kuffs
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A szkoda. Lucas ma chyba 22 lata. Jest już ograny w lidze. Gra na boku i na środku. Wg mnie pewniejszy niż holender. Tak jak mówisz nasze relacje z ATM do pozytywnych nie należą.
0
Dokładnie tak jak mówisz. Wszedł Dembele, S Robero został przesuniety i zaczął się regularny gwałt. To Solari ma ból głowy a nie my.
7
Będzie więcej miejsca na lewej stronie dla Cou, który powinien tylko na tym skorzystać.
0
Oj tam, oj tam :)
0
A możesz mi grzecznie napisać o co Ci chodzi? O jakich bzdurach? Jaki paragraf? Lucas to super obrońca.
0
Mówcie sobie co chcecie, ale zamiast De Ligha wolałbym Lucasa z ATM. Kozak jakich mało.
0
Dokładnie tak jak piszesz.
17
Niech Marca zajmie się lepiej problemami Realu Madryt.
82
Brawa dla tego młodego Pana. Był ciągle pod grą, biegał, starał się. Nie widziałem żeby miał głupie straty. Tak buduje się pewność siebie i zaufanie całej drużyny.
5
Obecnie nie widzę większej różnicy między Gomesem a Cou. Przykre to.
0
A może jak piszesz
4
Cou potrzebny jest..... dr Jan Blecharz. Ratował Małysza. Uratuje Cou.
2
Cou powinien grać teraz jak najwięcej. Może w końcu odpali. Jest potrzebny na LM.
0
To wcale nie jest nierealne. United jest w takim gazie, grają na totalnym luzie i kto wie. Historia zna takie przypadki. Choćby Chelsea i Di Mateo. Chyba, że pamięć mnie zawodzi.
0
Czkawką to odbił nam się transfer Dembele. Nie chodzi o aspekt sportowy a finansowy. Przypadek De Jonga już nie dziwi.
1
Na głowie bym stanął, ale jeśli jest cień szansy to ściągnąłbym Lucasa Hernandeza z ATM. Obrońca kompletny. Może grać na środku i na boku. Koleś ma obecnie mega forme.
0
Oczywiście, że przeszkadza, ale kto mnie posłucha w Barcie? Nikt. Zawodnik kompletny. O pensji nie myślę.
0
Tak się jaram transferem De Jonga, że ledwo dostrzegam co się dzieje na murawie.
0
My ściągamy perełke De Jonga. Real ściąga Mariano Italiano. Bezcenne.
0
Ja pitole, Valverde mnie zgniótł tym składem. Szacun za odwagę. jedyny minus to brak Cou. A to znaczy, że raczej w LM nie będzie grał. Chyba out latem.
0
Busi będzie grał. Myślę, że odejdzie Rakieta i będą rotacje w pomocy.
0
Myślę, że nie. Wszystko przez pazerność jego agenta. Piłkarz o świetnych umiejętnościach. Mamy Pique, który grać musi. Wróci Umtiti, jest Lenglet. Holender musiałby z nimi konkurować.
1
Brawo zarząd. De Jong ma szansę stać się crackiem. Być może piłkarzem roku, w przyszłości. Wiele nauczy się od Busiego. Holender to piłkarz wręcz skrojony do gry w Barcelonie. Mam nadzieję, że Rabiot do nas już nie zawita. Teraz czekamy kto i ilu graczy od nas odejdzie. D Suarez, Rafa, Samper, może Rakitić, Vidal.
0
akurat wiesz najlepiej że Busiemu brakuje mobilizacji.
7
Dobry żart. Busi nawet z gorszą formą to nadal najlepszy defensywny pomocnik na świecie. Zostanie, będzie grał.
1
Zdejmij Busiego to spadniemy na 4 miejsce w lidze. Trzeba być impotentem (nie mówię teraz o Tobie - bez urazy) aby nie widzieć ile nadal, drużynie daje Busi. 3/4 forumowiczów uwaliło się Busiego. Nie ma i nie będzie drugiego takiego pomocnika na swojej pozycji. Nikim już go nie zastąpimy. Tak samo naiwnym było ściąganie Cou jako potencjalnego następcy Iniesty.
2
Wróć chłopie do podstawówki i najpierw naucz się podstaw ortografii (obrońcom) a potem zacznij inteligentnie oglądać mecze Barcy a nie gapić się w smartfona. Busi nigdy nie odejdzie z Barcy bo jest jego integralną częścią. Mało tego. Obecność Arthura przedłuży żywotność Busiego o kilka lat. Pewnie nie wiesz o czym teraz piszę.
0
Dokładnie tak ja mówisz. Busi to mentor. Takiego młokosa jak De Jong nauczyłby wielu dobrych rzeczy. Tak samo Xavi wiele nauczy Arthura jak będzie za jakiś czas trenerem. Co do Cou to tak, sprzedać faceta szejkom. Niech idzie do tej brazylijskiej armii. Szkoda mi go.
56
Vidal + Boateng = pressing, walka, zadziorność, pazur, motywacja, pełne gacie Ramosa.
1
Zacytowałeś dokładnie te słowa które wielokrotnie już słyszałem oglądając mecze ligi angielskiej. Do tego dochodzi opinia Klopa - przepraszam, nie mam źródła - że Liverpool lepiej grał bez Cou kiedy miał kontuzję niż z nim. To między innymi Live się go pozbyło. Przyjdzie okres kiedy Cou zagra lepiej, strzeli gola, pobiega, poasystuje, ale widać jednak pochopność zarządu, który postanowił kupić następce Iniesty. Dziesiątki forumowiczów twierdziła, że to ta sama półka, godny następna. Otóż Iniesty nie da się zastąpić. Cou to nie typ grajka na Barcę, Klop ma rację i trzeba słuchać tego faceta.
Kolejna kwestia to złe wybory zarządu. Chcemy Rabiota, De Jonga - oby, czy tego drugiego holendra. Czemu Barca nie wyłoży dużych pieniędzy na Lucasa Hernandeza z ATM (czy jak się to pisze). Wg mnie i komentatorów to po Virgilu z Live obecnie najlepszy obrońca w Europie. Może grać na boku i środku też sobie poradzi. To tak na marginesie.