0

Teraz Real będzie miał sraczkę żeby latem wydać kupę kasy na jakieś transfery :)

0

Ok. Poczytaj moje poprzednie posty o astronomicznych kwotach i pensjach za piłkarzy. Nadal uważam, że transfer Dembele był baaardzo ryzykowny, przesadzony za co wielokrotnie dostawałem od forumowiczów po głowie z wulgaryzmami w skrzynce mailowej włącznie.

0

Hazard jest wart takich pieniędzy. Nikt inny.

0

Oczywiście, że jest to możliwe, ale chyba jednak mało prawdopodobne bo budżet nie jest z gumy, poza MC i PSG. Nie dajmy się zwariować.... A powiedz mi co byś wolał, ale tak na serio.... Przyjście Cou czy renegocjacja umowy Umtitiego i S Roberto? Żeby zarząd nie sprawił nam psikusa i ogłosi przyjście Cou a odejdzie Umtiti. Znamy nasz zarząd, są zdolni do wszystkiego.

2

Jesteś taki pewny? Transfer jest realny. Nie będę miał do niego pretensji jeśli MC da mu np 12 mln za sezon czego u nas nigdy by nie zobaczył i zapewnienie Pepa, że będzie podstawowym obrońcą, pierwszym wyborem. Liga angielska jest atrakcyjna. To nie liga włoska czy niemiecka. Obawiam się, że może chcieć odejść.

0

O właśnie, super pomysł. Nie chciałbym żeby przychodził już teraz. Mamy uporządkowany skład wyjściowy, jakość na boisku jest to po co robić zamieszanie z taktyką itd. Dać im te 110 mln i niech gra do końca sezonu.

2

Oglądam Chelsea i jestem pod wrażeniem Ngolo Kante. Kozak na swojej pozycji.

1

Trochę przesadziłeś bo akurat polityka Liverpoolu idzie w bardzo dobrym kierunku. Przeciętniakiem to oni nie są. Oglądam mecze ligi angielskiej i siłę rażenia mają naprawdę świetną. Klopp mówił, że zamierzają wzmocnić obronę więc wcale się nie zdziwię jak za 2-3 lata mogą zdobyć LM.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pewnie, czemu nie

2

1. Tak. Świetnie się rozumie z Pique, ale to akurat niewielki argument to pozostania w drużynie. Są profesjonalistami. Łaski nie robią, że się rozumieją jako stoperzy.
2. Odebrał miejsce Masche i co z tego? Nie rozumiem. Wyjaśnij jeśli możesz?
3. Tu się zgodzę w 100%.
4. Żadne ryzyko. Wystarczy, że Pep przedstawi mu wizję na kolejny sezon z zapewnieniem pierwszego składu i już wystarczy. Umtiti jest na takim poziomie, że Mangala, Stones, Kompany mogą mu buty wiązać.
5. Kwestia dyskusyjna bo w MC będzie miał ciągle oddech konkurencji na plecach co wpłynie wystarczająco na podniesienie poziomu gry. U nas jaką ma konkurencję? Verma? Proszę Cię. Poza tym myślisz, że szatnia MC odwróciłaby się do niego plecami? Wsparcie drużyny ma jak w banku.
6. Idealistyczne, ale naiwne. Fakt, to nie durnowaty brazylijczyk, ale kariera piłkarza jest krótka. Poza tym jeśli chodzi o pieniądze to argumenty nie mają większego znaczenia, poza kilkoma wyjątkami. Wyobrażam sobie sytuację, że Umtiti dostanie taką tygodniówkę, że Pique spadną gacie.

Wszystko siedzi w jego głowie. Gra u boku Messiego w składzie jest bezcenna i nie da mu to żadne MC i inne drużyny. W każdym razie może być dyrygentem obrony zarówno w Barcie i grać o LM co sezon tak samo jak w MC.

Przy czym nie krytykuję Twoich argumentów. Na gorąco pokazuję inny punkt widzenia. Oczywiście wolałbym, żeby było tak jak napisałeś.

0

Tak, ale jeśli np Barca zapłaciłaby za Cou 150 mln a po roku PSG wyłożyłoby np 250 mln bo tak sobie zażyczył Neymar to puściłbym Cou.

0

Nie ma takiej opcji nawet kosztem jakości którą mógłby Cou wnieść do drużyny

0

Tak, tylko, że całkiem możliwym scenariuszem będzie szybkie odejście Cou do PSG za namową grających tam brazylijczyków. Nie mam nic przeciwko. Jeśli PSG sypnie kasą to jeszcze zarobimy na tym transferze. O ile w ogóle Cou do nas trafi bo to może być różnie znając nasz zarząd.

0

Też tak mogło być

11

Taka uwaga na gorąco po przeczytaniu analizy za którą dziękuję. Fajnie się czytało. Do rzeczy. Nie uważam, że to Real sam sobie strzelił w stopę, a Valverde nie wpadł na żadne sztuczki techniczne. Nie musiał. Według mnie Valverde idealnie odczytał dyspozycję i pomysł Realu na mecz. Filozofia obecnej Barcy to przede wszystkim obrona i tym Zidane, Real przegrali mecz. Nie macie takiego wrażenia, że Barca w tym sezonie nie robi nic na siłę? W tym meczu było to widać bardzo wyraźnie. Na zasadzie niech Real sobie biega, szczeka, drapie się po dupie. Najważniejsze nie stracić gola (mieli okazje, ale dziwne, żeby nie mieli przez całe 90 minut), a jak się uda to coś strzelimy. Tak Barca zagrała.

A tak na wesoło, to po analizie widać jaką rolę w drużynie pełni Paulinio i ciągle zwalniany przez wielu forumowiczów Rakitić. Tak się zastanawiam ile do drużyny jakości w obronie, pressingu, taktyce byłby w stanie wnieść Coutinho?. W ataku, rozegraniu to ok, pewnie dałby sporo, ale mnie ciekawi ta druga kwestia.

0

I pewnie Mou wyciśnie z niego co najlepsze. Życzę Gomesowi jak najlepiej. Niech mu się wiedzie. Niech zdobędzie złotą piłkę :)))).

3

Komentarz usunięty

1

Genialne. Dzięki

0

Bo Abramowicz nie musi nikogo na siłę sprzedawać. Hazard to zawodnik IDEALNY do Barcy. W miejsce Iniesty i jeśli jest taka konieczność to do ataku, na skrzydło. Zamiast kupować Cou to wolałbym wydać te 150 mln na Hazarda.

5

A czy w ogóle ktoś się orientuje jaka jest sytuacja w rezerwach Barcy na pozycji środkowego obrońcy? Naprawdę nie ma tam nikogo kto mógłby być ogrywany w lidze? Pique młodszy już nie będzie. Umtiti będzie pykał przez lata. Powoli trzeba szukać podstawowego środkowego obrońcy i jakoś nie widzę zawodnika w Europie, którego można by kupić za rozsądne pieniądze. To samo napastnik. Messi i Suarez jeszcze pograją, ok, ale przecież trzeba myśleć o przyszłości. Ceny zawodników są idiotyczne. Widzicie kogoś do ataku w wieku np 20 lat którego można by ściągnąć i nauczyć systemu gry Barcy?

2

W drugiej części sezonu będzie można ocenić warsztat pracy Valverde po tym jak ustawi drużynę w Dembele w składzie. Póki co wszystko jest ok, ale istnieje ryzyko rozregulowania mechanizmu z Dembele w składzie. Tego się obawiam. Czy nie straci Alba, czy Dembele nie będzie na siłę pokazywał swój talent na zasadzie jazda bez trzymanki itd. Do tego trzeba będzie upchać Rafinię jeśli faktycznie chcą się go latem pozbyć. Trzeba na nim zarobić jakieś pieniądze i tylko bramki, asysty mogą podnieść jego realną cenę, zwłaszcza po kontuzji. Jeśli chodzi o obronę to wolę jakiegoś weterana niż tego Minę. Trochę na siłę transfer. Wątpię, żeby się chłopina u nas sprawdził. O jakość Cou to jestem spokojny. Poradzi sobie, ale wolę żeby przyszedł latem niż zimą. Nie wierzę w transfery zimowe cracków. Pomijam, że wolę S Roberto w środku pola niż płacenie 150 mln plus 12 mln rocznie pensji za Cou.

3

Coś w tym może być bo w końcu Totki mają dobrą relację z Realem tj. Bale, Modrić. Nie będę zaskoczony jak Perez sypnie kasą i ściągnie kogoś z trójki Ericsen/Ali/Kane. Kwestia ceny i chęci zawodnika do zmiany drużyny. Jeśli sprzedadzą np Bale, Isco za jak się domyślam porządną kasę to kto wie. Niestety, bo w/w trójka z Totenhamu to świetni zawodnicy.

26

Pamiętam jak na stronie białych analizowali, że ileś tam goli z 91 to Messi walnął ze spalonego. Ubaw po pachy.

3

Dobrze, niech sobie spaceruje. Jest szansa, że będziemy go podziwiać na boisku do 40stki. Niech się nie przemęcza.

0

Mam dokładnie podać link do takich wypowiedzi? Z palca sobie tego nie wyssałem. Były info na ten temat

0

Była mowa o tym że się opiernicza na treningach

0

Naprawdę wierzyłem, że Arda zrobi różnicę w środku pola i pewnie tak by było gdyby chciało mu się trenować. Olał Barcę dlatego wcale mi go nie żal. Niech odejdzie nawet za czapkę gruszek. Nie zasłużył na bordową koszulkę.

3

Buty czyścić to i tak zaszczyt. Nie zasługuje nawet na to. Zapytaj się 100 trenerów w Europie kogo woleliby mieć w drużynie, Messiego czy Waginę? Obstawiam, że 95 wybierze Messiego.

4

Boje się tylko o zabranie miejsca dla Alby przez Dembele w sensie otwartego korytarza. Wiadomo, że Dembele musi grać i będzie grał nawet z formą pod kreską. Dodatkowy atakujący się przyda, ale oby nie było tak, że zwycięskiego składu się nie zmienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?