0

Faktycznie, mój błąd. Semedo w meczach z Realem zawsze był kluczowy. S Roberto nigdy nic w tych meczach nie grał.

0

Piłkarz niezbędny w tym meczu, pomijając jego przemęczenie. Niezwykle waleczny, nie notuje strat, z mega już doświadczeniem. Taki wentyl bezpieczeństwa na głupie straty w środku pola innych zawodników. Liczę na jego bramkę w meczu i dobry mecz S Roberto.

1

I pomyśleć, że byłem jednym z pierwszych, których wylewał pomyje na transfer tego zawodnika. Nie żebym się cieszył, że miałem rację.

3

Art mnie przeraził. Klub wydał kupę pieniędzy na zawodnika, który ma potencjał, ale się opiernicza na treningach! To żart jakiś. Pozbyć się tego kolesia i to jak najszybciej. Najdroższy zawodnik w historii klubu (poza Cou), kosmiczna pensja. A Pan Dembele trenuje jak mu się podoba. Kpina. Kpina z klubu.

0

Faktycznie wczoraj. Poczekaj znawco na mecze z Interem lub RM. Oby zagrał co najmniej tak samo.

0

Ty się Pique lepiej weź do pracy bo wczoraj dzięki MTS wygraliśmy.

2

Zdrajca czy nie, ale to dzięki niemu prawie płakałem po meczu z PSG. Wszyscy pamiętają o jaki mecz chodzi.

0

Pozwolisz, że się z Tobą nie zgodzę. Ok. Neymar napluł nam na koszulki, ale nie piłkarzy z którymi pozostaje w dobrych relacjach. Neymar to nie Veratti czy ten kudłaty. Presja z jego strony, ze strony otoczenia i w końcu stanowcza reakcja naszego zarządu może spowodować transfer nawet za te 300 mln. Czas Suareza powoli dobiega końca. Lepszego napastnika niż Neymara nie znajdziemy. Do tego ściągnąć jeszcze Firmino i byłoby super. Mówię poważnie. Mogę to nawet uzasadnić.

0

Dokładnie tak jak piszesz. Już widzę grę Dembele pod wodzą Kloppa. Złota piłka murowana.

1

Gratuluję uważnej obserwacji osiągnięć Barcelony przez te 5 sezonów. Gdybyś był trenerem to też chciałbyś mieć takiego Rakiticia w drużynie. Zawodnika który nie gwiazdorzy, a tyra za trzech innych zawodników.

0

Zgadza się. Wizja gry/rozwoju u boku Guardioli bezcenna.

0

Coś czuje, że Barca chcąc kupić jakiego napastnika będzie musiała sięgnąć naprawdę głęboko do kieszeni i potrzebna będzie sprzedaż jakiegoś graja. Pewnie padnie na Dembele.

2

Myślę, że to boli najbardziej gdy zawodnik odchodzi i gra lepiej w innym klubie. Czekam na super grę w Evertonie Gomesa. Wcale się nie zdziwię jak będzie trzepał asysty aż miło.

0

Jasne, wiem o tym, ale to koleś nie na już na teraz tylko na przyszłość. Znasz naszych trenerów, podejście do tematu. Gdzie De Ligt miałby grać w pierwszym składzie od razu? Pique będzie się dalej potykał o własne nogi a będzie grał. Potrzeba jebnąć pięścią w stół.

4

Nie rozumiem parcia na tego Rabiota. Mamy od pyty pomocników. Chyba, ze docelowo ma zająć miejsce Rakiticia, Busiego. Wolałbym w koncu przeczytać o planach na napastnika i srodkowego obrońcę w miejsce.... pique.

0

Widziałem. Lewandowski na mundialu coś tam marudził, że mu nikt piłek nie podaje :))))

2

Kabaretem będzie szukanie napastnika w miejsce L Suareza. Nie mogę się już doczekać okienka transferowego za rok lub dwa. Nie dość, że kwota będzie kosmiczna bo wiadomo, Barcę można doić to jeszcze wysyp "cracków" typu Piątek lub inny Benzema.

0

Kiedyś Klopp powiedział, że nie ogląda gry Barcy bo jest nudna. Ma rację. Klopp to marzenie, ale niestety wymusza całkowitą zmianę stylu gry. Zgadzam się z Tobą, że trener marzenie, ale cóż. Mamy co mamy.

5

Nie ma znaczenia czy Nelson gra dobrze czy źle. Oczy bolą jak się ogląda obecną Barcę. Trochę szkoda mi Messiego bo o głowę przerasta wszystkich zawodników i musi jakoś trawić to co obecnie się dzieje. Przypomnijcie mi kiedy ostatni raz grali taki piach na boisku a trener w zasadzie nie reagował. Nie przypominam sobie.

9

Ciekawe czy ktoś policzył ilość trafień w aluminium bramki. Pewnie Leoś też prowadzi.

0

To co obecnie dzieje się z Barcą to jakiś sabotaż. Real tez gra piach. Lige ma wygrać ATM? Jakoś PSG, Juve, Live, MC po mistrzostwach grają swoje. Nie ogarniam tematu. Vidal pali się do grania. Rakieta oddycha rękawami. Pique ma wszystko gdzieś. Suarez postanowił goli nie strzelać. S Roberto nie jest sobą.

58

Nie rozumiem Valverde. Gramy totalny piach. Wpuściłbym takiego szalonego wariata, który chce ganiać za piłką. Facet rozrusza trochę pomoc. Dziwne.

0

Postawiłem na Barce, Napoli i Lokomotiv. Kupon z rodzaju dzikich. A co mi tam.

0

Pewniak? Kurde Napoli u siebie gra nieźle, a Live ciągle wygrywać nie może. Dlatego postawię na 1. Najwyżej. Dzięki.

0

Nie do końca bo od ponad tygodnia obserwuję i już był super. O kontuzjach wtedy to było cicho.

0

Szkoda bo jest kozacki kurs na Totki i chciałem postawić. Tak jak na Napoli z Live. Kusi, oj kusi.

5

Busi zawsze Cię chłopie broniłem tak jak Rakietę. Chłopie, nie nabijaj się z kibiców. Więcej szacunku do nas.

1

Obawiam się, że jeszcze wiele takich meczów zobaczymy. Nie dałem rady. Pierwszy raz od lat nie dałem rady i nie oglądałem drugiej połowy.

6

3x na tak dla Pogby. Facet ma ogromne możliwości. W MU nie ma z kim grać. Przy Mou to i Messi by miał regres. Problemem będzie cena. Kupno Pogby to brak walki o klasowego napastnika.

0

Zamarłem przez kilka sekund jak zobaczyłem nazwisko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?