0

Ciekawe jakie będzie tłumaczenie jak przegramy kilka spotkań.

3

Nie wiem w jakim trzeba żyć matrixie żeby nadal uważać, że Ronaldo lepiej wykonuje rzuty wolne niż Mesjasz.

0

Cou masz szansę to zmienić. Oby za Twojej kadencji były 4/5 LM w najbliższych latach. Boli mnie to jak cholera, gniecie jak walec. Wytłumaczcie mi to proszę, czemu, jakim sposobem, algorytmem Real wygrał LM 3 razy z rzędu? Nie ogarniam.

0

Marcelo po tym jak deptał rękę Alvesa i robił głupie miny.
Szacun.

Poza nim Grzegorz Rasiak.

0

Jestem głównym hejterem Dembele, ale podoba mi się jego duże zaangażowanie w grę. Ma sporo strat, ale nie robi błędów ten co nic nie robi. Przynajmniej pokazuje, że za coś bierze wysoką pensję.

10

Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo. Styl słaby, ale mam to gdzieś. Ważne 3 pkt.

Dla wszystkich hejterów: dziś zobaczyliście ile do drużyny wnosi Busi.

0

Podejrzewam najmocniejszy skład i dzisiaj i za kilka dni w LM. Niby kim Valverde ma rotować? Gomesa już nie ma :)

1

Coraz więcej szacunku dla tego Pana.

3

Dokładnie. Nie ma drugiego takiego DP i chyba już nie będzie. Nie strzela goli, nie ma główki, wślizgu, dryblingu, gry ciałem, a jednak ma to coś czego nie mają inni. Inteligencja boiskowa. Żaden inny zawodnik nie potrafi się tak ustawić jak Busi. Jakby wyprzedzał przeciwnika o dwa podania. Dla mnie fenomen. To dzięki niemu Messi może tracić tyle piłek ile traci. Bo wie, że gdzieś tam czai się Busi. Ale mnie poniosło.

1

Busi w formie to LM nasza. Wiele meczów już widzieliśmy gdy Busi grał swoje to wynik był formalnością.

0

Niby właśnie po to zakupiony został Dembele i Cou żeby było kim później grać.

0

Lubię Pogbę, świetny zawodnik, który nie ma z kim grać w MU i to widać w każdym meczu. Przy Leo, Pique, Busim nie miałby kiedy i jak pajacować. Zacząłby grać tak potrafi bo miałby z kim.

0

Dla mnie jego bramki z Chelsea, z Realem to był orgazm jak Małyszomania. Nie miałem już dawno takiego fany z żadnego zawodnika jak z Roniego.

5

Albo jestem debil albo w ogóle nie rozumiem o co chodzi w tym artykule. Dwa oblicza Leo Messiego. W Barcie wygrał wszystko. Z Argentyną nie wygrał nic.

0

Zastanowiłbym się nad przyjęciem.... Neymara. Niech wróci syn marnotrawny tak jak Kurski do Kaczyńskiego. A tak poważnie. Czemu nie. Z miejsca wchodzi i łata dziurę po Luisie.

3

padłem, mistrz :)

2

I tego się obawiam. Pomijam, co często piętnuję, pensję, którą otrzymuje. Obym się mylił, ale może być z nim problem.

0

Dokładnie. Ciekawym przykładem jest Firmino z Liverpoolu. Klop ciągle go broni i mówi, że swoją rolę na boisku spełnia w 100 % mimo, że trafia do siatki bardzo rzadko.

4

A powiedz mi jaki wyraz twarzy ma Dembele? Bo wg mnie to koleś jest poniżej przeciętnej.

0

Najważniejsze, że bez kontuzji.

3

O ile te doniesienia są prawdziwe to uważam je za skandaliczne. Po Busim i Albie lub razem z nimi podwyżkę powinien dostać Rakitić i to nie ulega najmniejszej wątpliwości. Zawodnik na chwilę obecną bezcenny do środka pola.

0

Pooglądaj dokładnie MU. Mając takich cieniasów w środku pola to tylko Messi byłby w stanie zrobić różnicę. Pogba się męczy. Potrzebuje lepszych graczy. Takich jak u nas.

0

ale wygraliśmy LM. Konia z rzędem jeśli w tym roku wygramy LM. Nie wierzę w to. Trudno. Mam prawo.

5

Klub sobie nie poradził z odejściem Neymara czego dowodem jest lanie w LM.

10

Cou jak profesor. Chwalę też, tak chwalę Dembele.

0

Wiesz, chodzi mi o jego profesjonalizm tzn ciągłe problemy z wagą, której nie potrafił utrzymać. Może i dlatego zrywał wiązadła. Miał szczyt na wyciągnięcie ręki.

0

miał szansę osiągnąć więcej niż Messi i Ronaldo razem wzięci. Ile osiągnął w futbolu? Prawie nic.

0

Brazylijska karykatura. Miał szansę stać się najlepszym w historii. Niedoścignionym wzorem. Skończył fatalnie. Podobnie będzie z Neymarem.

4

Tak tylko że Totki rzucą się na nas jak ja w snach na Carmen Electrę. Może być naprawdę ciężki mecz i postawię u buka właśnie na nich. Będzie niezły kurs.

7

Ivan po zakończeniu kariery zostań w sztabie szkoleniowym. Ucz młodzież Barcy etyki piłkarskiej. Powodzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?