0

Przystojny facet. Wymienili go na Vidala. Też mi sprawiedliwość.

0

Jeżeli Rabiot bedzie na boisku tyrał za 2 jak Rakitic to ok. Niech przyjdzie. Jego serce ma być bordowe zwlaszcza w meczach z Realem.

0

Meczów z Realem nie liczę. To nie są mecze. To spektakle, symfonie.

2

Prawda jest taka, że Dembele jest decydujący, coś wnosi do gry kiedy Barca gra piach. Pokażcie choć jeden dobry mecz Barcy z dobrą grą Barcy.

46

Bezmyślny???? Dajcie mi taki łeb do robienia kasy jak ten bezmyślny grubas.

0

Wow. Faktycznie trener ma bogactwo wyboru przed każdym meczem.

0

Pokaż mi tych młodych? Od lat ich nie widzę żeby chociaż powąchali murawę pierwszej drużyny. O podstawowej jedenastce to zapomnij.

0

Ok. Dembele uratował remis. Plus dla niego. Przykuło moją uwagę co innego. Pokażcie mi chociaż jeden mecz w którym Barca grała dobrze i Dembele grał dobrze? To jest klucz do oceny tego zawodnika i tego czy pasuje do drużyny, do stylu, koncepcji. Nadal jestem za jego sprzedażą, wymianą. Za Neymara lub np. Salaha. Niby Klopp daje 100 mln za Dembele.

1

Barca zawsze celuje w LM. To nie jest drużyna podwórkowa. Obecnie grają padakę. Jest jeden wielki bałagan, głównie taktyczny ze zmianami i rotacją, co obwinia wyłącznie EV. Możemy tylko gdybać co będzie na wiosnę. Na podstawie obecnego stanu drużyny czarno to widzę.

0

Podoba mi się zestawienie. S Roberto z przodu, no i nie ma całe szczęście Dembele. Nie zasługuje na grę w tak ważnym meczu.

0

Chyba żartujesz z tym Dembele? W życiu. Po tym co ten koleś odpiernicza ty chcesz go wystawić w tak ważnym meczu? Zapomnij.

1

Oczywiście masz racje. Pozdrawiam.

0

A czy kiedykolwiek widziałeś u któregoś z zawodników Barcy w kadrze zachowanie podobne do Ramosa? Widziałeś żeby Xavi lub Iniesta tak się zachowali? Co za inteligent, masakra.

0

Jak w reprezentacji grał Puyol, Xavi i Iniesta to Ramos i inni z Realu byli tylko tłem, dodatkiem do składu. Taka różnica między tymi klubami.

1

Czyli Live już wie, że straci Salaha. Dembele pasuje do nich. Krzyż na drogę.

3

Najbardziej cieszy czerwona kartka Rakiticia. W końcu facet odpocznie czego trener nie rozumie.

4

Wynik meczu to wina Tuska!

11

Jeśli płacić potężne pieniądze za obrońcę to tylko Skriniar. Oglądam Inter. Koleś robi różnicę.

0

Robercik Ty chłopie po prostu graj w każdym klasyku. Nie w obronie, a w pomocy. Siejesz chłopie spustoszenie na połowie Realu.

16

Brakowało Gomesa w środku pola.

0

I pomyśleć, że w tygodniu pewnie zepną pośladki i wygrają z Interem.

1

Idiotyzmem było dawać mu też taką pensję. Nie trafiła Barca, nie udało się tym razem.

0

Kwestia ile w stanie będzie zapłacić za niego PSG lub Chelsea. Jeśli faktycznie Hazard chce odejść do Realu to Abramowicz stanie na głowie zeby kogoś sciagnąć w zamian.

0

Piękny dzień dla Ciebie. Obiecaj nam jedno. Strzelisz fotkę ze śpioszkami, pościelą dla malucha z FC Barceloną.

0

Nie zastanawiaj się Januszu. Po co Ci to? Dziś dokonał się kolejny gwałt na mierdach. To jest ważne.

2

Cholera, tak na gorąco, jak tu teraz krytykować trenera? Zmienił oblicze tej ziemi w drugiej połowie. MVP meczu obok Luisa i S Roberto.

10

"S Roberto to zawodnik bezcenny. Dzisiaj miałem wrażenie, że jak został przesunięty wyżej boiska i miał piłkę przy nodze do Zidane robił kupę pod siebie. Dla mnie Roberto przy piłce na połowie Realu, zwłaszcza przy szybszej grze to prawie gol. Koleś jest niesamowity" - to napisałem 23.12.2017r. Dziękuje S Roberto. Jesteś w El Classico niezbędny.

3

I się ciesz bo ten dzieciak notuje same straty. Autostradę by zostawił po swojej stronie.

0

Odnoszę się do pamiętnego lania w 2009-2010 roku. Już wkrótce przyjdzie nam oglądać El Classico bez tych zawodników. Szkoda.

16

Wszyscy piszą, mówią, że to mecz bez Ronaldo i Messiego. Dla mnie również to mecz bez Iniesty, nawet na ławce rezerwowych. Smutno mi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?