0

Nie dla tego transferu. Kot w worku.

0

To kadrę mamy już skompletowaną. Delofleu na prawe skrzydło za Neymara. Do środka trafi S Roberto. Obrona wzmocniona I Martinezem. Jedziemy w nowym sezonie..... A tak na poważnie to uważam, że I Martinez da nam więcej w obronie w parze z Pique niż Umtiti.

0

Co znaczy też? To jedyna dobra opcja. Jedyny gracz który wniesie dużo dobrego na lewą stronę. Nie zrobi tego ani Cou ani Dembele. Pomijam, że Cou i tak ucieknie do PSG. Zresztą Dembele też, do ojczyzny, chociaż nie zdziwię się jak trafi niedługo do Realu.

0

Pokażcie mi chociaż jeden porządny mecz Umtitiego w zeszłym sezonie. Mecz w którym był pewnym punktem obrony a nie dodatkiem dla Pique? Umtiti jest dobry, ale nie ma Barce.

0

Ale mówię bardzo poważnie. Nie rozumiem skąd zachwyty nad grą Umtitiego? Przy Masche czy Mathie się wybijał w zeszłym sezonie. To wszystko. Nic nadzwyczajnego nie pokazał. Dobry zmiennik. Nic więcej.

0

Ano dlatego, że Barca nigdy nikomu (poza Messim) nie zapłaci tyle co PSG czy City.

0

W końcu konkretne nazwisko. Jestem za. Świetny zawodnik, ograny. W sam raz na pierwszy skład. Razem z Pique. Na Umtitiego to czasem żal patrzeć. Umtiti to nie jest obrońca na lata. Nie ten poziom.

0

Też tak myślę. Tak samo, że do środka transferem będzie S Roberto.

0

Stanowcze nie dla tego transferu. Pogra ze 2 lata i pójdzie do PSG, do ojczyzny. Co roku będzie medialne pompowanie balonika jak z Neymarem. Jeśli nie PSG to Zidane go namówi i pójdzie do białych. Żadnego Dembele.

1

Brawo. Też tak myślę. Pytam się kim jest ten Dembele? Odchodzi Ney i w jego miejsce Dembele. Kpina.

0

Żal mi bardzo bo jak widziałem Neya w gazie w danym meczu to o wynik byłem spokojny. Pewna era się skończyła. Kogo by Barca nie ściągnęła to dziury załatać się nie da. Ani Cou/Dembele i kilku innych nie będzie aż tak bardzo absorbować obrońców swoją grą/obecnością na prawej stronie jak Ney. Nadal upieram się, że różnicę może zrobić tylko Hazard, ale nie jest do wyjęcia...... Do dziś pamiętam zachowanie Neya po meczu z PSG jak patrzył z uśmiechem na trybuny Barcy. Powiedziałem wtedy, że ten koleś z tego klubu nie odejdzie. Jak bardzo się myliłem. Nie hejtuję go, ale coraz bardziej skłaniam się ku ambicji Neya do bycia nr 1 na świecie oraz patologii w zarządzie.

1

Dobra decyzja zarządu. Powiem tak. Jeśli Barca ma ściągnąć szrot w postaci Di Marii czy Paulinho to wolę żeby już nikogo nie kupili.

0

Zgadzam się. Po drodze Real zgarnie tego kozaka z Tottenhamu D Ali bo wymiata na już teraz na maksa, a Real ma dobre relacje z Tottenhamem. Co by nie mówić, ale Real w całkiem dobrą stronę idzie. Będą mieć Neymara, Mbape i kilku innych. A już teraz mają kim grać. Przykro to mówić, ale Barca powinna się od nich uczyć.

0

Chciałbym aby przyszedł ktoś kto w tyle lat co Ney zanotuje np z 60-70 asyst, nawet kosztem bramek.

0

Widząc zaradność zarządu obawiam, że takiego scenariusza, że za Neymara dostaniemy ze 100 mln w ratach i Di Marie..... Bardziej boje się przyjścia tego chudego argentyńczyka niż, po fakcie już, odejścia Neymara. To już wolę, żeby nikogo nie ściągali.

0

Zgadzam się. Coutinho nie przyjdzie. Boje się, że ściągną Di Marie. A do środka transferem będzie S Roberto.

1

A pensji ile chciałbyś im płacić? Po 3 mln rocznie?

0

Albo okaże się, że nie przejdzie badań medycznych

30

Co ta saga z nami zrobiła? Od ponad tygodnia z nosem przyklejonym do monitora siedzę i wciskam f5 co chwila. Neymar nie jesteś tego wart!

0

mam takie same odczucia. Niby odchodzi pazerny gość, a jednak czegoś będzie mi brakowało. Niestety. Po Ronaldinho tak się nie czułem. Po Douglasie też tak się nie będę czuł.

1

Czyli jak to teraz będzie? Wpłacają klauzulę, płacą podatek itd. Barca składa zawiadomienie za przekroczenie Fair Play i co dalej? Grzywna, ban transferowy, wykluczenie z LM? Może być tak, że Ney podpisze kontrakt, wydyma z ojcem wszystkie dziwki w Paryżu a potem okaże się, że PSG gra tylko w lidze bo zostaną wykluczeni z LM?

4

Bo Douglas to talizman. Powołany i mecze wygrywają.

0

Po prostu Marqinios to bardzo dobry obrońca. Szkoda byłoby go przegapić. To i tak z dupy wzięte bo nie przejdzie do Barcy, ale pogadać pod nosem sobie można

0

wiem, wiem. Najlepiej obu i rządzimy

0

tak czy inaczej w przypadku jakiś transferów będzie wielka niewiadoma i obyśmy nie pluli sobie w brodę, że ten a nie inny transfer trzeba było zrobić. Teraz mówimy o pomocy. Zaraz trzeba szukać napastników bo Suarez i Messi są coraz starsi. Niedługo Pique będzie szykował się na prezydenta i myślę, że długo nie pogra. Oj ciężkie czasy nas czekają.

0

Powiem tak, jest sporo racji i słusznych przemyśleń w Twoich słowach, ale dorzucę swoje 3 grosze. Wydaje mi się, że dzięki Neymarowi łatwiej gra się innym zawodnikom bo absorbuje swoją obecnością obrońców drużyny przeciwnej. Fakt, czasem gra badziewnie, psuje akcje, ale wyobraźmy sobie, że kontuzję łapie Messi lub Suarez. Co dalej? Neymar daje gwarancję brania odpowiedzialności na siebie jak niewielu innych zawodników. Tak, Dybala przy Suarezie i Messim powinien wystrzelić do przodu. Myślę, że rozwinął by swoje umiejętności i dałbym mu szansę. Natomiast wywołałeś Hazarda i tu pozwolę się nie zgodzić. Tu nie chodzi o aktualny poziom w Chelsea bo w mojej ocenie jest na tyle wysoki, że w Barcie dostosowałby się bardzo szybko i wniósł dużo, naprawdę dużo na lewe skrzydło. Ilość asyst byłaby jeszcze większa niż za Neymara. Widzę na lewej stronie Hazarda, za plecy wbiegającego Albę a gdzieś w okolicy czającego się Iniestę. Dla mnie miazga. Belg nastawiony jest na grę pod kolegę z drużyny, czego raczej nie można powiedzieć o Coutinho. Takie mam obawy. A wiesz kogo chciałbym najbardziej z PSG w pakiecie za Neymara? przewija się Veratti. A dodałbym do niego.....Marqiniosa czy jak mu tam. Nie pasuje mi Umtiti i tyle. Pique jest coraz starszy. A brazylijczyk dał by wystarczająco aby zbudować kolejną, niezłą obronę, na przyszłość.

0

Albo i tak jak mówisz. Dobry sezon, pajacuje, flirtuje z białymi lub szejkami to won od razu za nawet mniejszą kasę niż kupiony. Dość fermentu, dość dezinformacji.

0

Dobrze mówisz, ale czy tu chodzi o to "wystarczy" bo coś czuję przez gacie, że Barca zacznie kalkulować z pensjami. Nie sądzę, aby Rafinię sprzedali. Zostanie jeszcze ten sezon. Natomiast co w drużynie robi jeszcze turek to nie wiem. Ja pierdolę. Dla mnie nieudolność zarządu to nie kupno zawodnika a odpowiednia sprzedaż tego co jest na stanie.

0

Nie zdziwię się jak brazylijska kolonia rozwali PSG od środka i albo szejk powywala towarzystwo albo szejk ucieknie a wtedy PSG samo się rozpadnie.

1

Nie odbije bo za 2 lub 3 lata trafi do Realu. W PSG zarobi a potem hucznie ogłosi, że zawsze chciał grać w Madrycie i kasa dla niego nie jest najważniejsza a wygranie trofeów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?