dodał przy tym tego wszystkiego co mówię od dawna. Przy ściągnięciu Cou gdzie będzie grał S Roberto? A jak ma przyjść Di Maria to już w ogóle. Co z pensjami dla zawodników? Co z transferami z klubu?

Powiem inaczej: Barca jest gorsza niż PSG i MC razem wzięci.

1

Nigdy nie uważałem, że Juve to półka niżej niż Barca. Natomiast w pamięci mam degradację sprzed kilku lat za przewałki. Juve obecnie jest świetnie prowadzone i lubię ich grę. Nie ma obecnie w lidze włoskiej lepszej drużyny. Jeśli chodzi jednak o aspekt wizerunkowy, ekonomiczny to Juve jest jednak poniżej Barcy.

8

Ściągnęli Dembele żeby teraz myśleć o Dybali? Kompletnie bez sensu.

1

Przy ewentualnym przyjściu Cou i Di Marii gdzie będzie miejsce w składzie dla S Roberto? Rakitić zostanie, nie siądzie na ławę. Zapomnieliście co mówiliście o przypadku T Alcantary? Chcecie tego samego po wykupieniu za śmieszne pieniądze S Roberto? Nie dla tego transferu.

0

Ciekawe czy Bartra podniósł swój poziom grając w BVB czy został na tym samym co w Barcie.

0

Nicea, liga francuska to dobry kierunek dla młodego obrońcy. Coś czuję, że Barca będzie miała z niego mnóstwo pociechy w przyszłości.

26

Szanuję wszystkich kibiców Barcy i Was również. Im starszy jestem tym coraz przychylniej patrzę na grę/organizację Realu choć to wróg nr 1 :). Chcę dla Barcy wszystkiego co najlepsze, ale.... no właśnie. Nie za wszelką cenę. W zasadzie każdego newsa w temacie Dembele staram się komentować w sposób krytyczny, nie pod kątem sportowym a ekonomicznym. Są wśród nas/was kibice którzy podzielają moje zdanie, wątpliwości i obawy. Dziwi mnie natomiast ten mega optymizm odnośnie tego co się dzisiaj stało. Dziś odbyła się prezentacja dużego talentu z Francji Dembele. Bardzo chciałbym, aby jego gra przyniosła mnóstwo przyjemności dla nas i dla drużyny. Natomiast złość mnie ogarnia w jaki sposób Barca zgodziła się dać mu taką pensję, która zabije równowagę finansową w drużynie. Dlaczego ten młody chłopak ma zarabiać 10 mln netto rocznie? Gdzie w tym wszystkim jest magia Barcy? Czy nie jest to pogoń za odjeżdżającym autobusem o nazwie Real, który robi coraz lepsze transfery do klubu i przed nimi ciekawa przyszłość? Wytłumaczcie mi to proszę bo nie rozumiem. Jak można porównywać zarobki Iniesty (wypowiedź z innego newsa) do Dembele? Gdzie w tym wszystkim są zarobki Alby, Busiego, S Roberto, Pique i kilku innych? Droga Barco być może wygrałaś wynikami, ale przegrałaś jako klub, jako filozofia. Jak w przyszłości Barca ma robić kolejne transfery? Przecież żaden szanujący się piłkarz na dobrym poziomie nie będzie chciał zarabiać mniej niż te 10 mln netto rocznie. Tak prawdę mówiąc to mi trochę smutno.

0

panczo sorki. Źle wpisałem

0

Przez grzeczność nie powiem, żeby bana nie dostać. Inieście to kasa się należy jak mało komu. Zapomniałeś już ile dał drużynie oraz ile (oby) może jeszcze dać dobrego. 1

0

Nie porównuj Neya do Dembele

0

Słucham? W lepszej kondycji? Ty sobie chyba żarty robisz. Póki co nikt jeszcze poza Neyem nie odszedł. Dodaj te 10 mln netto + pensja Paulinio+ Semedo oraz co istotne możliwa duuuuża pensja Coutinio? Gratuluję oceny sytuacji finansów drużyny

0

To teraz ustawi się kolejka zawodników Barcy po podwyżki. I słusznie. Skandalem dla mnie jest płacić 10 mln netto rocznie dla takiego gówniarza. W imię czego? Barca przestała był Barcą.

0

Po prostu cały czas się boję, mam w głowie Thiago Alcantare i oby przyjście Cou nie spowodowało odejścia S Roberto. Mam jeszcze cichą nadzieję, że za parę lat szejkom znudzi się piłka i takie twory jak MC czy PSG przestaną istnieć. Wtedy będzie szansa na wyrwanie konkretnych nazwisk.

0

Veratti :))))))))))

5

Albo tak jak mówisz. Ogrywać Alene, Denisa i Rafę podejmując ryzyko, że nic z tego jednak nie będzie. Trudno. Byle S Roberto miał miejsce w pierwszym składzie. Wywalić turka i tego Gomesa.

0

Gadałem z kolegą który ma fioła na punkcie ligi niemieckiej. Spytałem o Dembele. I jest problem. Jest świetny na grę z kontry. Szybki, zrywny, wręcz szalony. Do klepania przy postawionym autobusie dużo traci. Żebyśmy tego nie żałowali. Aha, dużo walczy, cofa się do obrony, a to duży plus.

0

I o tym właśnie mówię. Sprowadzenie Cou to groźba, realna groźba utraty S Roberto. A w pamięci mam Thiago. Nie byłoby teraz bólu dupy nad środkowym pomocnikiem. Nie byłoby w naszej drużynie szrotu w postaci Gomesa i innych. Tego się obawiam. Cou może i wypali, ale jakim kosztem. A i tak odejdzie do PSG. Za duże ryzyko.

0

A mam do Was pytanie. Co będziecie mówić jak do drużyny trafi Cou, a przez to nie będzie grał S Roberto lub poprosi o transfer? Może nawet do końca września lub zimą. Wszyscy wiemy jakim graczem jest S Roberto, ile nam już dał i ile jeszcze może się rozwinąć. Nie szkoda Wam kasy na tego Cou? Bo widzę sytuację jak za max 2 lata spierniczy do PSG a my będziemy wspominać S Roberto, tak samo jak Thiago. Chyba że wywalić rakietę i na tej pozycji niech gra S Roberto. Innej opcji nie widzę.

0

Iniesta to playmaker a nie ofensywny pomocnik - zgroza wygadywać takie pierdoły. Że jeszcze są tacy niby kibice.

14

Słucham? Iniesta nie był ofensywnym pomocnikiem? Odejdź i nie wracaj.

1

Oby nie trafił. Wolę jednak grającego S Roberto niż Cou.

2

S Roberto znowu na innej pozycji to sabotaż z nadzieją, że poprosi o transfer. 40 mln piechotą nie chodzi, a to i tak śmieszna kwota za takiego gracza. Beznadziejny jest ten nasz zarząd.

0

taka cena to promocja. koleś może i ma dziwny charakter, ale dobry trener odpowiednio go ustawi. Przegapiliśmy dobrego grajka.

0

Skromny jak cholera. Ciekawe ile rocznie netto będzie zarabiał w porównaniu do reszty drużyny, w porównaniu do drabinki płacowej.

0

Dzieciaku wyłącz fife. A gdzie w pierwszym składzie masz S Roberto? Czytasz, widzisz co się dzieje?

0

W buty sobie wsadź te Twoje obliczenia bo bladego pojęcia nie masz i nikt nie ma ile dany klub inkasuje za jedną koszulkę. Do tego dochodzą inne gadżety itd.

0

Dokładnie. Przeboleję ligę i LM w imię zachowania resztki tożsamości drużyny czyli gry S Roberto i reszty niż przyjście Cou.

6

Czy naprawdę uważacie, że Dembele powinien zarabiać 10 mln netto rocznie w takim klubie jak Barca? Jak to się ma do nowej umowy Isco, który inkasuje 6 mln rocznie? Gdzie zarobki Asensio? Naprawdę nie widzicie tego co się stało? A ja widzę. Widzę jak szatnia wali pięścią w stół i ustawiają się kolejki po nowe umowy. Bo niby dlaczego nie. Pewnie, że chcę dla Barcy jak najlepiej, ale nie po trupach. Jeśli klub ujawni, że Dembele jednak będzie zarabiał max. 6-7 mln rocznie to jeszcze jakoś to będzie wyglądało. Jeśli 10 netto jak było wcześniej mówione to kpina a nie transfer.

0

Ponawiam pytanie. Gdzie miejsce dla S Roberto po ewentualnym przyjściu Cou? Rozumiecie, że będzie chciał odejść. Za marne 40 mln. Chcecie tego? W imię przyjścia kolejnego brazylijczyka? Nie lepiej postawić na S Roberto i dać mu grać w pierwszym składzie?

0

A busi? Pytam gdzie miejsce S Roberto po przyjściu Cou?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?