kuffs
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wg mnie ankieta z dupy bo jak odnieść się do braku Neymara przy obecnych wynikach Barcy? Niech Barca wygra LL, LM, CdR i wtedy można się zastanawiać lepsza czy jednak gorsza.
1
i o to mi chodziło
1
To nie jest hipokryzja. Nie przesadzaj. Verma nie miał możliwości na pokazanie swoich wysokich umiejętności więc typowe jest pozbycie się takiego zawodnika. Obecnie gra tak, że jaram się nim jak Carmen Electrą i chcę żeby został.
3
O tak, Semedo bardzo pozytywnie
2
Już nawet nie chodzi mi o wynik. Dziękuję Valverde za kopa w dupę wszystkim zawodnikom. Od początku sezonu wszyscy zapierniczają po boisku, starają się, walczą. Roberto, Rakitić dziś miazga. Byli wszędzie. Cou i Dembele będą musieli podnieść swój poziom gry bo inaczej nie pograją zwłaszcza przy defensywnym usposobieniu trenera.
0
A gdzie tam. Będzie grał.
1
Zwróciliście uwagę na ustawienie Rakiticia zwłaszcza w pierwszej połowie? Bliżej swojej bramki niż rywala. Tak się teraz zastanawiam kto z nowo przybyłych graczy będzie w stanie tak biegać za piłką w obronie jak Rakitić. Valverde będzie na niego stawiał.
52
Jest S Roberto. Graj chłopie jak z Realem. Cholera, podniecam się nim jak 20 lat Carmen Electrą. Coś mi tu nie pasuje :)
0
Komentarz usunięty
0
Oczywiście, że tak bo forumowiczom się wydaje, że Iniesta ot tak sobie odda miejsce w pierwszej drużynie innemu zawodnikowi przy optymalnej formie i dyspozycji. Będzie grał.
Jesteś jedyną osobą, (też o tym pisałem), która zwraca uwagę na obecną charakterystykę gry Barcy Valverde tj. obrona niż atak. Przy tylu zawodnikach ofensywnych to już widzę kontry przeciwników przy byle stracie piłki w środku pola.
0
Bo Barca, tak myślę, jest więźniem swoich dotychczasowych transferów na siłę. Fajnie mieć w drużynie ze 3-4 zawodników o statusie gwiazdorskim, ale potrzeba też tzw wyrobników od czarnej roboty, którzy pokornie podejdą do tematu. I tym sposobem w składzie pojawił się Turan, A Gomez, Paco, wprowadzono D Suareza i itd. Efekty widzimy. Padaka. Żaden z nich nie jest w stanie zrobić różnicy. Różnicy systematycznej, nie chodzi mi o przebłyski. To zarząd doszedł do wniosku, że trzeba ściągać zawodników o innym profilu jak Cou, Dembele, Griezm. Idea słuszna, ale oby to się nie odbiło na ambicjach poszczególnych zawodników. Jedynie Rakitić i S Roberto to profil graczy, którzy nie gwiazdorzą, a tyrają na boisku za dwóch i wnoszą wartość dodaną.
Jeśli faktycznie przyjdzie Griezmann do drużyny to coś czuję, że po roku ktoś odejdzie za porządne pieniądze. Na siłę Dembele, mimo potencjału i młodego wieku trzymać nie będą. To samo Cou. Może Barca to tylko przystanek do brazylijskiej kolonii PSG. To tylko dywagacje, ale jestem po prostu ostrożny przy takiej ilości samców alfa w drużynie.
0
Będą kłótnie w szatni. Nieskończone przedłużanie kontraktów, kwot odstępnego, medialnych plotek o zainteresowaniu innych klubów. To będzie masakra.
P.s Ja tam się z Tobą często zgadzam, tylko, że tego nie uzewnętrzniam.
0
Ja pierdziu. Nie mam pytań. Przeczytaj najpierw co sam napisałeś. Zgroza.
0
Podzielam Twoje zdanie. Barca faktycznie ma nieciekawych zmienników, ale obecnie będzie ich miała o statusie gwiazdorskim. To tylko nasze gdybanie, ale zastrzeżenia, uwagi można jednak mieć.
1
Na razie to większość z forumowiczów pisze, że skład z Griezm. byłby świetny i do rotacji. Jakich rotacji????? Który z tych zawodników da się zepchnąć na ławkę w meczach z Realem i w fazie pucharowej LM? Każdy będzie chciał grać. To może powodować konflikty w szatni.
0
Chłopie ogarnij się. Sprzedaj do Barcy 35 latka z Legii Warszawa i wstaw go do pierwszej jedenastki półfinału LM.
3
Wiesz, tylko, że Barca już jest pokroju MC i PSG. Filozofia Barcy się skończyła. Jeszcze do niedawna było tak, że do Barcy szło się grać dla magii klubu, a obecnie dla kasy bo płacimy jak mało kto.
0
Tak na poważnie ciekawi mnie jaką logiką kieruje się Barca z tym transferem Griezmana? Nie chcę szukać dziury w całym, ale zakładam mądrzejszą głowę zarządu i już wiedzą, że latem ktoś z drużyny będzie chciał odejść.
6
jesteś od dzisiaj moim idolem :)
0
Dobrze, tylko pokaż mi możliwą wyjściową jedenastkę z Griezmanem w składzie przy założeniu, że zespół ma być zbalansowany a nie każdy heja do przodu, do ataku, a wrócić nie ma komu? Messi/Cou/Dembele/Griezman/Suarez wszyscy razem w drużynie? Nie widzę tego. Francuz to taka alternatywa za Suareza, ale jeszcze nie teraz, a i tak pewnie mu nie dorówna.
8
albo kluczowe akcje w meczach z Realem
0
Dawno się tak nie uśmiałem. Powiedz to byle jakiemu trenerowi przed ważnym meczem. Kompromitacja.
0
:) Się czepiasz.... Ile będzie teraz zarabiał ?
0
W fazie pucharowej LM? Proszę Cię. Ile razy grał choćby w półfinale? Lubię, cenię jego umiejętności. Najlepszy transfer tej zimy, póki co (nie mówię o Cou).
0
Bardzo dobra wiadomość
1
Chyba razy 3, poza Paco :). 110 mln za S Roberto to nie będzie jakaś wygórowana kwota przy jego umiejętnościach.
0
Jak jego słowa mają się do raportów "księgowości" klubu, z którego wynika, że na pensję dla zawodników wydaje się ileś tam procent całego budżetu. Przepraszam, ale czy naprawdę jest Ci to obojętne? Nie razi Cię, że niczym nie różnimy się od MC lub PSG?
0
Wiesz, fajnie by było, ale jak już wspomniałem, wkraczamy w decydującą fazę sezonu i ciężko będzie Minę gdzieś upchnąć. Jedynie w lidze, w końcówkach meczu, gdzie wynik jest już przesądzony. Zobacz wczorajszy mecz z Espaniolem. CdR aż się prosi dla takiego zawodnika. Bez szans. Nie ta faza pucharu. O LM niech zapomni.
0
Valverde pokazałby moc gdyby dla przykładu posadził Pique na ławce np w 1/4 LM co akurat jest chyba mało prawdopodobne. Nawet jeśli będzie miał niższą formę to raczej będzie grał. Niedługo mundial, presja dziennikarzy, mediów, otoczenia. Poza tym gość nadrabia doświadczeniem, czego nie ma ani Umtiti i Verma. Nie widzę możliwości żeby Pique nie grał w decydującej fazie sezonu.
0
Ktoś wie ile jaką podwyżkę dostał?