kuffs
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
O to właśnie chodzi, że nikomu nie powinna na dzień dobry płacić 10 mln euro! Jedynym takim grajkiem którego zaakceptowałaby szatnia z takim kontraktem to Hazard, ale wiadomo, że nie do wyjęcia.
5
Przepraszam, czy coś mi się przewidziało? 10 mln euro netto za sezon? KPINA!!!!!!! I nadal chcecie tego gówniarza w Barcie? 20 latek ma tyle zarabiać? Wariactwo. Gdzie w tym wszystkim jest filozofia Barcy? Won do PSG razem z Coutinho.
0
Dele Ali trafi do Realu za max 2 lata. Mają bardzo dobre relacje z Tottenhamem. Nie zdziwię się jak wyciągną nawet Ericksena za Modricia który jest coraz starszy.
0
W końcu dobra wiadomość. Cou sio od Barcy
2
Brawo. Jeden na 10 na tym forum zwraca na to uwagę. Wolę Barcę na 3 miejscu w lidze niż kupowanie gówniarzy za 100 mln
0
I bardzo dobrze. Brazylijscy najemnicy won od Barcy.
0
Hernández i Ceballos to tak, porażka Barcy na tle transferowym. Niewielkie pieniądze a bardzo przyszłościowi gracze. Nawet jeśli nie chcieli przyjść do Barcy to trzeba było podbijać cenę, utrudnić operację Realowi. Co do Dembele trzymam kciuki żeby trafił do Realu lub gdziekolwiek byle nie do Barcy. Nie za takie pieniądze.
0
A skąd Ty to wiesz, że Inigo to miał być potencjalny rezerwowy? Kpina człowieku. Bardzo szybko wskoczyłby do pierwszego składu.
1
Facet ma głowę na karku. Wie, że Umtiti to przeciętny grajek stąd jego zdaniem potrzeba wzmocnienia środka obrony. Co do reszty to Panie, ustawiaj grę na ten skład który już masz. Ani Cou ani Dembele - całe zresztą szczęście nie przyjdą.
2
Nawet 90 mln za francuza to za dużo. Niech go Barca lepiej odpuści.
0
I rozumiem, że Waszym zdaniem Umtiti to przyszłość Barcy? Ten chłopak jest niezłym obrońcą, z naciskiem na niezły. Cieszyłem się już na przyjście Inigo bo grałby w pierwszym składzie z Pique i byłbym spokojny. Umtiti to nie poziom Barcy. Co z tego, że zagrał nawet dobry sezon? To nie jest koleś na którym będzie można budować blok obronny na lata.
0
Jeśli kupią Cou za np. 90 mln euro to kwotę odstępnego zrobiłbym taką samą. I tak za max 2 lata będzie chciał grać z Neyem w PSG. Wolę, aby Barca szybko zamknęła temat, żeby nie było kolejnej żałosnej sagi. Przywitam Cou w Barcie, ale z perspektywą jego szybkiego odejścia.
3
Dlatego albo tożsamość klubowa/tradycja albo totalna padaka. Ani Dembele ani Cou za nie więcej jak 90 mln. Jeśli przekroczą po 100 mln to będę załamany. Niech szejki sobie kupują za tyle. Wolę Barce za rok na 3 miejscu w lidze a w LM max 1/8, ale niech to nadal będzie Barca.
1
Oby, oby. Mam nadzieję, że nie przyjdzie. Kolejny brazylijski najemnik, który przyjdzie po to, aby za max 2 lata przenieść się do PSG. Oby też Dembele nie przyszedł. Trzymam kciuki. Jeśli nie Hazard to nikt inny. Szkoda kasy.
0
Już wolę tego Deulofeu na lewej stronie grającego piach niż wydawać 100 mln na gówniarza Dembele, który będzie kotem w worku.
0
Mam gorącą prośbę do władz Barcelony. Jeśli jakimś cudem ściągnięty zostanie Cou to proszę nie róbcie za dużej kwoty odstępnego. Zróbcie taką, aby PSG za max 2 lata bez większego problemu kupiło brazylijczyka. Nie chcę znowu podobnej sagi jak z Neymarem. Będzie chciał odejść, PSG będzie zainteresowana to proszę zamknąć temat w 24 godziny. Dość brazylijczyków w Barcie.
0
Jak mają wywalać kasę na Dembele to lepiej niech te pieniądze pozostawią w kasie klubu.
1
nie po jednym meczu a po co najmniej jakie oglądałem w zeszłym sezonie. Koleś to jeździec bez głowy. Ma talent to fakt, ale my potrzebujemy cracka na już, na teraz, a nie grajka który będzie się pół sezonu aklimatyzował. Transfer do dupy.
2
Uff, czyli nie przyjdzie do nas kot w roku za 100 mln.
1
Spośród dotychczasowych spekulacji to faktycznie Anglik byłby super wzmocnieniem. Nie sądzie żeby w tym roku opuścił Tottenham. A jeśli to prędzej do Realu bo są nieformalnym porozumieniu. Tottenham nie puści Aliiego za mniej niż 100 mln.
0
I niby na jakiej podstawie są te zachwyty nad Dembele? Oglądacie mecz? Przeciętniak. Nic więcej.
0
Uważam, że to najrozsądniejsza opcja poza Hazardem. Lewa noga. Do tego podniesie swój poziom u boku Messiego i Suareza. Trzeba pogodzić się z tym, że drugiego Neymara/Henrego to nie znajdziemy.
1
Albo podpucha ze strony Liverpoolu i samego Cou. Rzucili hasło, że jakaś tam kontuzja, przymusowy odpoczynek i może Barca się odczepi. Tak to widzę. Jeśli Ney faktycznie namawiał Cou do PSG to widzę już ciche porozumienie między stronami. Ten sezon w dogra w Anglii. Pogra w LM, a w przyszłym sezonie w PSG.
0
Super to ująłeś. Rokujący. Sorki, ale my nie potrzebujemy rokujących zawodników tylko cracków na już i na teraz.
2
Kot w worku. Kupią go za 100 mln i znowu usłyszymy, że trzeba dać czas na rozwój, w dopasowanie do drużyny, bla bla bla. To nie jest gracz który na już zrobi różnicę, a takiego potrzebujemy. Jestem na nie dla tego grajka.
2
Oby do nas nie trafił. Po co nam zawodnik, który max za 2 lata trafi do PSG i będzie kolejna moda na sukces? Zresztą nie wierzę, że on chce iść do Barcy. Oby szejk wykupił go już teraz. Będzie święty spokój. Koniec z brazylijczykami w Barcie.
1
Zdziwisz się bo Martinez będzie grał w pierwszym składzie. Nie rozumiem skąd tyle zachwytów nad Umtitim. Zwykły grajek.
3
W końcu mądry komentarz. Oglądam Borussię regularnie. Dembele gra bez sensu. Ma przebłyski, ale jak na Barcę to za mało. Jeśli go kupią to kasa wywalona w błoto.
0
Jestem na tak. Dybala przy Messim i Suarezie podniesie swój poziom i powinien zrobić swoje na lewej stronie. Oddać im w prezencie Gomesa i temacie.
0
Jeśli Barca myśli o wypożyczeniu Marlona to niech to zrobią z głową. Niech się ogra za 2,3 lata zapraszamy do Barcy. Dlatego uważam, że przyjście I Martineza to strzał w 10tke. Zobaczycie, że będzie grał w pierwszym składzie obok Pique. Umtiti na ławkę.