1

Czekam już tylko na odejście S Roberto. Dlaczego? Dlaczego Barca tak schodzi na psy?

0

Po co wypożyczyć, ale z głową? Lepiej oddać za darmo.

0

Zgadza się i kilka lat temu zachłysnęliśmy się naszymi wychowankami myśląc, że co rok będziemy wprowadzać do pierwszego składu godnego następcę. Niestety tak to nie działa i już mamy rękę w nocniku. Patrząc na kwoty transferowe oraz zadłużenie klubu w kontekście ambicji drużyny, celów i wymagań kibiców myślę, że będziemy mieli długi okres gorszego grania. Kto za Messiego i Suazera w ataku? Kto GODNY za Pique za kilka lat? Alba, Iniesta, Busi i inni. Trzeba było brać młodych zawodników z Hiszpanii jak Real. Z Brazylii też ściągać nie umiemy, pomijając Neymara. Czarno widzę naszą przyszłość. Czy przyjście takiego Dembele coś zmieni? Młody, talent, ambitny ok., może wnieść naprawdę sporo dobrego, ale mamy znowu chorą sytuację bo jego pensja ma wynosić 10 mln netto rocznie. Isco dopiero co podpisał kontrakt za 6 mln netto. Ile zarabia Ceballos/Theo/Vasquez/Asencio? Gdzie w tym wszystkim jest jakaś logika? Mało tego. O tym nikt nie mówi. Powoli, ale już widocznie odradza się liga włoska, która jest bardzo atrakcyjna dla wielu zawodników. To już nie mecze typu PSG - Monaco / Barca - Real - Atletico a reszta to nuda. Tam są derby mediolanu, napoli, Juve, Roma, Lazio. Jest gdzie pograć, za kim poganiać. Ciepło, fanatyczni kibice. Jak jeszcze zaczną płacić porządne pieniądze to i z Barcy będą tam odchodzić i do Barcy ciężko będzie kogoś przekonać.

0

Dobra. Walnąłem się głową o ścianę, żeby się z tym pogodzić. Będzie Paulinio ok. 40 mln ok. To teraz niech mi ktoś powie ile będzie zarabiał. Żebym podwójnie walnął się o ścianę.

1

Już widzę jak przyjdzie czyścić skład ze szrotu który mamy, który będziemy mieć jeśli co niektórzy nie odpalą z formą: Verma, Douglas, Rafinia, D Suarez, Turek, Gomes, Paco, Paulinio. Pominąłem kogoś? Kto to posprząta, poukłada? Pokażcie mi chociaż 2 zawodników Realu, którzy nie pasują do układanki? Stąd obecna różnica między nimi a nami.

1

Oby jednak Dembele nie przyszedł. Za duże pieniądze, za duża pensja. No i czekam, niestety, na odejście S Roberto. Coś czuję, że podziękuje Barcie do końca sierpnia..... Klauzula 120 mln. S Roberto 40. Ja pierdziu. Co za zarząd.

0

Jaja jak berety. 40 mln za coś takiego. Busi bój się. Masz konkurenta. Weź się za siebie.

0

Hazard jest lepszy niż Cou i Dembele razem wzięci

0

I tym sposobem S Roberto będzie grał znowu na lewej stronie. Semedo będzie jego zmiennikiem. Vidal się nie nadaje.

0

Więcej niż pewne. Tak samo jak Cou.

0

co to znaczy: miał się dominować w szatni?

0

Ok. S Roberto na ławce. Coś mi się widzi, że w ostatni dzień sierpnia poprosi o szybki transfer do Anglii.

0

Tak, i już widzę ten gnój w szatni Barcy jak wejdzie gówniarz zarabiający 10 mln netto rocznie. Opamiętajcie się z tymi zachwytami nad tym chłopakiem. Chłopakiem, który nic jeszcze nie osiągnął. Ma talent, ale to tylko talent. My potrzebujemy cracka.

2

To w takim razie coś nie trybi na linii szatnia - zarząd. To taki Pique i inni mogli w porę zareagować i powiedzieć co w trawie piszczy.

0

Na pewno zarząd wiedział, że Ney odchodzi. Tym bardziej powinni wcześniej pościągać odpowiednich zawodników. Totalna porażka.

0

Też tak myślę

0

Akurat Kante jest wymiatacz jakich mało. Koleś gra na takim poziomie, że z pocałowaniem 100 mln bym go kupił.

2

Rozumiem, że Paulinio ma być w drużynie kim, zmiennikiem Busiego? Rozgrywającym?, mentorem dla Gomesa, Turana, Denisa? Powiedzcie mi bo nie rozumiem...... 40 mln poszło się gonić. Czyżby Busi dał do zrozumienia, że za rok chce odejść? Nie ma co, linia pomocy to jest miazga. Bogactwo. Valverde będzie miał problem kogo wystawić.

0

Padnę na podłogę jak po zakontraktowaniu Paulinio ustalą jego kwotę odstępnego na np 400 mln.

0

Dla mnie najważniejszym transferem będzie nowa umowa S Roberto z tą śmieszną kwotą odstępnego. Widzę sytuację jak Vidal/Semedo się nie sprawdzą. Valverde zacznie Roberto na siłę ustawiać w obronie. Po sezonie powie, że nie tego się spodziewał i odejdzie za śmieszne pieniądze. To samo w pomocy. Coś czuje, że Valverde zacznie kombinować, ustawiać, zmieniać kosztem Roberto i się chłopak wnerwi. Debilny zarząd mamy.

3

Nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Isco ma zarabiać 6 mln netto rocznie, a Dembele 10 mln. W takim klubie jak Barca to zbrodnia dlatego nie chcę, aby młody francuz, bez ogrania, z jednym dobrym sezonem na karku przychodził. Może to źle wpłynąć na resztę drużyny.

0

Dokładnie. Płacenie gówniarzowi 10 mln netto rocznie wpłynie demoralizująco na szatnię i Barca będzie tego żałowała. Szkoda, że forumowicze patrzą tylko pod kątem ewentualnej jakości samego piłkarza. Dla mnie liczy się coś więcej. W pierwszym roku 10 mln. Zakładam, że Dembele wystrzeli z formą. PSG zacznie siać ferment i Barca podniesie mu pensję do 15 mln. Lewa jego mać nóż w kieszeni się otwiera.

0

O tym trąbię od dawna. Niby Isco ma zarabiać 6 mln netto. Pytam się gdzie w tym wszystkim jest 10 mln netto dla Dembele? PARANOJA! Nie dla takich zarobków, dla gówniarzy.

0

A za rok/dwa będzie jeszcze gorzej bo odradza się liga włoska, która jest atrakcyjnym kierunkiem dla piłkarzy zwłaszcza z wysp brytyjskich. Nie zdziwię się jak niedługo do Barcy już nikt nie będzie chciał przyjść. Wizja gry obok Messiego to żaden wabik. A w lidze włoskiej nie będzie takiej nudy jak we Francji. Juventus, derby Mediolanu, coraz silniejszych zresztą, Napoli, Roma. Tylko czekać aż komercyjnie się odbudują.

0

Już wolę wydać kasę na Eriksena niż na Dembele. Pozycja jakiej potrzebujemy. Spore ryzyko bo nie wiadomo jak się wkomponuje w drużynę i czy będzie w stanie pokierować drużyną. Nawet jeśli nie to w razie czego Barca za niezłą kasę będzie mogła go odsprzedać. Zaryzykowałbym z Eriksenem.

0

Idź do swojego Neya do PSG. Tam jest Twoje miejsce. Nie w Barcie

0

Tottenham również nie ma parcia na sprzedaż swoich gwiazd. W tym roku mają LM. Będą walczyć o mistrza ligi. W życiu nie uwierzę, że Ericksen będzie chciał odejść. A jak już to prędzej trafi do Realu za max 2 lata jako alternatywa dla Modricia. Tottenham ma bardzo dobre relacje z Realem.

0

W końcu dobra wiadomość. Nie dla Cou

2

Dzieciak. Żałosne zachowania. I większość forumowiczów nie ma nic przeciwko, aby Barca płaciła mu 10 mln netto rocznie. Kupa śmiechu. Niech idzie do Realu lub PSG. Spadaj dzieciaku.

0

widzę dużą różnicę między Neyem a Dembele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?