0

Oglądam MU regularnie i tyle co widzę po grze Pogby, że po prostu widzi wokół siebie parówy to tyrać mu się nie chce bo i po co. Może i mało profesjonalne, ale mając w drużynie Messiego, Pique, Busiego, Suareza i Cou to sorki, ale Pogba będzie musiał zapierniczać i to zrobi. Wg mnie gość wart kupienia.

10

Jérémy Mathieu strzelił gola Mierdom. Jak dla mnie transfer trafiony, spłacił się.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Dobrze, niech dobrzy piłkarze widzą, że PSG to szambo, bez zasad, bez żadnego DNA tylko z szejkowym hajsem. Czekam, aż arabom się znudzi i zacznie się wyprzedaż. Może kogoś zgarniemy.

0

I pomyśleć, że nagle tylu obrońców Ivana się znalazło. Cieszę się. Od zawsze broniłem go jak pies tak jak hejtuję Dembele.

7

Ciekawe kiedy PSG będzie robiło podchody pod Cou? Pewnie już za rok.

0

Od roku tak piszę i póki co wychodzi na moje.

0

Czyli rozumiem, że Dembele jest transferem z najwyższej półki?

2

A ja mam nadzieję, że Barca go sprzeda. 12 mln rocznie staje się dla nas kulą u nogi. Musi wrócić równowaga finansowa, płacowa w klubie.

2

Modric i Rakitic to zupełnie inni zawodnicy.

0

Jesteś błaznem. Obwiniać Rakiticia za 1/4 LM. Nie mam pytań. Zastąp Rakiticia. Powodzenia. Zniknij z tego forum.

0

Słuszna uwaga. Tuchelowi się nie dziwię. Dostałby mega prezent tj. zawodnika którzy nie gwiazdorzy a tyra na boisku za trzech. Takich zawodników w PSG nie ma. Jeśli go stracimy to będzie kolejna porażka naszego zarządu.

2

Zgroza. Kolejny ślepiec oglądający nie wiem co. Chłopie. Nikt nigdy nie oczekiwał od Rakiticia gry jak Xavi, Iniesta. Ivan ma INNE zadania na boisku z których WYWIĄZUJE się w bardzo dobry sposób. Nie ma znaczenia czy trenerem jest Valverde, Mou, Ferguson, Probierz czy inny, to Rakitic i tak grałby w pierwszym składzie.

0

Też mam taką nadzieję.

1

To jest dobre pytanie i niestety nieunikniony problem. Nie obecnie w Europie za dużego wyboru. To po pierwsze. Po drugie nawet jeśliby był to niestety będziemy musieli pobić rekord transferowy znając nasz zarząd. Nie ma obecnie zawodnika podobnego do L Suareza dlatego mam nadzieję, że jeszcze pogra na wysokim poziomie. A my zbłaźnimy się kolejny raz szukając napastnika za rok czy dwa.

17

Oglądałeś chociaż jeden mecz Barcy w ostatnich latach? Czy Ty w ogóle wiesz jaką funkcję pełni Rakitic w drużynie, zwłaszcza pod sterami Valverde? Porównujesz go do Thiago czy Pjanica? Zejdź człowieku na ziemię i zacznij oglądać mecz Barcy z uwagą.

0

Nie rozumiem jak można kibicować Barcie, oglądać regularnie i pisać takie bzdury o Busim. Mamy okazję obok Messiego oglądać zawodnika, który: nie strzela goli, nie robi wślizgów, nie ma dobrej "główki", nie jest za szybki a był/jest kluczową postacią która: zdobyła mistrzostwo świata, europy, ligę mistrzów i wiele innych i za każdym razem stanowił o sile drużyny. Bardzo dziwne. Mamy do czynienia z zawodnikiem, który wg mojej oceny ma jedną z najwyższych piłkarskich IQ w historii futbolu. Nie znam, nie widziałem drugiego zawodnika z takim czytaniem gry przeciwnika. Powiecie, że mało widziałem? Ok. Wolę jednak nie znać się na piłce.

Co do pensji jaka jest mu oferowana? Tu się mogę zgodzić, ale pisałem o tym wielokrotnie, wystarczy poczytać moje hejtowane wypowiedzi. Pensja Dembele spowodowała lawinę podwyżek, uzasadnionych przez innych zawodników. Nie może 21 latek bez dorobku tyle zarabiać w takiej drużynie jak Barca. Od tego jest PSG lub MC.

1

Czekam, aż ktoś napisze że Rakitić out.

0

Jaram się tym meczem jak kuntakinte. Go, go, go Barca !

0

To już wolę to co mamy niż w składzie Ronaldo.

2

Chyba tylko dla Ramosa i Ronaldo gra w Barcie nie byłaby spełnieniem marzeń.

0

Bardzo inteligentne

0

Trafnie powiedziane z Arthurem tzn że przecietnie. Myślę, że taki jest jego poziom. Lepiej grać nie będzie. Komentator Orlowski porównał go do Deco. Trochę go poniosło.

1

W przyszłym roku zacznie się histeria bo będziemy szukać napadziora a cracków dostepnych brak. Pomijam już ewentualną kwotę. Po prostu już się martwię.

0

Diadolenie pismaków. MU nie sprzeda Pogby nie mając nikogo w jego miejsce.

2

A Vidal pasuje "charakterologicznie"? Suarez jak gryzł też pasował?

0

Oby za 2 miesiace nie okazało się, że bardziej będzie nam brakowało Iniesty niż Realowi Ronaldo.

0

A gdzie jest Gomes? :)

0

A to poczytaj moje posty

0

Obiecuję, że nie będę czepiał się Dembele jeśli zagra piach. Początek sezonu, przygotowania itd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?