17

Gada jak Kaczyński. Wiem, ale nie powiem. Coś jest na rzeczy, ale nie powiem. Brak słów. Zostań chłopie w ATM.

0

Oby to była prawda. Jeszcze niech odpuszczą tego Arthura i będę całkiem zadowolony. W pozbycie się Dembele to jednak nie wierzę.

7

Z Dembele to poleciałeś

1

I obyś został w ATM. Pomocników nam trzeba. Byle nie super hiper mega Arthur.

1

To żebyśmy nie byli ciągle dojną krową, która tylko daje mleka a sama nic więcej nie potrafi. Tylko bierzemy i zawodników i sramy się później jak z Gomesem i innymi.

1

Wszystko rozumiem. Nawet wierzę w tego Lengleta. Chciałbym natomiast, że Barca faktycznie zaczęła robić inwestycje. Nie tylko w przyszłość, ale i celem zarabiania na piłkarzach. Wypromować tego Lengleta i opchnąć za np 70 mln jak się uda. W między czasie szukać innych "okazji", "perełek".

1

Nawet znajomość z Putinem, Obamą i Macierewiczem Barcie nie pomoże w sprzedaży zawodników za odpowiednią kasę. Nie potrafią tego robić.

1

Akurat Ty kolego to lepiej w temacie się nie wypowiadaj. Jakiś czas temu napisałeś mi, że Arthur ma przyjęcie piłki kierunkowe dlatego powinien trafić do Barcy. Mało z krzesła nie spadłem. Przyjęcie kierunkowe to obecnie ma 80 % zawodników poza polską ligą oczywiście.

1

Oglądam Totki regularnie i szlag mnie trafił jak mogli odpaść z LM po tym jak grali z Realem. Przecież przez większość czasu ich gwałcili. Wszyscy się spuszczają MC i innymi wynalazkami a to Tottenham gra piękną dla oka piłkę. Polecam każdemu.

0

Prędzej uwierzę w przebudzenie Dembele niż klasę tego super hiper talentu Arthura, którego jak dotąd nikt wcześniej nie wyłapał. Nie mam złudzeń. To nie będzie żadne wzmocnienie.

0

Ok. To już lepiej odejdź z Barcy. Gorzej zacząć nie mógł.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dokładnie tak jak mówisz. Nie ma co drażnić lwa tylko, że my w zasadzie niczym już nie różnimy się od PSG czy MC. Niestety.

16

Czekam na wzmianki o Verrattim.

4

A gdzie miejsce dla Rakiticia?

0

Jak po kogo? Gwiazdę ligi płd amerykańskiej, wirtuoza środka pola Arthura, który pokaże klasę na mundialu..... no tak. Nawet na mundial nie jedzie.

0

Griezmann zaczyna przypominać mi Neymara. Nie chcę go w Barcie.

1

Ufffff, oby to była prawda. Jeszcze niech pozbędą się Dembele i jest szansa, że staniemy się klubem dlo którego chce się przyjść żeby grać dla koszulki a nie dla kasy. Niech Barca przestanie być dojną krową.

8

Brak powołania zaniżył wartość Gomesa. Natomiast brak powołania Arthura już dla zarządu problemem nie jest i chcą zapłacić więcej niż mieli. KPINA. Co za zarząd. Czy w ogóle zarząd potrafi sprzedać kogokolwiek? Stajemy się pośmiewiskiem transferowym dla całej europy.

0

I kto Twoim zdaniem miałby bronić? Ludzie opamiętajcie się z tą ofensywą.

2

A niby dlaczego oby? Koleś robi to czego nie zrobi żaden inny piłkarz! Oglądnąłeś chociaż jeden mecz Barcy w tym sezonie? Widziałeś ile Rakieta wnosi do gry DEFENSYWNEJ? To między innymi dzięki niemu mamy dwa puchary.

0

zgroza jak to przeczytałem

0

Jeśli przyjdzie Griezmann to Dembele będzie grał ogony z ławki.

0

Pokaż mi w takim razie mecz Dembele z 4 golami i 3 asystami.

0

Dokładnie. Jest prawdopodobne że Perez sypnie porządną kasą i kilku cracków do nich zawita. Może kupi jakąś rewelację z MŚ. Wg mnie i na to się zanosi kupią Hazarda.

0

Wybitne mecze w barwach Barcy to może mieć tylko Messi. Dembele co najwyżej zagrał dobrze lub poprawnie.

1

Gomes nawet mi się podoba jako facet. Jestem hetero, ale trzeba uczciwie przyznać, że jest przystojny.

0

Zgadzam się. Nawet dołożyć kolejne 50 mln i wyjąć Thiago póki być może jest taka szansa.

0

Zapomnij o tym, że Levy puści duńczyka. Wg mnie jak już to sprzeda Kane do RM. Tyle będzie z transferów Tottenhamu. Powinniśmy zawalczyć o Thiago. Oczywiście zgadzam się z Tobą, że Griezmann nie do nas nie trafi.

1

Użytkownik który ma zdjęcie Pique z okularkach w profilu stwierdził, że Arthur "ma przyjęcie piłki kierunkowe" czy jakoś tak. Wierzę mu. Zatem Arthur jest nam niezbędny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?