kuffs
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A w którym momencie napisałem, że sprzedałbym Messiego lub Pique? Tak, przez Messiego klub nie może sobie pozwolić na sensowną przebudowę składu czyli gorsze wyniki przez 2-3 sezony. Bo jak inaczej nazwać próbę ściągnięcia Dembele któremu mają płacić 10 mln netto za sezon? KRETYNIZM zarządu. Gdyby w drużynie nie było Messiego to w życiu nie kupowaliby zawodnika za ponad 100 mln.
0
Żegnaj Leo. Dziękuję za wszystko co zrobiłeś dla Barcy.... Jeśli faktycznie MC chce go kupić to tak się stanie. Leo odejdzie.
2
czytaj ze zrozumieniem
1
Barcelona stała się więźniem jednego zawodnika tj. Messiego. Nie chodzi o jego kosmiczne zarobki a o ciągłą ambicję do wygrywania meczów, trofeów. To Messi spowodował, że drużyna nie będzie gruntownie przebudowana z potrzebą włączenia La Masii, odczekania 2,3 sezonów, z gorszymi wynikami w imię zbudowania czegoś od nowa. Barca boi się, że Messi walnie pięścią w stół i odejdzie, a wizerunkowo będzie to jeszcze większy cios dla całej organizacji niż odejście Neymara. W chwili obecnej mamy w drużynie 3 hamulcowych tj. wspomniany wcześniej Messi, Busquets i Pique, ale z naciskiem na tych dwóch pierwszych. Aż prosi się o przebudowę Barcy. Wymianę pokoleniową, wprowadzenie kilku młodych zawodników, szukanie nowych, talentów. Niestety presja Messiego, aby ciągle grać o mistrzostwo kraju, o LM powoduje, że mamy to co mamy. Szukamy tak naprawdę półśrodków bo inaczej Cou i Dembele nie nazwę.
2
Jeżeli dzisiaj nie zagra S Roberto to odejdzie z klubu. Tak coś czuję.
10
W pompie mam Dembele i Coutinio i innych. Pytam się, gdzie jest zarząd w kwestii docenienia potencjału S Roberto? Czy on nie zasługuje na inną kwotę odstępnego? Nie zasługuje na podwyżkę (nawet nie wiem ile zarabia, ale pewnie mniej od Paulinio). Mam tego dosyć.
1
Czyli Real może a my nie? Naprawdę widzę sytuację, że Dembele będzie robił wiatr tak gdzie trener go ustawi. Będzie ganiał jak motorek. Wniesie sporo ruchu i świeżości. Mało tego. Nie zdziwię jak to samo da Paulinio. Pal licho czy ma technikę czy nie. Jeśli będzie walczył, biegał to swoje zrobi. Ok. Tego oczekuję i być może to zobaczymy. Natomiast Dembele z taką pensją może rozwalić szatnię bardzo mocno. Ewentualnie odwrotnie. Okaże się, że pierwszy sezon będzie do dupy i znowu będzie biadolenie, że młody, że trzeba dać mu czas itd. W złą stronę to wszystko idzie.
4
Wytłumaczcie mi to jak pięciolatkowi. Wszyscy uwielbiamy Barcę i chcemy jak najlepiej. To jakim cudem akceptujecie przyjście kolesia (może i talent, może odpali) któremu Barca chce dać 10 mln netto rocznie! Jak to się ma do podwyżki dla Asensio tj. 5,5 lub 6,5 mln rocznie? Dlaczego przyjdzie młokos i ma od razu się ustawić tak wysoko w drabince płacowej? W imię czego? Gdzie w tym wszystkim są zarobki / kwota odstępnego dla S Roberto i innych którzy osiągnęli w Barcie wiele i wiele mogą i dają przez następnych kilka lat? Po prostu tego nie pojmuję. Powiecie mi, że takie są realia. Że tyle trzeba płacić, aby mieć w składzie? Nieprawda. Niech Barca zacznie się szanować.
0
Niech jeszcze odczaruje Busiego bo nóż się w kieszeni otwiera co on gra.
1
Przyda się przy stałych fragmentach. Może jest skubany skoczny.... nie no, nie mogę. To on ma niby prowadzić grę Barcy? Widziałem kilka meczów. Dziękuję. Niech zostanie tam gdzie jest.
0
Nawet jeśli Barca wyda całą kasę ze sprzedaży Neymara na Dembele i Coutinio to pytam się gdzie jest wzmocnienie zespołu? Wydanie całości kasy na to, aby uzupełnić skład to niech pukną się w głowę. Od samego początku mówię, że nie chcę Dembele w Barcie. Cou niech przyjdzie bo będzie się go można pozbyć jak Neymar kiwnie palcem po roku max dwóch w Barcie.
0
Podają, że Asensio dostanie podwyżkę i będzie zarabiał 4,5 mln. James w Bayernie 6,5 mln. PSG oferuje Mbape 10 mln (potencjał finansowy). A my Dembele chcemy dać też 10 mln netto (nie wiem czy PSG też daje netto). Kpina zarządu Barcy. I pytam się czemu Asensio który gra świetną piłkę godzi się na tak niskie zarobki? Pytanie retoryczne gwoli ścisłości.
2
Oglądałem kilka meczów i ten Seri nie wypali u nas. Na grę z ogórkami to może i tak, ale już lepsze drużyny go zajadą. Bzdura, że to dobry grajek. O Di Marii nie będę się wypowiadał bo mnie zbanują.
1
Padłem. 87 mln w ratach. Barco kompromitujesz się.
0
Nie, nie dla tego grajka. Gówniarz z prawdopodobnym kontraktem za 10 mln netto rocznie. Odszedł Neymar. Gdzie są wzmocnienia składu? Dembele nim nie będzie.
0
Cou odpada. Niestety przyjdzie Di Maria jak już i Dembele któremu chcą płacić 10 mln netto za sezon. Nóż się w kieszeni otwiera.
0
Bo 222 mln to oddanie a nie sprzedaż
0
Nie wierzę. Po prostu nie wierzę
0
Przypominam, że w dzisiejszych czasach jak ktoś nie odpalił w wieku 22 lat lub nawet nie trafił do Europy to raczej grajek z niego średni. Kolejna wtopa zarządu.
1
Końcówka sierpnia, ligi już wystartowały. Cou zostanie w Anglii. A my mamy Delofleu, Mine, S Roberto w pomocy (jak dobrze pójdzie). Kontuzjowany Suarez. Zaraz wkurzony będzie Messi. Busi, Pique i Rakitić bez formy. Oddali Neymara. Teraz będzie biadolenie, że dajemy szansę Paco, D Suarezowi, Rafinii jak wyzdrowieje, no i Gomesowi. Tak wygląda wielki klub Barca.
1
Kpisz sobie z tego Martiala. Koleś jest za słaby. Hazard to marzenie.
0
Czyli mam rozumieć, że mamy niby ściągnąć dwóch zawodników tj. Dembele - bardzo zła decyzja i Coutinio? Tzn. w zamian za utratę Neymara. To chciałbym się dowiedzieć kiedy zarząd zamierza wzmocnić zespół?
2
Nic ciekawego nie wniesie do drużyny.
0
Wiecie co? Słabo mi się robiło na samą myśl o tym Paulinio. Teraz patrzę na grę naszych grajków, ich obecną formę, zaangażowanie to chciałbym, aby ten Paulinio po wejściu na murawę zapierniczał jak motorek. Pokazał, że chce, że walczy, że mu zależy. Pal licho braki w technice. Niech nadrabia wolą walki, siłą fizyczną. Niech taki Modrić odbije się od niego jak od ściany........ QURWA!!!! Busi zacznij w końcu grać jak kiedyś!!!!!!!!
0
Zapewniam Cię, że jeżeli nawet obaj trafią to i tak w tym sezonie nic nie będzie. A pensja Dembele rozwali szatnię.
0
Tylko czekać aż Messi złapie kontuzję. Ewentualnie już widzę gdy Messi wypada na np 4 tygodnie i w ataku zostaje Delofleu, Suarez i Paco. W pomocy na bramkę ciśnie Iniesta, Busi i Rakieta lub Gomes.
3
Matuidi za 20 mln w Juve? Nie mam pytań. Koleś zrobiłby wiele dobrego w Barcie. Ręce Barto opadają.
0
Ja pierdziu. Miał być Veratti to jest Paulinio. Prawidłowa reakcja zarządu to podział ról i tego chyba brakuje. Najpierw powinna być sprzedaż szrotu typu Arda i inni. Potem walka o następców. Tym czasem skupili się na Neymarze. Wzmocnień póki co nie ma. I wiecie jak to się skończy? Kolejną sagą w postaci odejścia S Roberto.
0
To skąd tyle wypowiedzi od dawna, że Laporta rozbił klubową kasę i Bartek musiał wszystko ratować? Było mnóstwo takich informacji. Niegospodarność to jedno. Natomiast szastanie pieniędzmi na lewo i prawo to trochę inna bajka.
0
Pytanie tylko jak za Laporty wyglądały finanse i jaki miałby pomysł na zadłużenie klubu w kolejnej kadencji? Jeśli miałby nadmiernie zadłużyć klub to lepiej niech nie przychodzi.