kuffs
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Widzę, że coraz więcej osób zaczyna wątpić w Dembele. Nie żebym miał satysfakcję, ale byłem jednym z pierwszych który od samego początku poddawał w wątpliwość jego transfer w kontekście choćby zarobków. Hejtowaliście mnie równo.
Akurat wczoraj prosiło się, aby wpuścić Dembele w drugiej połowie żeby ganiał do przodu, gra 1/1, do kontry. Na zasadzie posłać mu piłkę i niech gania. Wszedł Paulinio i nie oceniam bo w końcu mecz wygraliśmy (tak uważam, wygraliśmy tym remisem).
Czy Dembele na prawej stronie to gwarancja rozegrania i odpowiednie zabezpieczenie dla bocznego obrońcy w razie straty, przechwytu itd.? Bo jedynie na prawej stronie będzie mógł grać. Na to pytanie próbuje sobie odpowiedzieć. Czy za pół roku w kolejnym meczu z Realem będzie w stanie zagrać na odpowiednim poziomie żeby po prostu nie dać dupy? Nie chodzi mi o rajdy, drybling, a o zwyczajne futbolowe rzemiosło.
0
Perez sypnie gotówką to pewne. Wg mnie Hazard i Neymar, bramkarz plus jakiś obrońca. Do tego mogą kupić jakąś rewelację z MŚ (jak James).
0
Przypomnę Twoje słowa już za rok. Optymisto.
0
Czasem mam wrażenie jak czytam niektóre komentarze, że Arthur to drugie nazwisko Verratiego i gra w PSG.
0
Cou nie ma żadnych predyspozycji żeby zastąpić Iniestę. Zupełnie inna charakterystyka. Gra Barcy zmieni się dosyć mocno w przyszłym sezonie. Żaden z zawodników nie da tyle spokoju przy rozegraniu co Iniesta. Cou jest bardzo dobrym piłkarzem, ale nie będzie przez niego przechodziło 85 % piłek jak przez Iniestę. Nie ta półka.
18
Przeczytaj uważnie co napisałeś. Jaki Arthur? Chłopie. Rakitic będzie grał w systemie Valverde. Pomoc to będzie Cou/Busi/Rakitic. Przestań wymyślać. Tego Arthura nikt na oczy jeszcze nie widział.
1
Uwielbiam takie newsy. Kupili kolesia za 160 mln i dziwne by było gdyby miał grzać ławę. To nie Dembele :). W przyszłym sezonie pomoc będzie taka: Busi/Rakieta/Cou. Cracka i tak nie ściągniemy więc na siłę rotowałbym Alena/D Suarez/Dembele.
0
Zgodzę się, że potrzeba nam klasowego, kreatywnego pomocnika na już na teraz. Nie na okres aklimatyzacji, nauki stylu gry Barcy, ligi hiszpańskiej. Możemy żonglować nazwiskami, głównie nierealnymi, nie do wyciągnięcia. Na palcach jednej ręki można policzyć takich zawodników. Nie łudzę się jednak, że sypniemy euro bo ich po prostu nie mamy. Jeśli faktycznie przyjdzie Griezmann to ktoś musi odejść. Albo faktycznie plotka o wypożyczeniu Dembele jest prawdziwa albo odejdzie Suarez. Kto będzie tyrał w obronie? Zwróćcie uwagę, że Pique coraz częściej łapie słabe okresy gry. W tym roku było to widoczne. To samo Busi. Ile to już razy Rakitic zasypywał nie dziury a kratery w obronie. Ściągnęliśmy Cou i Dembele a całkowicie zapomnieliśmy o tym co najważniejsze. O obronie. Dla mnie kreatywny pomocnik to taki który pracuje również w obronie. Widzieliście co robił Modrić we wtorek? Był wszędzie.
3
Zgroza. Czy ty chłopie przeczytałeś co napisałeś? W jednej linii ustawiasz Allego i Ericsena? Oglądałeś chociaż jeden mecz Tottenhamu?! Gdzie jest Pique? Skąd wziąłeś M Alonso? Bo kilka dni temu o nim wspomniano. Widziałeś chociaż jeden mecz Artura? A Busiego nie chcesz wymienić? Zrozum człowieku, że w przyszłym sezonie Valverde na środku pomocy będzie ustawiał Rakiticia. Cholera, wnerwiłem się, tylko nie wiem po co i do kogo to w ogóle piszę. Zgroza.
0
W końcu ktoś to powiedział. Dzięki kolego. Dwumecz z Realem obnażył Lewego kompletnie.
2
Z mojej strony nie doczekasz się bo od dawna twierdzę, że trzeba się pozbyć Dembele. Oby w mistrzostwach pokazał klasę to i kasę się za niego niezłą dostanie.
0
Wali mnie styl, pomoc sędziów, ale Real znowu w finale, który najpewniej też wygra. Wiecie czego się obawiam? Na transfery nas nie stać (poza możliwym przyjściem Griezmanna). Lepsi już nie będziemy. A Perez pewnie sypnie teraz niezłą kasą i ściągnie kogo trzeba. Wg mnie Hazard jedną nogą już jest w Realu. Benzeme, Bale sprzedadzą. Może Neymara ściągną. Będzie niezła paka na kolejne lata.
1
Zgroza jak to przeczytałem. Gra Barcy to kolego 80 % klepania przed polem karnym przeciwnika.
2
Jestem za wypożyczeniem. Dembele nie nadaje się do stylu Barcy polegającym na klepaniu przed polem karnym. Niech go wypożyczą, pokaże co potrafi i wtedy będzie go można porządnie sprzedać. Do Barcy to on zupełnie nie pasuje.
0
Skupiłem się głównie na moim ulubieńcu tj. Dembele. Jak zagrał? Jak zwykle. Gra się rozkręciła jak jego nie było na boisku. Dziecko we mgle.
1
Przestań pitolić. Pokaż jej, że masz jaja i stań od razu na nogi i idź do przodu.
0
Prochu trener nie wymyślił. Nikt nigdy nie zastąpi już Iniestę. Odczujemy to już w przyszłym sezonie. Odszedł zawodnik przez którego buty przechodziło 90 % piłek. Nie zastąpi go Cou i inni. Może i nie dawał tyle co kiedyś, ale uważam, że z jego odejściem stracimy na jakości.
5
I kto niby ma zastąpić Iniestę? Nie da się zastąpić Iniesty. Nikt nie wniesie tyle do gry co on. Barca nie ściągnie już zawodnika do którego będzie mogła podać 90 % piłek bez zmartwienia co z nią zrobi. Nie zmieni tego Cou, Ericsen i 40 innych typowanych zawodników.
Dla hejterów Rakiticia. Proponuję oglądnąć powtórnie mecz i zobaczyć ile koleś wnosi do gry obronnej. Tak, to drewno jak go nazywacie gra za dwóch, trzech zawodników.
0
Wkurzę się, ale pogratuluję. Widocznie zasłużyli. My nie zasłużyliśmy. Tyle w temacie.
3
Staliśmy się "więźniem" sukcesów w LM Realu Madryt do tego stopnia, że nie potrafi cieszyć się z tegorocznych sukcesów w LL i PK (oby). Ktoś kiedyś powiedział "Nicea albo śmierć". Panuje takie przekonanie, że musimy, za wszelką cenę zdobyć LM. Dlatego nie ma co rozpamiętywać przegranego meczu z Romą. Trudno, stało się. Chciałbym żeby Barca nadal szła swoją drogą, filozofią nie oglądając się na innych czyli Real i ich być może kolejny sukces w LM. Dlatego liczę jutro na wygraną, kolejny puchar, kolejne zwycięstwo. Do tego potrzebny jest zdrowy, silny Ivan Rakitic, który w bieżącym sezonie wielokrotnie pokazał swoją wartość dla drużyny.
0
Komentarz totalnie z dupy odnośnie Rakiticia kolego. To jest fundamentalny zawodnik środka pola i zapewniam Cię, że w przyszłym sezonie również będziesz go oglądał w pierwszym składzie. To między innymi dzięki jego zaangażowaniu mamy taką a nie inną przewagę punktową. Jeśli chodzi o Griezmanna to się z Tobą zgodzę. Chyba, że Barca chce, planuje pozbyć się Luisa Suareza. Innej opcji na grę Griezmanna w drużynie nie widzę. Paulinho swoje zrobił nawet jeśli patrzeć tylko na jego grę w początkowym etapie sezonu. Mówisz De Ligt czy Lenglet byliby spoko. A niby skąd taki wniosek, na podstawie czego tak twierdzisz? Rusza powoli giełda nazwisk i coś czuję, że zamiast oglądać mistrzostwa świata to będziemy wymieniać 3/4 drużyny i żonglować nazwiskami. Po co to nie wiem.
4
Bardzo dobra decyzja Barcy. Niech Umtiti widzi, że Barca nie będzie na niego czekać w nieskończoność. Albo facet podpisuje nowy kontrakt na warunkach Barcy albo niech spada do Anglii. Ściągniemy innego środkowego obrońcę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Dembele poza golem to gra dramatycznie
0
Dokładnie. Casus Dembele. Gówno gra a dostaje więcej od Umtitiego, który wielokrotnie nas ratował. Dembele gra piach i pewnie tak już zostanie.
0
Średnio się zgodzę bo wirus fifa dopada wszystkie czołowe drużyny a jakimś cudem tylko Barca przeszła obok meczu. Zaraz ktoś mi powie, że odpadł MC, ale uprzedzę fakty. Liverpool gra kosmiczny futbol i byli po prostu dużo lepsi. Poza tym niestety, ale Valverde nie ma kim grać. Gomes, Denis, Dembele pokazali ostatnio na jakim są poziomie. Dramat. Valverde nie ma kim grać.
0
Chyba sam widzi, że coś z nim jest nie tak skoro w ogóle poruszył temat swojej przyszłości w Barcie. Przyszły sezon będzie kluczowy. Albo facet pokaże na co go stać albo będzie szybka sprzedaż.
0
Brzmi to jak słynne powiedzenie Leszka Millera, po czym poznaje się prawdziwego mężczyznę?. Panie Valverde obyś nie skończył jak były premier.
0
Obym w przyszłym sezonie odszczekał wszystko to, co o nim od dawna piszę.
0
A co tu rozumieć? Widocznie Valverde widzi jaki z niego intelektualista boiskowy. Może i ma umiejętności, ale wygląda mi na to, że kiwa głową w szatni co się do niego mówi, a na boisku o wszystkim zapomina.