kuffs
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jedna uwaga po dzisiejszym meczu. Jak mi jeszcze ktoś powie, że Cou ma stanowić alternatywę dla Iniesty to nie mam pytań. Andres jest niezbędny. Ani Cou ani nikt inny nie da tyle samo drużynie co Iniesta. Niestety.
0
Bardzo ciekawi mnie gra w dzisiejszym meczu N Kante bo koleś ma płuca jak V Villas i będzie ganiał za Messim do upadłego.
0
Nie podzielam entuzjazmu z tego transferu jako wierny idei szukania miejsca w składzie dla wychowanków. Podobno Alena to talent na miarę pierwszej drużyny. Dobrze kojarzę? To w takim razie jak wprowadzać go do drużyny przy takim tłoku w drugiej linii? Przykład S Roberto mówi wszystko. Z konieczności gra na obronie. Albo to my nie wiem, że Alena nie będzie tym kim byśmy chcieli żeby był. Pomijam kwestię upartego penetrowania ameryki płd. To już chyba kwestie biznesowe, marketingowe bo innego uzasadnienia nie znajduję.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
Już Ci mówię jak to będzie wyglądało. PSG będzie dusiło, a Real nastawi się wyłącznie na grę z kontry co potrafi. Nie łudźmy się. Real przechodzi dalej.
0
Oby faktycznie tak było, ale póki co to chyba wszyscy jesteśmy bardziej do niego sceptyczni, pełni obaw niż pewni, że to będzie crack dla Barcy. On faktycznie może być crackiem i obyśmy mieli z niego pociechę. Jeśli nie to najwyżej puszczą go za dwa lata i tyle. Płakać nie będziemy
0
Na pewno. Zwłaszcza przy postawionych autobusach. Obym się mylił.
0
Ok, podzielam Twoje zdanie tylko jak to się ma do większości forumowiczów którzy chcieli: Verratiego, Thiago, Ericsena, Ali i kilku innych w drużynie? Busi i Iniesta w formie są niezastąpieni. Cou to naturalny wybór. Rakitić musi grać bo tak go ustawił Valverde w drużynie. Dembele? Obym się mylił, ale dla mnie koleś nie dorósł do Barcy, La Ligi. W Anglii miałby więcej możliwości ganiania po boisku.
0
Mając taką przewagę pkt stawiałbym teraz na Cou w lidze kosztem zdrowia, formy Iniesty na LM. Niech brazylijczyk zacznie się powoli spłacać. Na Dembele nie liczę. Dziecko we mgle.
0
Zrobiłbym zestawienie zarobków zawodników a nie ich wartości/wydanej na nich kasy.
0
Dokładnie. Może to nie była reguła, ale często w lutym graliśmy z kulą u nogi.
0
Pogadamy w decydujących meczach sezonu jak Rakitić będzie grał a pozostała dwójka nadal będzie siedziała na ławie. A pewnie byłeś jednym z wielu którzy wyrzucali Rakietę przed sezonem. Żenada.
0
Chodzi mi o "filozofię" Valverde w którą idealnie wpisał się Rakitic tym jak zapiernicza w obronie, asekuruje, czego nie da ani Cou ani Dembele. Nie chodzi mi o pozycję tylko tak ogólnie mówię.
2
Ten mecz pokazał, że choćby się paliło i waliło Ivan do końca sezonu ma miejsce w pierwszej jedenastce. Żaden Dembele, Cou go nie wygryzą. Jeśli formę utrzyma w przyszłym sezonie to również będzie pierwszym wyborem trenera.
4
W końcu zrozumiałem jaka jest rola Gomesa w drużynie? Każdy zawodnik pełni jakąś funkcje na boisku. Gomes ma funkcję bardzo istotną. Poprawnie ubrać koszulkę, zawiązać buty i wejść na boisko. Więcej nie musi robić.
0
Cholera mam złe przeczucia. Mogą dziś przegrać i odpaść. Wolę w CdR niż w LM
1
Sam jestem ciekaw kto obok Umtitiego? Mina to naturalny wybór, ale patrząc na chłodną głowę Valverde nie zdziwię się jak zagramy zupełnie inaczej np przesunięty Busi. Kluczem będzie początek meczu bo Valencia rzuci się na Barce. Mina może nie dźwignąć początku meczu.
0
Podzielam zdanie. Za duża presja ciąży na...PSG i wcale się nie zdziwię jak Real po prostu ich przejdzie.
1
Przy obecnym rynku transferowym, płacowym Barca to przede wszystkim dla zawodników skarbonka bez dna. Abidal, Masche przychodzili dla klubu, idei, po to, aby mieć zaszczyt założyć bordową koszulkę. Obecnie przychodzą głównie dla kasy. Neymar to zepsuł.
1
Krótko i na temat
0
Takimi meczami jak wczoraj zdobywa się mistrzostwo. Udało się, są 3 pkt. Martwi mnie jedynie narażanie się na kontry jak w pierwszej połowie. Lepsza drużyna zrobiłaby z tego użytek.
1
Że Chelsea byłaby durna gdyby poszła na taką wymianę.
0
To nie jest kwestia wyniku czy nawet stylu. O to się nie czepiam. Raz lepiej, raz gorzej. Nikt nie oczekuje łatwych, szybkich wygranych. 3 są i ok. Cieszę się. Martwi mnie natomiast co innego. Zwróciliście uwagę co się działo w 1 połowie z kontrami Alaves? To była znowu ta sama Barca co zawsze. Nie miało znaczenia, że to drużyna Valverde, który poprawił grę w defensywie. Lepsza drużyna i mamy ogromny problem z kontry. Druga sprawa. Gdzie widzicie w składzie Dembele? Iniesta o czym wielokrotnie już mówiłem, jest nietykalny. Będzie grał w każdym ważnym meczu, w decydującej fazie sezonu. Rakitić to samo. Czepiłem się obrony, ale akurat on jest wszędzie. Cou będzie wprowadzany coraz więcej i częściej. Już nawet nie chodzi mi o ten sezon, ale w ogóle nie widzę gry Dembele u nas. Przy naszym klepaniu przed polem karnym to już w ogóle.
0
A powiedz mi co takiego ma PSG lub City w tym sezonie czego nie ma Barca? Przecież gramy jak walec. Tamte kluby podobnie, ale nie mają takiego doświadczenia, nie mają Messiego, a to wg mnie spory argument.
0
Dokładnie. Velverde będzie rotował każdym zawodnikiem, ale Ivan obecnie jest nietykalny. Za dużo wnosi do obrony.
1
Nie ma znaczenia na kogo trafiliśmy. To jest półfinał. Trzeba wyjść na boisko i zrobić swoje. Przy obecnej formie jedziemy z każdym nawet MC, Bayern i inni. Tym bardziej CdR nie jest nam straszne. Ewentualnie możemy się potknąć z ogórkami typu Real Madryt, ale to tylko w jednym spotkaniu. Rewanż i tak byłby dla nas na plus.
0
Jedyne czego się boję w tym meczu to zdrowie Umtitiego. Dopiero co wrócił. tfu, tfu, tfu. O nic innego się nie boję. Maszyna Valverde dziś swoje zrobi.
0
Nie do końca z tym się zgadzam bo jestem patriotą sportowym. W trakcie igrzysk olimpijskich kibicuję naszym zawodnikom. W grach zespołowych jak gra Polska stoję murem. Niestety w piłce nożnej tak nie mam. Jak gra Polska to nie czuję tego czegoś. Wolę grę innych reprezentacji. Czemu tak jest nie wiem. Piłka klubowa to zupełnie inna para kaloszy, ale El Classico jest dla mnie ważniejsze niż mecz reprezentacji Polski.
4
Jedno jest pewne. Rakieta nie nadaje się na skrzydło. Musi grać bliżej środka boiska i mieć pewność/poczucie, że w razie straty będzie miał go kto asekurować. Na skrzydle głupia strata i jest problem. Wczoraj zwróciłem uwagę na jego grę. Ganiał po murawie za dwóch. Valverde wymaga cofania się pod bramkę i wczoraj było widać jak asekuruje obrońców. Rakitić będzie grał. Jakoś nie widzę aby Cou czy Dembele (nie ta pozycja to fakt) harowali w obronie tyle co Ivan.
0
Ronaldo nie patrzy. Wg niego na nim nie ma spalonych.