kuffs
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Padnę z krzesła jak dzisiaj Dembele nie wyjdzie w pierwszym składzie.
7
Tak. Ominie go też wirus FIFA w razie czego.
5
Życzę facetowi sukcesów. Skoro chce grać i walczyć to liga angielska jest dla niego. Tam będzie miał co robić w polu karnym. Niech mu się wiedzie jak najlepiej.
1
Dokładnie. Wielu na forum skreśla Rakiticia, a uważam, że taki "przecinak" jest w drużynie niezbędny. To teraz mamy dwóch tzn Vidal. Ile razy Rakitić asekurował obronę, ile razy asekurował babole Busiego? Mnóstwo razy.
68
Nie dziwi mnie zainteresowanie Rakiticiem. Każdy trener chciałby mieć grajka który, nie gwiazdorzy, a tyra na boisku za trzech. Ręce precz od Ivana. To między innymi dzięki niemu ubiegły sezon nie stracony. Dzięki Ivan.
0
Ok., chodzi mi o to, że Real nie zrobiłby takiego babola. Albo namówiłby Dembele do pensji na poziomie 6 mln. A my dajemy jak Święty Mikołaj. Niech chłopak pokaże na co go stać, niech pokaże różnicę, coś wygra.... A co się stanie jak Dembele strzeli np 15 goli i zanotuje 20 asyst? Dostanie podwyżkę do 17 mln za sezon?
2
Poproszę o kolejną dawkę hejtu.... Czytam, że Modrić zostaje i ma wskoczyć na pułap 10 mln tak jak Ramos. Noż mi się w kieszeni otwiera. Jesteśmy 10 lat za Realem. Dembele 12 mln za sezon. Pytam się kto w zarządzie Barcy upadł na głowę? Ktoś z Was ostatnio jechał po szejkach z MC i PSG. A czym Barca się różni? Nie poznaję tego klubu.
0
a dzisiaj akurat chłodniej, dzięki
2
Jeśli Barca faktycznie chce zmniejszyć listę płac w zespole to w pierwszej kolejności powinni pozbyć się Dembele i nikogo w jego miejsce nie ściągać. Dla drużyny, klubu wyjdzie to tylko na dobre.
3
Bierzcie go i niech nie wraca.
3
Życzę Gomesowi jak najlepiej. Szatnia ucierpi bo to przystojny facet. W Anglii babki się na niego rzucą.
2
Uczepiłem się tego Dembele, ale powinien zmienić doradce od PR. Pewnych rzeczy głośno nie powinien mówić. Jest gotowy na Superpuchar. No po prostu facet łaskę robi, że jest gotowy. Kamień z serca. Dziękuję Ci Dembele. To świetna wiadomość.
2
Dembele za Pogbę? Marzenie. Pensja pewnie ta sama lub podobna. Umiejętności nieporównywalne. Szkoda, że to tylko plotka.
0
Super, prezydent musi osobiście rozmawiać z gwiazdorkiem Dembele i zapewniać, że nie zostanie sprzedany. Kpina.
6
Barca pokazała "ludzką twarz" Sprzedali gościa, który po prostu nie byłby w stanie się rozwinąć przesiadując na ławce. To go sprzedali, za niezłą w sumie kasę. Niech mu się wiedzie.
2
Przepraszam, co ma Dembele? Chyba w Borussi bo w Barcie błysku nie zobaczysz.
1
Strzelił gola z Realem więc dla mnie ok. Miło go będę wspominał.
0
100 % racji. Też tak uważam.
1
No Dembele, chłopie jestem pod wrażeniem Twojej determinacji i chęci. Obyś zaczął w końcu zapierniczać za piłką po tak wyczerpującym dla Ciebie sezonie i mundialu. Powodzenia.
0
Ty tak na serio chwyciłeś co napisałem? Zgroza.
0
W pełni się z Tobą zgadzam. Nadal uważam, że Cou od nas za jakiś czas odejdzie.
0
Ostatni raz tak się cieszyłem z transferu L Suareza. Lubię południowców. Już nie mogę się doczekać jak Vidal będzie polował na nogi tego, który tylko pomyśli o sfaulowaniu Messiego :).
0
I trzeba mu dać dużą pensję. Zastanawiałeś ile chciałby u nas zarabiać Pogba? Mamy budżet z gumy?
0
A że Dembele tnie podobno 10/12 mln to wg Ciebie jest ok? Pytam poważnie. Dla mnie to kpina.
0
Dobry transfer za nieduże pieniądze. W meczu z Realem bym go nie wystawiał bo jest nieobliczalny, ale z innymi drużynami może wiele dobrego pokazać. Mam też nadzieję, że potrząśnie trochę Dembele i zmusi go do myślenia, trenowania i grania.
0
Bzdura. Mam prawo wymagać od kolesia za którego zapłacono kokosy żeby zapierniczał po boisku, trenował do upadłego od jakiegoś czasu, a nie wylegiwał się na plaży. Wielce przemęczony piłkarzyna.
0
Komentarz usunięty
0
Wystarczy na niego popatrzeć. Mało inteligentny człowiek.
10
Nie mam żadnych wątpliwości, że ten Malcom wygryzie Dembele ze składu. Jeśli ma coś w głowie ,czego nie ma francuz, to na pewno. I dobrze.
0
Niezłe z niego ciacho.