kuffs
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Gada jak Kaczyński. Wiem, ale nie powiem. Coś jest na rzeczy, ale nie powiem. Brak słów. Zostań chłopie w ATM.
0
Oby to była prawda. Jeszcze niech odpuszczą tego Arthura i będę całkiem zadowolony. W pozbycie się Dembele to jednak nie wierzę.
7
Z Dembele to poleciałeś
1
I obyś został w ATM. Pomocników nam trzeba. Byle nie super hiper mega Arthur.
1
To żebyśmy nie byli ciągle dojną krową, która tylko daje mleka a sama nic więcej nie potrafi. Tylko bierzemy i zawodników i sramy się później jak z Gomesem i innymi.
1
Wszystko rozumiem. Nawet wierzę w tego Lengleta. Chciałbym natomiast, że Barca faktycznie zaczęła robić inwestycje. Nie tylko w przyszłość, ale i celem zarabiania na piłkarzach. Wypromować tego Lengleta i opchnąć za np 70 mln jak się uda. W między czasie szukać innych "okazji", "perełek".
1
Nawet znajomość z Putinem, Obamą i Macierewiczem Barcie nie pomoże w sprzedaży zawodników za odpowiednią kasę. Nie potrafią tego robić.
1
Akurat Ty kolego to lepiej w temacie się nie wypowiadaj. Jakiś czas temu napisałeś mi, że Arthur ma przyjęcie piłki kierunkowe dlatego powinien trafić do Barcy. Mało z krzesła nie spadłem. Przyjęcie kierunkowe to obecnie ma 80 % zawodników poza polską ligą oczywiście.
1
Oglądam Totki regularnie i szlag mnie trafił jak mogli odpaść z LM po tym jak grali z Realem. Przecież przez większość czasu ich gwałcili. Wszyscy się spuszczają MC i innymi wynalazkami a to Tottenham gra piękną dla oka piłkę. Polecam każdemu.
0
Prędzej uwierzę w przebudzenie Dembele niż klasę tego super hiper talentu Arthura, którego jak dotąd nikt wcześniej nie wyłapał. Nie mam złudzeń. To nie będzie żadne wzmocnienie.
0
Ok. To już lepiej odejdź z Barcy. Gorzej zacząć nie mógł.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dokładnie tak jak mówisz. Nie ma co drażnić lwa tylko, że my w zasadzie niczym już nie różnimy się od PSG czy MC. Niestety.
16
Czekam na wzmianki o Verrattim.
4
A gdzie miejsce dla Rakiticia?
0
Jak po kogo? Gwiazdę ligi płd amerykańskiej, wirtuoza środka pola Arthura, który pokaże klasę na mundialu..... no tak. Nawet na mundial nie jedzie.
0
Griezmann zaczyna przypominać mi Neymara. Nie chcę go w Barcie.
1
Ufffff, oby to była prawda. Jeszcze niech pozbędą się Dembele i jest szansa, że staniemy się klubem dlo którego chce się przyjść żeby grać dla koszulki a nie dla kasy. Niech Barca przestanie być dojną krową.
8
Brak powołania zaniżył wartość Gomesa. Natomiast brak powołania Arthura już dla zarządu problemem nie jest i chcą zapłacić więcej niż mieli. KPINA. Co za zarząd. Czy w ogóle zarząd potrafi sprzedać kogokolwiek? Stajemy się pośmiewiskiem transferowym dla całej europy.
0
I kto Twoim zdaniem miałby bronić? Ludzie opamiętajcie się z tą ofensywą.
2
A niby dlaczego oby? Koleś robi to czego nie zrobi żaden inny piłkarz! Oglądnąłeś chociaż jeden mecz Barcy w tym sezonie? Widziałeś ile Rakieta wnosi do gry DEFENSYWNEJ? To między innymi dzięki niemu mamy dwa puchary.
0
zgroza jak to przeczytałem
0
Jeśli przyjdzie Griezmann to Dembele będzie grał ogony z ławki.
0
Pokaż mi w takim razie mecz Dembele z 4 golami i 3 asystami.
0
Dokładnie. Jest prawdopodobne że Perez sypnie porządną kasą i kilku cracków do nich zawita. Może kupi jakąś rewelację z MŚ. Wg mnie i na to się zanosi kupią Hazarda.
0
Wybitne mecze w barwach Barcy to może mieć tylko Messi. Dembele co najwyżej zagrał dobrze lub poprawnie.
1
Gomes nawet mi się podoba jako facet. Jestem hetero, ale trzeba uczciwie przyznać, że jest przystojny.
0
Zgadzam się. Nawet dołożyć kolejne 50 mln i wyjąć Thiago póki być może jest taka szansa.
0
Zapomnij o tym, że Levy puści duńczyka. Wg mnie jak już to sprzeda Kane do RM. Tyle będzie z transferów Tottenhamu. Powinniśmy zawalczyć o Thiago. Oczywiście zgadzam się z Tobą, że Griezmann nie do nas nie trafi.
1
Użytkownik który ma zdjęcie Pique z okularkach w profilu stwierdził, że Arthur "ma przyjęcie piłki kierunkowe" czy jakoś tak. Wierzę mu. Zatem Arthur jest nam niezbędny.