kuffs
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co mnie obchodzi jak grał w BvB? Kolega ma rację. Dembele jest słaby.
1
Nie jest tak przystojny jak Gomes.
0
Bo niestety jesteśmy frajerami na każdym możliwym kroku. Poprawność polityczna robi swoje, ale coś czuję, że większość klubów w Europie ma niezły ubaw z naszego zarządu.
3
Ty chyba wypiłeś już kolego za dużo w ten wieczór :). Obecnie za obrońców płaci się więcej. Wg mnie ta cena to promocja. Koleś ma papiery na dobrego, wartościowego grajka. Nie jest tak przystojny jak Gomes ale trudno. Nie można mieć wszystkiego.
0
Prezentacja jakbyśmy ściągnęli nie wiadomo jakiego cracka :). Koleś może być naprawdę dużym wzmocnieniem i kopem motywacyjnym dla Pique i Umtitiego.
0
Niech idzie do PSG do swojego kumpla Neya.
0
Następny mądry.
2
Zapomnij o Hazardzie. Wg mnie jest już jedną nogą w Madrycie.
0
Optymista z tego Arhura.
1
Czemu usilnie chcecie sprzedać Vermę? Przypominam jak świetnie zastąpił Umtitiego, zwłaszcza w meczu z Białymi. Jak profesor. Chciałbym żeby jeszcze został z sezon i pograł trochę więcej.
0
myślę podobnie
1
Żebyś się nie zdziwił. Są syci. Perez sypnie gotówką i mogą naprawdę zgromadzić kilku głodnych gry zawodników. Niestety dla nas. My ściągany Arthura.
1
Jestem pod wrażeniem gry Dembele. Wprowadził Francję do finału. Prawdziwy crack.
6
Wszystkie pieniądze świata oddałbym za Hazarda. Od dawna o tym mówię.
0
Masz rację. Boli.
0
Nadal nie mogę w to uwierzyć. Spuszczamy się nad jakimś Arthurem. Jesteśmy Barca czy Sporting Lizbona? Co za czasy.
1
Też mam nadzieję, że po mundialu Cou zobaczył, że z Neymarem nie ma gry i nie będzie chciał przechodzić do PSG.
0
Rok temu mówiłem, że jestem sceptyczny do transferu Cou bo pewnie PSG będzie chciało go podkupić. Jeśli już pojawiają się tego typu informacje to żegnaj Cou. Miło było Cię gościć w Barcie.
1
Od lat uważam, że jak Busi jest w formie i ma dobry dzień to meczu nie przegramy. Jak źle wchodzi w mecz, daje dupy to cała gra się nie klei. Dla mnie zawodnik genialny. Genialny w swojej prostocie. Nie ma gry głową, nie wchodzi wślizgiem, nie jest za szybki, nie ma strzału z dystansu, nie strzela goli, a jednak w swojej roli jest geniuszem, artystą. Nikt nie potrafi tak się ustawić, przeciąć podania, rozegrać, przeczytać intencji przeciwnika. Długie lata będziemy czekać na takiego zawodnika.
4
Coś cicho o Di Marii i Verrattim, dziwne, oj dziwne.
1
I jak skończył zwłaszcza dla nas? Dziękuję za takie porównanie.
1
Jeśli gra w lidze brazylijskiej i przychodzi do Barcelony to zapewniam Cię, że nie da rady. Będzie kabaret.
1
Dokładnie tak jak mówisz. Dodam do tego, że dla mnie klęską jest Arthur.
0
Tylko, że my potrzebujemy grajka na już, na teraz a nie na przyszłość. MY nie mamy czasu na czekanie.
2
Bluźnierstwem jest porównywanie kogokolwiek do Iniesty.
0
Będzie grzał ławę a nawet trybuny.
0
Adekwatna Twoja reakcja na nieadekwatną sytuację bo tak określam tego Arthura który nawet na mundial nie pojechał. Transfer z dupy. W tym wieku, gdyby był naprawdę dobry to kopałby piłkę w lidze francuskiej. Nie mam złudzeń. Do jakości drużyny nie wniesie.
0
Po tym jak rok temu Barca chciała Di Marie to jestem w stanie uwierzyć już we wszystko. Nawet w Williana i inny szrot.
0
Ale sam powiedz, niezłe ciacho z niego. Na imprezach w Polsce robiłby różnicę.
0
A gdzie tam. Gapi się na murawę. Mówię, że siedzi na ławie. Wali ją to. Gapi się bo nie kuma że zawodnik nie wchodzi na boisko jak w hokeju.