kuffs
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Nie, nie i jeszcze raz NIE! Wigilię mam już dziś. Pierwszy gol to był opłatek. Czerwona kartka to barszczyk z uszkami. Suarez to makowiec z rodzynkami, Vidal to karpik w galarecie. Gra naszych to symfonia na pasterce. Gra Realu to udeptane sianko pod moimi czterema literami.
67
S Roberto to zawodnik bezcenny. Dzisiaj miałem wrażenie, że jak został przesunięty wyżej boiska i miał piłkę przy nodze do Zidane robił kupę pod siebie. Dla mnie Roberto przy piłce na połowie Realu, zwłaszcza przy szybszej grze to prawie gol. Koleś jest niesamowity.
0
Ok, chodzi mi o to, że akurat w takim meczu jak dziś wolę Paulinę niż Cou co daje pewność siły fizycznej na tych pojebów w białych koszulkach.
0
Słuchajcie. Powiedzcie mi jedno. Warsztatem każdego trenera jest odpowiednio poukładać wszystkie klocki na boisku. Gdzie i jak widzielibyście w dzisiejszym meczu Coutinho? Przecież nie grałby za iniestę. To po pierwsze. Być może dałby więcej rozegrania, gry kombinacyjnej, ale odnoszę wrażenie, że Barcie potrzeba siły fizycznej na boisku. Dlatego Paulinio gra. Patrzyłem dziś na jego grę. Naprawdę swoje robił.
3
Nie wiem czy macie takie wrażenie, ale dzięki Paulinio i jego obecności nie przewaliliśmy tego meczu w pierwszej połowie. W końcu pojawił się zawodnik silny fizycznie, który swoje w środku pola zrobił. Real zajechałby fizycznie w środku pola Barcę. Bałbym się o wynik.
3
masakra O co chodzi?
0
Słuszna uwaga. Kilkukrotnie już o tym pisałem. I jeszcze chore pensje dla nowych zawodników. Masakra. Wolę Barcę na 3 miejscu w tabeli, ale z tożsamością, swoim DNA niż walczący o LM i ligę napompowanym tworze jak PSG i MC. O Realu nic nie mówię bo dla mnie to nie klub. Mogą LM wygrać nawet 10 razy z rzędu. Olewam ich ciepłym moczem.
0
Ok. Vermalen cieszy, ale to nie jest opcja na przyszły sezon. Wydaje mi się, że Barca będzie chciała się go pozbyć biorąc pod uwagę podatność na kontuzję. Obecna dyspozycja tylko podniesie jego cenę. Barca będzie musiała znaleźć dwóch obrońców. Dlatego dziwi mnie, chyba, że ktoś mi przypomni czemu I Martinez nie trafił do Barcy. Transfer idealny.
0
Na pewno nie będę. Chciałbym, żeby chociaż w 1/2 dorównał Neymarowi. Póki co to zupełny niewypał. Mam gdzieś że się leczy.
0
A gdzie Ty masz perełkę? Bo póki co to widzę w nim nic ciekawego i nie chodzi mi o ilość rozegranych meczów. Kolejnych kilka miesięcy będzie się "aklimatyzował". Żart jakiś. Oby nie zagrał w GD.
2
A kto według Ciebie ma bronić z takim składem? Po to przedłużają kontrakt z S Roberto żeby grzał ławę?
0
Przypomnij sobie co Suarez wyprawiał w Liverpoolu. Griezmann w ATM a tym bardziej w Barcie nie będzie walił tylu bramek co Luis. Nie ten typ napastnika.
0
Griezmann to chyba opcja na zastąpienie za 2 sezony L Suareza bo młodszy już nie będzie i coś czuję, że powoli gaśnie, co widać w tym sezonie. Przy czym Griezmann w życiu nie dorówna najlepszej wersji Suareza jako strzelca bramek.
0
Jak Dembele przychodził to jakoś nikt oprócz mnie nie warczał na wysokie pensje.... Jeśli chodzi o S Roberto to jestem na tak. 10 mln to dużo. Kwestią czasu trzeba będzie podnieść pensje Busiemu, Pique, Albie itd. Barca strzeliła sobie w nogę z Dembele. Niedługo wyściówka to będzie 10 mln.
0
Dla mnie mogą wygrać LM 10 razy z rzędu. Byli, są i będą dla mnie wycieraczkami.
0
Przejdziemy Chelsea. Natomiast coś czuję przez gacie, że PSG się podpali, włączy mietka podnietka i dostanie od Realu wpierdiel.
0
Niekoniecznie bo jeśli potwierdzą się plotki o przejściu Neymara do Realu w 2019 roku to Cou nie będzie chciał na siłę zasilić paryżan. Będzie wolał przejść do ligi hiszpańskiej i to niestety będzie Barca. Czemu niestety? Bo jestem przeciwnikiem transferów na przesadzone kwoty o pensji to nawet nie chcę mówić. Trudno, nie mnie o tym decydować, ale Barca ściągając Dembele strzeliła sobie w kolano.
2
Znając możliwości naszego zarządu to sprzedaż w/w zawodników nie przyniesie nawet 50 mln. Zaraz się zaczną śmieszne wypożyczenia i inne cuda wianki... Dojdzie Cou, dojdzie jakiś środkowy obrońca i chyba ten Griezmann.
0
Wystarczy że Portugalia wyjdzie z grupy, Real dojdzie do półfinału i ma kolejną ZP. I co z tego? Dla kogo jest ZP? Dla niego samego i popapranych gimbusów z forum Realu. Na 100 trenerów 95 wolałoby mieć Messiego niż Ronaldo.
0
Niestety, ale jeśli Barca dokona kolejnej transferowej kompromitacji i kupi Coutinho to Roberto może się już pakować.
0
Pewnie się pozbędą powyższych zawodników, ale za jakieś śmieszne kwoty znając nieudolność naszego zarządu. Real pewnie wszystkich do kupy puściłby duże pieniądze. A u nas to pewnie będą wypożyczenia lub sprzedaż za ułamek wartości.
0
Dokładnie jak mówisz
2
Za jaką pensję miałby u nas grać? 15/20 mln rocznie? Dziękuję, nie chcę tego Pana u nas.
0
Podano info, że Griezman zgodził się na 20 mln rocznie. KPINA, HAŃBA dla takiego klubu. Barca nie jest już tym samym co 10-20 lat temu. WSTYD.
0
Niby biali chcą ściągnąć Marquiniosa z PSG za 80 mln. Brałbym go w ciemno, nawet za te 80 mln.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
3
Co do klauzuli odstępnego to jestem zadowolony choć to tylko zapis w kontrakcie. Natomiast kwota zarobków dla każdego zawodnika pierwszego składu będzie niezadowalająca przy pensji Dembele. W kolano Barca sobie strzeliła. Zdania nie zmienię. Przyjście Dembele rozwali szatnię od środka.
3
Ja pierdziu. Nie ma Pogdy i Kante a i tak skład kosmiczny. Podobnie jak Belgia.
8
W końcu dobra wiadomość. S Roberto powinien grać jak najwięcej żeby zamknąć buzie wszystkim jego niedowiarkom i tym którzy już ubierają koszulkę Barcy Coutinho.