3

Genialnie. Rwał po skrzydle, dryblował, miał wiele udanych akcji, szukał, kreował, siał postrach w szeregach przeciwnika. Zdecydowanie zawodnik meczu. Wydane na niego pieniądze już się zwróciły.

2

Mamy odpowiedź dlaczego Barca oddycha rękawami? A niby kim Valverde ma rotować? Pytam się kim jest Dembele. kto to jest? Znowu będziecie mówić, że to przyszłość klubu? Kim jest D Suarez? Nie mamy ławki i tyle.

4

A skąd mam wiedzieć jak od rana jestem na bani?

0

Jeśli Roma i Liverpool nadal będą grać z taką pasją, zaangażowaniem, śliną na brodzie to mogą znaleźć się w finale czego im życzę.

0

Jesteś wyjątkowym optymistą. Za dużo opcji w ataku, a bronić nie będzie komu. Ktoś będzie musiał odejść jeśli przyjść ma Griezmann.

1

Powinien zostać. Trudno LM nie dla nas, ale w lidze jeszcze nawet nie przegraliśmy. Jest szansa na CdR. W perspektywie mamy w przyszłości Xaviego na ławce trenerskiej więc odpowiedni trener jeszcze do nas trafi.

0

Mało mnie obchodzi czy byli zajechani czy nie. Tyle co oni kasy zarabiają to mają gryźć murawę w najważniejszych meczach w sezonie. Zaraz mecz z Realem w lidze. Obyśmy dopiero nie płakali. Barca to organizacja mało poważna w ostatnim czasie i zbieramy tego owoce. Ok Neymar odszedł, ale po co było za taką kasę ściągać Dembele i nie mogącego grać Coutinio. To się po prostu kupy nie trzyma. Mam po prostu żal do całej organizacji. Ktoś powie, że w/w to przyszłość. Mnie interesuje tu i teraz czyli to co było wczoraj.

Niedługo zacznie się giełda nazwisk tj. kto out kto in. Nie łudźmy się. Nikogo klasowego już nie ściągniemy (poza Griezmanem jeśli w ogóle). Wczoraj Umtiti pokazał ile jest wart. Tak, mam prawo ocenić go właśnie przez ten jeden mecz a nie całokształt. Dotyczy to w zasadzie większości zawodników. Mamy problem i w przyszłym sezonie to się nie zmieni.

0

Głupio stracona bramka w pierwszych 15 minutach i robi się jakiś tam problem dla Barcy. Woda na młyn dla Romy. Trzeba zabezpieczyć środek pola, zabrać im piłkę i na spokojnie kontrolować mecz. To nie czas na eksperymenty ze składem, ustawieniem.

1

Czyli jest szansa na 20 mln :).

2

Nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale ja widzę, że w meczu będzie grał Vermalen (jako ten z rezerwowych) to jestem najbardziej spokojny. Poniżej pewnego poziomu facet nie schodzi. Dobrze by było gdyby został w przyszłym sezonie, choć nie zdziwię się jak odejdzie do innej ligi bo w wielu drużynach ma pewny pierwszy skład.

0

Sytuacja prawdziwa, nie ściemniam. Kolega zapomniał o rocznicy ślubu. Pech chciał, że tym dniu kurier przysłał nowe koła do roweru (Ovale, carbonowe). Żona odebrała myśląc, że to prezent dla niej na rocznicę ślubu. Była zaskoczona jak otworzyła pudło. Kolega dodał, że to sobie kupił koła na rocznicę.

0

30 mln? Chyba razem z pensją do końca kariery. W życiu nasi włodarze za tyle go nie opchną. Od lat nie potrafimy nikogo sprzedać.

1

Jest Roberto. Drżyj Romo bo Sergi w pomocy, przy ewentualnej kontrze to prawie gol.

2

W końcu ktoś to zauważył. Jak ktoś chce ugryźć Barcę to powinien jechać po stronie S Roberto. Nie dość, że nie jest z niego prawdziwy obrońca to jeszcze zostaje sam jak palec.

0

Jeśli zdrowie pozwoli i będzie chęć do wygrywania to Messi na wysokim poziomie pogra jeszcze co najmniej 5-6 lat i odejdzie jako zwycięzca.

12

Prima aprilis bo innej opcji nie widzę z tym artykułem

0

Daj spokój, koleś nie wie co mówi.

2

Zgroza jak to przeczytałem

1

Nie to nie jest proste. MU stać będzie na zapłacenie absurdalnej kwoty transferu. Podobnie jak PSG, które wszystko wskazuje na to, że porządnie się przebuduje, choć akurat obrońców nie potrzebuje. Jestem idealistą, ale wolę Umtitiego, który zostaje, nie odchodzi bo chce tworzyć legendę z Barcą a nie rozmieniać się na drobne jak pewien Brazylijczyk.

0

Szatnię podrażniła kwestia Dembele. O ile Barca musiała zareagować kupnem zawodnika, który miałby zostać "crackiem" to już kwestia odstępnego i jego pensji najpewniej zrobiła to co mamy teraz z Umtitim. To nie jest kwestia Pique czy np. Busiego, a wręcz odwrotnie. Umtiti pyta czemu mój rodak tyle zarabia skoro gra taki piach. Ile w takim razie do gry wnosi Umtiti a ile Dembele. I tak można pytać w nieskończoność.

Źle Barca zrobiła z Dembele. Uparłem się, ale pisałem o tym kilka miesięcy temu. Sytuacja Umtitiego to dopiero początek.

0

Czyli rozumiem, że podzielasz moje zdanie, że Griezmann też nie jest potrzebny?

2

MU oglądam regularnie bo to mój drugi ulubiony klub po Barcie rzecz jasna. Nie dla tego Shawa. Jest naprawdę przeciętny. Lepiej ogrywać kogoś z rezerw.

0

Ok. Niech będzie nawet 6 mln. To i tak za dużo. Nie dziwię się Umtitiemu.

0

No nie troluję. Przestań. Niby czemu Umtiti nie miałby zarabiać 9 mln? Czym on ustępuję Dembele?

0

Słuszna uwaga. Też bym go nie kupował. Ewentualnie kupić i zostawić na sezon w ATM, a potem w miejsce L Suareza. To tylko gdybanie, ale każdy wariant pokazuje, że nie ma miejsca dla Dembele.

0

Jak śmiał zarząd Barcy dać takie pieniądze dla Dembele?

1

No i mamy casus tego co mówiłem. Śmieszne, absurdalne, skandaliczne zarobki Dembele rozwalają powoli szatnię Barcy. Źle zrobili biorąc francuza i dając mu tak wysoką pensję.

0

Oglądam regularnie. Gratuluję, pozdrawiam.

0

Myślę, że dzieje się coś o czym nie wiemy w kontekście transferu Griezmana. Może planują sprzedaż L Suareza bo innej opcji do upchania tylu zawodników to nie widzę. W rotację crackami nie wierzę. To nie jest szkółka niedzielna. Każdy będzie chciał grać w klasyku i wielu innych ważnych meczach. Wiemy już, że Valverde preferuje grę obronną więc nie poświęci Rakiticia czy innego gracza tylko po to, aby było grali wszyscy. Kompletnie bez sensu.

2

Większej głupoty nie czytałem. Kolego ATM to nie Deportivo żeby poszczególni gracze dali się często dominować rywalom. Masakra jakaś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?