kuffs
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pewnie, że nie chcę, ale biorąc pod uwagę możliwości Pereza to jest bardziej prawdopodobne niż to, że dojdziemy choćby do półfinału LM w przyszłym sezonie.
Zarząd nie ogarnia tematu, nie uczy się na błędach. Arthur to kolejny kot w worku, który nawet na MŚ nie pojedzie. Nie mamy pomocy, a chcemy ściągać Griezmana. Mówimy o transferach in a co z out? To dopiero będzie komedia.
1
Masz bardzo dobre przeczucia. Do tego dołożyłbym przejście Dembele do PSG, co akurat wg mnie będzie dobrym rozwiązaniem w kontekście finansowym, drabinki finansowej w klubie.
29
Skoro Portugalia z jakimś tam zawodnikiem z nr 7 zdobyła ME to nie widzę powodu dla którego Argentyna nie miałaby zdobyć MŚ z najlepszym zawodnikiem na świecie.
1
Wiesz, że to są bzdury wyssane z palca. Levy nie puści duńczyka. Nie ma takiej opcji. Poza tym podobno mamy mieć super pomocnika, gwiazdę mundialu Arthura.
1
Ok. To w przyszłym tygodniu dowiemy się, że Barca nadal obserwuje..... Verratiego.
0
"Hiszpan zaliczył wybitny sezon w barwach klubowych, jednakże czeka go jeszcze występ na mistrzostwach świata w Rosji, gdzie z pewnością będzie podstawowym lewym obrońcą reprezentacji" - czytam, czytam i za cholerę nie rozumiem składni i logiki.
2
Trzeba pogratulować Realowi i tyle. Boli mnie coś innego. Mając w składzie Messiego/Neymara/Suareza to Barca powinna 3 razy z rzędu wygrać finał LM. Dlatego nadal obwiniam przede wszystkim zarząd. Dobrze prowadzony klub nie miałby problemu z uzupełnieniem składu o bardzo dobrych zawodników. Nie byłoby Gomesa i innych wynalazków. Przy dobrym zarządzie mielibyśmy już w składzie od dawna Verratiego, Marqiuniosa (czy jak mu tam) i kilku innych grajków. Transfer Dembele czy Cou to nie zasługa zarządu. To zawodnicy sami pchali się w nasze ramiona. Ganiamy za jakimś Arthurem, Rodrigo a na wyciągnięcie ręki jest np Alaba - taki przykład (o ile faktycznie jest do wyciągnięcia). To że odszedł Neymar to jeszcze potrafię przeboleć. Chciał odejść kij mu w nos. Z nim w składzie powinniśmy mieć LM ze 3 razy z rzędu jak Real.
0
Byłeś typem zawodnika jakich obecnie jest już niewielu. Powodzenia na mistrzostwach.
1
I niech zostanie tam gdzie jest. Transfer bez sensu.
2
Argument z dupy. To albo należy sprzedać Suareza bo gra "piach" i niech zastąpi go Griezmann, który nie oszukujmy się nie strzeli tylu goli co Luis, albo kolejny sezon jest ostatnim w koszulce Barcy i dopiero wtedy kupowany jest jego następca. Mając Griezmana w drużynie to Suarez w przyszłym roku nie dobije nawet do 15 goli.
8
Szczyt hipokryzji. Drabinka nie została naruszona. Drabinka została rozwalona. Umtiti to kozak, który pokazał na co go stać i co da drużynie w najbliższych latach. Pytam się, a jak drabinka ma się do Dembele? Kpina. Odnośnie podwyżki dla Busiego. Jestem na tak. Ok., obecny sezon był słaby, ale jest to jedyny środkowy zawodnik, który będąc w formie jest nie do przejścia. Busi gra dobrze to Barca wygrywa. Taka prawda.
0
Żadnego Salaha, żadnego Griezmana. Chcę żeby został Gomes.
0
Kluczowym graczem to on jest już teraz.
0
Szkoda. Przystojny z niego facet.
4
Oby został w ATM. Jeszcze Dembele bym dołożył w pakiecie. Barca stanie się drużyną a nie dojną krową.
0
Akurat, poczytaj sobie moje wypowiedzi, jestem skrajnie krytyczny wobec tych którzy wywalają Busiego czy Rakiticia w przyszłym sezonie.
Chodzi mi o pewną manierę u forumowiczów. Pół roku temu nikt nie wiedział kim jest Arthur czy Lenglet i a obecnie ustawiani są w pierwszym składzie u wielu forumowiczów. Za miesiąc pojawi się wzmianka o jakimś Mazuzinho i od razu będzie grał w miejsce Rakiticia.
0
Czyli Twoim zdaniem Arthur to perspektywiczny grajek? 22 lata, nigdy nie grał w Europie. A chyba potrzebujemy gracza na już, na teraz do środka pola. Żenada.
0
Nie rozumiem o co chodzi z tym transferem. Przyjście Dembele to był strzał w kolano, ale chodziło o zatkanie buzi po utracie Neymara. Czy Griezmann rozwiąże wszystkie problemy Barcy z tego sezonu, chodzi mi o LM? Nie. Mamy ściągnąć dwóch świetnych zawodników, crakców tj. Arthur i Lenglet.... ups. oni nawet nie jadą na MŚ. Nie ogarniam logiki zarządu.
1
Skandal. Nie dość, że aż tak bardzo nie jest nam potrzebny to teraz zachęcam pozostałych zawodników do walki o swoje zarobki. Barca to dojna krowa, która daje się doić.
0
Na pewno. Już widzę jak Barca znowu wydaje kupę kasy na nowych zawodników. Nikogo wartościowego już nie kupimy w najbliższym czasie.
0
Bardziej jestem skłonny (niestety) uwierzyć, że Atletico w przyszłym sezonie zagra w finale LM niż Barca. Zwłaszcza jeśli dokonają kilku konkretnych transferów.
1
Gomes powinien być trzecim stoperem. Jemu i tak już jest wszystko jedno.
0
Przyjście Dembele było olbrzymim błędem w kontekście jego zarobków.
3
Gomes to jest naprawdę przystojny facet.
0
To, że z chwilą pierwszego newsa w tym temacie 3/4 forumowiczów już go widziało jako potencjalne wzmocnienie. Absurd. To samo Arthur. Nikt go na oczy nie widział a już jest ustawiany w pierwszym składzie w przyszłym sezonie.
5
Niech się teraz odezwą zwłaszcza kolega z pique w okularkach na zdjęciu co mnie opierniczali jak krzyczałem o błędzie z Dembele. Od razu mówiłem, że gówno się rozleje. Nie dość, że wydali niedorzeczne pieniądze na takiego gówniarza to jeszcze dali mu kupę kasy rocznie. Mówiłem, że zaczną inni walczyć o swoje. Nie dziwi mnie Umtiti, nie dziwi Busi i pewnie następnie w kolejce. Pewnie zakontraktują Griezmanna za również skandaliczne pieniądze. Era Barcy się skończyła. Kiedyś zabijali się o grę dla naszego klubu, naszej filozofii. Obecnie jesteśmy dojną krową, która daje się doić..... Wnerwiłem się.
Co do samego Busiego powiem tak. Jak gra dobry mecz to Barca nie przegrywa. Rządzi i dzieli na boisku. Jak gra piach to cała drużyna razem z nim.
0
Po pierwsze kolego chciałem poznać tylko Twoje zdanie. Nie miałem złych, ironicznych intencji. Zluzuj troszkę. Szukam wiarygodnych opinii na temat "fenomenu" Arthura na tej stronie. Podobnie jak fenomenu Lengleta o którym pół roku temu nikt nie słyszał, pojawiło się kilka luźnych informacji o zainteresowaniu i już 1/3 forumowiczów ustawia się po niego w kolejce.
Po drugie doświadczyliśmy już wielokrotnie jak sprawują się zawodnicy brani z lig płd amerykańskich, którzy mieli wnieść sporo do jakości a wyszło zupełnie inaczej. Akurat casus Neymara bym pominął bo chłopak mając 16 lat już był znany i monitorowany. Jakoś Arthur dotychczas do Europy nie trafił. Stąd moje pytania.
Pozwolę sobie na małą uszczypliwość: przyjęcie kierunkowe to ma już 80 % zawodników w całej Europie poza polską ligą. To jest obecnie abecadło futbolu i w Barcie każdy to potrafi więc żaden akurat argument.
3
A możesz jakoś uzasadnić dlaczego akurat Arthur skoro nikt go jeszcze na oczy nie widział w Europie?
1
Nadzieją są mistrzostwa świata. Mam nadzieję, że któryś z zawodników np Gomes odpali i będzie można nieźle go sprzedać.
Ok, jak znamy "udolność" zarządu to sprzedadzą za 50 mln plus jakieś inne śmieszne wypożyczenia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika