1

Szkoda mi Cou. Facet męczy się na boisku. Byłem bardzo naiwny myśląc, że zastąpi Inieste.

3

Bo Cou może Inieście buty wiązać. To samo Arthur, choć bardziej wierzę w niego niż w Cou.

Dla tych którzy choć trochę śledzą ligę angielską przypomnę jak grał Cou zwłaszcza za kadencji Klopa. Był świetny, ale nie wiadomo było gdzie na stałe go wrzucić. D końca nie pasował na żadną pozycję. W końcu przyszła kontuzja i Liverpool bez niego grał lepiej. Sprawdźcie sobie statystyki. Podobnie jest u nas. Nijak nie pasuje na lewy atak. To samo pomoc. Niby jest, niby coś gra. Taki nijaki.

0

De jong nie rozumie jednej podstawowej kwestii. Ma szansę stać się prawdziwym crackiem w prawdziwym klubie. Nie w szejkowej drużynie w przeciętnej lidze francuskiej. Mało tego. Ma szansę stać się kimś wielkim w środku pomocy gdy pod swoje skrzydła weźmie go Xavi. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że niedługo będzie trenerem Barcy.

1

Świetna robota. Gratuluję. Powinieneś robić takie analizy dla jakiś klubów lub mediów.

1

Nie chce zapeszyć, ale optymistycznie patrzę na LM w tym sezonie. Pique - Lenglet coraz lepiej. Alba kocur. Vidal czołg. Suarez coraz lepiej. Messi kosmita. Dembele się rozkręca. Jeszcze niech tylko Cou wróci do formy i puchar bardzo możliwy.

0

Wróciłem, przekazałem na WOŚP ile mogłem. Podpytałem. Póki co słabiej niż rok temu bo jest zakaz handlu i mało ludzi w sklepach, galeriach.

Mam nadzieję, że zbiorą na tyle dużo, że znowu skoczy ciśnienie onanistom w sutannach.

2

Coś czuję, że przy Xavim Arthur stanie się najlepszym pomocnikiem na świecie.

2

Skriniar to przyszły, możliwy crack. Wg mnie wygryzłby ze składu i Pique.

0

Wcale mnie to nie dziwi. Trzeba szykować kase na tego kudłatego Francuza. Kpina.

1

Raiola to wróg publiczny nr 1. De Ligt może już żałować. Pieniądze to nie wszystko.

2

Dlatego szanuję Klopa. Potrafił pozbyć się Cou, gwiazdę, lidera drużyny. Zarobioną kasę przeznaczył na super bramkarza i Virgila. Da się? Da. Nam potrzebny jest menadżer z wizją. Jak trzeba kogoś sprzedać to luz. Są i inne pomysły. Priorytetem dla Barcy powinien być napastnik. Crack, łowca goli.

2

Piłkarz idealny dla Barcy. Oglądam Totki regularnie. Facet rozruszałby środek pola na pewno. Pytanie tylko czy u Valverde? Wątpię. Pomijam, bardzo dobre relacje Totków z Realem. Modrić pewnie odejdzie więc zapolują, pewnie skutecznie na duńczyka.

5

A kim ten Rabiot jest żeby robić takie szopki? Czas skończyć z Barcą, którą wszyscy traktują jak dojną krowę. Nie dla tego transferu.

0

Jedynie Neymar mógłby zastąpić Suareza.

0

Jako zmiennika to widzę tylko jedno nazwisko. Robertson z Live. Co ten chłopak wyprawia na boisku to szok. Oglądam live regularnie. Rok temu zachwycał Salah. Obecnie to Robertson rządzi i dzieli na boku obrony. Polecam oglądnąć mecz Live.

5

Chcesz mi powiedzieć, że De Jong jest lepszy od Busiego? Z miejsca wygryzłby go ze składu? Marzysz o tym aby De Ligt wygryzł ze składu Pique?

0

Tylko w miejsce Suareza. W innym wypadku jestem na nie. Nawet PiS przyjmuje do siebie krnąbrnych i pyskatych uciekinierów jak Kurski.

2

Podoba mi się argument że można "jeszcze" kupić obrońcę za 25-35 mln. Trzeba szukać, penetrować rynek a na pewno da się ściągnąć utalentowanego obrońcę za niezłe pieniądze którego nie reprezentuje ta hiena Raiola.

1

Przyjście De Jonga i Rabiota wymusi odejście co najmniej D Suareza oraz Rakiticia. Nie ma innego wyjścia. Ponadto mamy zablokowany rozwój Oriola i Aleni. No, ale zmiany są potrzebne. W przeciwnym razie bylibyśmy nadal w średniowieczu.

0

Czasem mam wrażenie, że piłkarze są więźniami swoich klauzul w kontrakcie. Ilość meczy to wyższa gaża. Granie na siłę. Powinien poddać się operacji , zrehabilitować i wrócić w pełni zdrowym. Nawet w przyszłym sezonie.

5

Andy Robertson z Live. Co ten koleś gra to głowa mała. Pooglądajcie bo warto.

1

Jestem za. Warto ich kupić, ale trzeba przy tym kilku grajków sprzedać. Czyli wszystko wskazuje na to, że przyjdzie ten Rabiot i być może dwójka cholendrów. Zamykamy temat następcy Suareza. Najwcześniej za 2 lata.

2

To była ironia.

2

Transfer na tak, ale coś czuję, że wybierze drużynę gdzie będzie po prostu grał w pierwszym składzie. My mamy Pique, Umtiti, Lenglet. Nie porównuję umiejętności, ale wiemy, że Gerard jest nietykalny. Sami to samo, jeśli wyleczy kontuzję. Lenglet skubany nie zawodzi. To samo MC. Obronę mają kozacką.

3

Naprawdę przystojny facet.

2

Z naszą obecną obroną to liverpool nas zgwałci. Kazdy tylko nie oni. Klopp ich tak zmotywuje, ze będą zapierniczać jak węgorz po trawniku.

2

Dla mnie najważniejsze żeby obylo się bez kontuzji.

0

Jest za co chwalić. W decydujących meczach LM będzie niezastąpiony. W meczach z PSG Juve lub MC taki przecinak środka pola jest niezbędny. Busi odetchnie trochę o Messim nie wspominając.

15

Zaczynam rozumieć po co Barca ściągnęła Vidala. Potrzebny był taki dzikus w srodku pola żeby Messiemu grało się bezpieczniej.

4

Fantazja dziennikarzy. Szkoda, ze Bednarka nie wymienili. A tak na poważnie to Skriniar wygryzłby nawet Pique ze składu. Ogladam Inter. Koleś jest super.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?