kuffs
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobry zawodnik, nie gwiazdorzy, robi swoje, haruje w obronie. Takich też nam trzeba.
3
Przy takiej dyspozycji Barcy, grze obronnej o której Verratti wspomniał to za rok w LM też baty z nami dostaną nawet jeśli ściągną jeszcze z 5 gwiazdorków. Albo masz mentalność zwycięzcy, albo siedzisz w projekcie o nazwie PSG. Jeśli Cou i Dembele odpalą to będzie jazda bez trzymanki. Wierzę w Valverde i jego umiejętności. Byle nas kontuzje omijały.
2
Zgadzam się. Kwestia kolejnego ważnego meczu i znowu przeczytam o typowaniu składu bez Rakiticia jakby ludzie nie rozumieli co się dzieje w tym sezonie. Jeśli nie obniży formy to w przyszłym sezonie również będzie pierwszym wyborem. Kwestia trenera, ale u takiego Simeone byłoby tak samo.
34
Dla mnie kluczowym "transferem" w tym sezonie to dyspozycja Rakiticia. To co zrobił z nim Valverde to coś co może decydować w najważniejszych meczach. Nie ma znaczenia przeciwnik, ale dziś zagrał jak profesor. Piłkarz na chwilę obecną nie do zastąpienia w środku pola. Jeśli utrzyma swój poziom gry w kolejnych latach to będziemy mieć casus Ivana. Szukamy następcy Xaviego, Iniesty, a skończy się na tym, że będziemy szukać następcy Rakiticia.
0
Dla mnie to maksymalną ocenę powinien dostać S Roberto/blok obronny za wyłączenie z gry Hazarda. W ogóle go nie widziałem na boisku.
1
Chciałbym MC żeby Barca mogła pokazać na ile ją stać w tym sezonie? Stać na wiele, ale chciałbym mocnego dwumeczu z MC.
2
Wbrew pozorom ma kto szaleć. Willian i Hazard to klasa sama w sobie. Nie będzie lekko. Wyjątkowo ciężki mecz przed nami.
0
Zobaczymy taktykę Chelsea. Giroud w składzie to liczenie na gola z główki po wrzutkach. Jakieś głupie wymuszanie rzutów rożnych.
0
Też tak mam jak Ty
0
Tfu, tfu, tfu. Przewidziałem awans Realu, Sevilli, Juve, kierowałem się przeczuciem. Dzisiaj też się źle czuję i widzę Chelsea w kolejnej rundzie. Tfu, tfu, tfu.
0
Mają, mają. Stawiam jednak na Francję. A co mi tam.
0
Widząc filozofię Valverde wydaje mi się, że przyszłym sezonie pierwszym wyborem w linii pomocy będzie Rakitić o ile nie straci na jakości. Jeśli Arthur nie będzie gwiazdorzył, pyszczył na ławce rezerwowych, a ganiał po murawie i robił czarną robotę to jestem na tak.
0
A po to, że Valverde już wspomniał, że chcą ligę wygrać jak najszybciej. Nie mamy aż tak dużej przewagi na ATM żeby gubić pkt na wyjazdach i nie ma znaczenia, że ze słabeuszami. W takim meczu jak wczoraj zwłaszcza przed rewanżem z Chelsea którego boję się jak cholera, mam złe przeczucia, to łatwo o rozprężenie, bujanie w obłokach i głupią wpadkę.
0
Na pewno. Dembele wygląda mi na inteligentnego inaczej więc nie wiem jak to będzie z jego adaptacją.
0
Rozumiem, że widziałeś kilkanaście meczów Arthura i jesteś pewny jego umiejętności. Zgroza.
1
Widzisz, napisałeś to co widzą nieliczni, a chciałbym żeby to nie była prawda. "Dembele idealny na kontry". Zgadzam się. Wszystko wskazuje na to, że do klepania przed polem karnym to on się nie nadaje. A ile mamy gry z kontry w sezonie? Kiedy tak gramy? Bardzo rzadko. Żeby nie było tak, że w 2019 roku będzie sprzedawany.
0
Dembele na Chelsea? Zgroza
5
Nie dziwi mnie postawa Valverde. Dembele to zawodnik na przyszły sezon. Samobójstwem byłoby stawianie na nieogranego, po kontuzjach zawodnika w decydujących meczach sezonu. Ogony w meczach i z ogórkami będzie grał. Valverde nie będzie ryzykował.
0
Następny mądry. Kredkami trzeba na czole narysować, że pierwszym wyborem w linii pomocy w tym sezonie dla Valverde jest Rakitić?. Oglądałeś w ogóle jakieś mecze w tym sezonie?
0
Dokładnie. Gra padakę, że szkoda słów.
0
co to ma do rzeczy?
1
Mało tego. Czuję przez gacie, że przyszły rok może być ostatnim w Barcie mimo nadziei na przyszłości. Sorki, ale wg mnie on się na Barce nie nadaje.
1
Jedna uwaga po wczorajszym meczu. Dembele. Nie chodzi mi o jego brak ogrania, mała liczba minut bo kontuzja itd. Wczoraj było to widać bardzo dobrze. Wszedł na boisko. Przeciwnik postawił autobus. Dembele nie wiedział co i jak ma zrobić. Tyle w temacie. On nie nadaje się do klepania. Potrzebuje miejsca na boisku, gry szybkiej, z kontry. Na autobusy się chłopina nie nadaje.
2
Spostrzeżenie.... Toby to kozacki obrońca a na forum w zasadzie cisza. Rzucić temat Miny to od razu gorączka u forumowiczów. Nie rozumiem. Może to mróz schłodził koleżanki i kolegów.
1
Oglądam PL od lat, wszystko co się da i powiem tak: nie obchodzi mnie jego niedawna kontuzja. Koleś jest mega obrońcą. Gdyby dało się go wyciągnąć za rozsądne pieniądze to brać i się nie zastanawiać. Dużo lepszy od Vermy.
4
A Verratiego, Alego, Ericsena i 15 innych nie chcesz?
4
Dzięki że to powiedziałeś jako nieliczny z forumowiczów.
1
Od początku byłem sceptyczny wobec Dembele i cicho nie siedzę. Wartość Dembele ocenimy tak naprawdę za rok, a nie teraz. Ten mecz pokazał, że Dembele jest stworzony do gry szybkiej, najlepiej z kontry, po odzyskaniu piłki przy stracie przeciwnika. Do klepania przed polem karnym, przy postawionym autobusie póki co nie pokazał nic pozytywnego.
8
Dla mnie S Roberto w El Classico z piłką przy nodze, w kontrze to krzyk rozpaczy graczy Realu. Dla mnie bardzo ważny piłkarz dla Barcy. Zostawia i serce i płuca na murawie. Ciesze się z tej wiadomości.
0
Tak. Chelsea posiadanie ok. 30 procent u siebie i liczysz że to się zmieni w rewanżu? Niech tylko Anglicy się otworzą, a będą musieli. Powodzenia im życzę. Jestem spokojny o wynik Barcy.