kuffs
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oglądam MU regularnie i tyle co widzę po grze Pogby, że po prostu widzi wokół siebie parówy to tyrać mu się nie chce bo i po co. Może i mało profesjonalne, ale mając w drużynie Messiego, Pique, Busiego, Suareza i Cou to sorki, ale Pogba będzie musiał zapierniczać i to zrobi. Wg mnie gość wart kupienia.
10
Jérémy Mathieu strzelił gola Mierdom. Jak dla mnie transfer trafiony, spłacił się.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Dobrze, niech dobrzy piłkarze widzą, że PSG to szambo, bez zasad, bez żadnego DNA tylko z szejkowym hajsem. Czekam, aż arabom się znudzi i zacznie się wyprzedaż. Może kogoś zgarniemy.
0
I pomyśleć, że nagle tylu obrońców Ivana się znalazło. Cieszę się. Od zawsze broniłem go jak pies tak jak hejtuję Dembele.
7
Ciekawe kiedy PSG będzie robiło podchody pod Cou? Pewnie już za rok.
0
Od roku tak piszę i póki co wychodzi na moje.
0
Czyli rozumiem, że Dembele jest transferem z najwyższej półki?
2
A ja mam nadzieję, że Barca go sprzeda. 12 mln rocznie staje się dla nas kulą u nogi. Musi wrócić równowaga finansowa, płacowa w klubie.
2
Modric i Rakitic to zupełnie inni zawodnicy.
0
Jesteś błaznem. Obwiniać Rakiticia za 1/4 LM. Nie mam pytań. Zastąp Rakiticia. Powodzenia. Zniknij z tego forum.
0
Słuszna uwaga. Tuchelowi się nie dziwię. Dostałby mega prezent tj. zawodnika którzy nie gwiazdorzy a tyra na boisku za trzech. Takich zawodników w PSG nie ma. Jeśli go stracimy to będzie kolejna porażka naszego zarządu.
2
Zgroza. Kolejny ślepiec oglądający nie wiem co. Chłopie. Nikt nigdy nie oczekiwał od Rakiticia gry jak Xavi, Iniesta. Ivan ma INNE zadania na boisku z których WYWIĄZUJE się w bardzo dobry sposób. Nie ma znaczenia czy trenerem jest Valverde, Mou, Ferguson, Probierz czy inny, to Rakitic i tak grałby w pierwszym składzie.
0
Też mam taką nadzieję.
1
To jest dobre pytanie i niestety nieunikniony problem. Nie obecnie w Europie za dużego wyboru. To po pierwsze. Po drugie nawet jeśliby był to niestety będziemy musieli pobić rekord transferowy znając nasz zarząd. Nie ma obecnie zawodnika podobnego do L Suareza dlatego mam nadzieję, że jeszcze pogra na wysokim poziomie. A my zbłaźnimy się kolejny raz szukając napastnika za rok czy dwa.
17
Oglądałeś chociaż jeden mecz Barcy w ostatnich latach? Czy Ty w ogóle wiesz jaką funkcję pełni Rakitic w drużynie, zwłaszcza pod sterami Valverde? Porównujesz go do Thiago czy Pjanica? Zejdź człowieku na ziemię i zacznij oglądać mecz Barcy z uwagą.
0
Nie rozumiem jak można kibicować Barcie, oglądać regularnie i pisać takie bzdury o Busim. Mamy okazję obok Messiego oglądać zawodnika, który: nie strzela goli, nie robi wślizgów, nie ma dobrej "główki", nie jest za szybki a był/jest kluczową postacią która: zdobyła mistrzostwo świata, europy, ligę mistrzów i wiele innych i za każdym razem stanowił o sile drużyny. Bardzo dziwne. Mamy do czynienia z zawodnikiem, który wg mojej oceny ma jedną z najwyższych piłkarskich IQ w historii futbolu. Nie znam, nie widziałem drugiego zawodnika z takim czytaniem gry przeciwnika. Powiecie, że mało widziałem? Ok. Wolę jednak nie znać się na piłce.
Co do pensji jaka jest mu oferowana? Tu się mogę zgodzić, ale pisałem o tym wielokrotnie, wystarczy poczytać moje hejtowane wypowiedzi. Pensja Dembele spowodowała lawinę podwyżek, uzasadnionych przez innych zawodników. Nie może 21 latek bez dorobku tyle zarabiać w takiej drużynie jak Barca. Od tego jest PSG lub MC.
1
Czekam, aż ktoś napisze że Rakitić out.
0
Jaram się tym meczem jak kuntakinte. Go, go, go Barca !
0
To już wolę to co mamy niż w składzie Ronaldo.
2
Chyba tylko dla Ramosa i Ronaldo gra w Barcie nie byłaby spełnieniem marzeń.
0
Bardzo inteligentne
0
Trafnie powiedziane z Arthurem tzn że przecietnie. Myślę, że taki jest jego poziom. Lepiej grać nie będzie. Komentator Orlowski porównał go do Deco. Trochę go poniosło.
1
W przyszłym roku zacznie się histeria bo będziemy szukać napadziora a cracków dostepnych brak. Pomijam już ewentualną kwotę. Po prostu już się martwię.
0
Diadolenie pismaków. MU nie sprzeda Pogby nie mając nikogo w jego miejsce.
2
A Vidal pasuje "charakterologicznie"? Suarez jak gryzł też pasował?
0
Oby za 2 miesiace nie okazało się, że bardziej będzie nam brakowało Iniesty niż Realowi Ronaldo.
0
A gdzie jest Gomes? :)
0
A to poczytaj moje posty
0
Obiecuję, że nie będę czepiał się Dembele jeśli zagra piach. Początek sezonu, przygotowania itd.