kuffs
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wiesz co mnie wkurza? Naiwność forumowiczów. Dembele strzeli jakiegoś gola, pyknie asystę i już zacznie się publiczny orgazm. Zniknie na 5 spotkań bo ma czas, młody jest, inwestycja w przyszłość i takie tam bla bla bla. Albo złapie kontuzję i znowu będzie usprawiedliwiony na resztę sezonu. Dla mnie to gówniarz o mało inteligentnej twarzy. Nie nadaje się do takiej drużyny jak Barca.
8
I bardzo dobrze. Albo się chłopie ogarnij i zacznij grać "po ciężkim dla Ciebie" mundialu albo wypad po sezonie do PSG lub Anglii. Prorok nie jestem, ale czuję przez gacie, że nadchodzący sezon nic nie zmieni i nadal będzie grał piach.
1
Zdecydowanie powinniśmy zostawić Rafinię. Pozbyć Dembele i będzie ok.
0
Można czekać 6 miesięcy, ale Barca potrzebuje gracza na już, na teraz. Kogoś kto wejdzie w buty i zacznie grać na konto drużyny już od sierpnia. Kolejna liga mistrzów nam ucieknie jeśli nadal będziemy "inwestować" w przyszłość.
5
Morda mi się cieszy za każdym razem jak widzę zdjęcie Ronaldinho :)
2
A pokaż mi chociaż jeden mecz, po kontuzji w którym zapierniczał? POWODZENIA Panu życzę. Pomijam kwestię medyczne. Albo gra zawodnik gotowy do ZAPIERNICZANIA albo nie gra. Z jakiej choinki się człowieku urwałeś? To jest młody, silny koleś wobec którego nie powinno być żadnej taryfy ulgowej.
5
Przepraszam po czym? Po jakim ciężkim sezonie. Koleś ma 21 lat. Powinien zapierniczać jak dzik przed odstrzałem.
0
Kogokolwiek biorąc pod uwagę umiejętności zarządu. Powodzenia.
0
Komentarz usunięty
0
Wolę Marlona niż Williana. Niech chłopak gania i pokaże Dembele jak się gra w piłkę bo coś czuję, że może odpalić.
0
Dawać go. Jest super. Mamy pakę. Wcale nie drogo. Świetny deal. Ma przyjęcie piłki kierunkowe. Kozak. Fichado. Itd, tylko czekam na takie hasła.
0
Albo Malcolm będzie lepszy. Nie byłbym zdziwiony.
0
A to inna sprawa. Po twarzy widać jaki może mieć IQ.
0
Przepraszam kto jest? Dembele? Aha. Dobrze wiedzieć.
4
72 mln za prawie "chyba" 30 latka? Chyba ich powaliło. Zresztą po transferze Dembele i pensji jaką otrzymał już nic mnie nie zdziwi.
0
Niech lepiej podadzą powody czemu tyle chcemy zapłacić za Williana? Nie kumam
0
A co masz z Dembele? Koleś pojęcia nie ma co robić jak trzeba klepać piłkę na połowie przeciwnika. To się nie zmieni i w kolejnym sezonie. Szkoda chłopaka bo się będzie męczył. W którymś tam meczu strzeli gola z kontry i połowa forumowiczów zacznie się podniecać.
Co do reszty transferów. Niedobrze się robi. Każdy klub chce nas wydymać. Uwierzyłbym nawet w sprzedaż Messiego za 80 mln.
4
Prędzej uwierzę, że będzie olimpiada w Warszawie niż to, że sprzedamy wszystkich tych których niby mamy zamiar, za godziwe pieniądze.
1
Cholera Wy nic nie robicie! Co za władze w tym klubie.
1
Poczytaj moje wypowiedzi na temat Dembele. Jestem ciągle hejtowany. Wczoraj nawet stwierdziłem, że wymiana Hazarda na Dembele plus gotówka (sporo gotówki bo wg mnie nie jest wart więcej niż 40 mln) to świetny pomysł. Dembele nie nadaje się do klepania piłki. Koleś może jest dobry, ale w Barcie będzie się męczył.
0
Czyli wiesz co siedzi w głowie Valverde. Pogratulować. Piszesz o większych jajach? Będąc trenerem kogo wpuszczasz na boisko w półfinale LM Hazarda czy Dembele? Dobra, koniec tematu. Narka
1
Bez sensu argumentacja. To jak wróżenie z fusów. Dembele może, ale wcale nie musi odpalić (wg mnie nie). Hazard to gwarancja jakości od pierwszego meczu. Poza tym koleś ma jeszcze odpowiedni wiek.
1
Rozumiem, że Twoim zdaniem Dembele jest lepszy i więcej da drużynie niż Hazard? Wow.
2
Brzmi jak sen, ale wysłałbym Dembele plus gotówka z pocałowaniem ręki za Hazarda. Nie rozumiem Was. Dembele do pięt nie sięga Hazardowi.
4
Zgadzam się z Tobą w 100 %
0
Kaktus mi na nosie wyrośnie jeśli najpierw pozbędziemy się wszystkich zbędnych zawodników nawet połowę nominalnej ceny. Mam dość tego zarządu.
2
Dokładnie. Nie grał na mundialu. Francja obyła się bez kolesia który kosztował ponad 100 mln. Dziwny przypadek. Kasa wywalona w błoto.
4
Arthur na pewno będzie grzał ławę. Nie wierzę w jego szybką adaptację i jakość na boisku. Co do Dembele to czuję, że na siłę Valverde będzie pchał go do pierwszego składu. Po kilku meczach posadzi go na ławie bo koleś jest po prostu za słaby na Barcę.
1
Wystarczyło posadzić Dembele na ławce rezerwowych i Francja mistrzem.
1
Jeśli Lineker tak twierdzi to coś z tym Kante musi być na rzeczy. Przyda się kilka dodatkowych centymetrów w polu karnym :))))