1

Tylko, że nawet jak Pique będzie miał zjazd formy a Umtiti i Lenglet będą jak "skała" to w El Classico Valverde i tak postawi na Gerarda. Taka filozofia.

0

Szkoda jakby odszedł bo to przystojny facet. Jedyny piłkarz którego rozpoznaje moja siostra. Dla niego ogląda Barcę. W ogóle nie kuma która drużyna gra na czyją bramkę. Patrzy tylko na Gomesa.

0

Coś czuję, że ten Lenglet nie przyjdzie do Barcy. Będzie kompromitacja zarządu. Za dużo zamieszania.

2

Trener Francji nie jest idiotą. Chyba z litości na mundial zabrał Dembele. Koleś jest po prostu słaby. Na Barcę i na Francję.

0

Chce mistrzostwa dla Argentyny, ale coś czuję, że Francja dziś odpali. Ja pierdzi, na papierze wyglądają chyba nawet lepiej niż Belgia, Hiszpania..... i Polska.

0

Uwielbiam gościa. Do dziś pamiętam Super Puchar Hiszpanii kilka ładnych lat temu. Gorąco było jak cholera. Jak pięknie krzyczał po golu D Villi a zwłaszcza ostatnim golu Messiego. Nie pamiętam kto wtedy podawał, ale Laskowski równo wtedy pojechał.

1

Zapewniam Cię, że to plotka brytyjskich pismaków. Choć nie wiem kto jest gorszy, Willian, czy Di Maria o którym rok temu było głośno. Nasz zarząd to puszka pandory.

0

Zgroza. Była możliwość (o ile) ściągnąć Manolasa to wzięliśmy Mine. Super zarząd.

0

Dzisiaj zagraliśmy jak Dembele.

0

A na jakiej podstawie 80% forumowiczów chce w drużynie Arthura? Nie ogarniam fenomenu tego zawodnika i całej otoczki z nim związanej.

0

Czasem mam wrażenie, że klub robi z nas kibiców idiotów. Szukają bramkostrzelnego napastnika w dostępnej cenie? Zgroza. To już niech Paco zostanie. Arthur ma wejść i grać pierwsze skrzypce? Nie wierzę w to co czytam. Albo oni są naiwni, albo my. Innej opcji nie ma. W sprzedaż za porządną kasę zawodników to w ogóle nie wierzę. Skończy się na śmiesznych wypożyczeniach.

0

Dokładnie. Kolejna kpina o ile taki przekaz faktycznie wypłynął z klubu do pismaków. To jest właśnie ten transfer do klubu w to okienko transferowe. Pytam o co chodzi? Jak patrzę na twarz tego Dembele to wygląda mi na ćwierćinteligenta. Oby tylko nie awansował w przyszłym sezonie na półgłówka.

0

Trenerze opamiętaj się. Odpuść tego Arthura.

0

Widzę to trochę inaczej. Oglądałem filmik Griezmana i stwierdziłem, że to niedojrzały gówniarz. Może to i porażka zarządu, ale po co nam zawodnik, który odwala takie szopki w internecie? Niech gnije w ATM.

1

Wole wydać 70 baniek na Thiago niż 45 (czy ile tam ma być) na tego całego Arthura.

2

Nie mów hop. ATM strzeliło sobie w kolano dając Griezmanowi taką pensję. Zaraz tam się ustawi kolejka po podwyżki. Kilku zawodników będzie do wyjęcia, ale znając nasz zarząd i tak nikogo nie podbierzemy.

0

Leo, tak zwyczajnie, po prostu szkoda mi Ciebie chłopie.

3

Argentyna wydaje się po prostu słaba. Grają obok siebie, wszystko pod Messiego. Jedyny pozytyw to popatrzyłem sobie na Mascherano. Mecz do zapomnienia.

0

Beznadziejnie. Zwróciłem uwagę ile daje od siebie w obronie. Ten koleś jest po prostu tragiczny.

1

Od początku mówiłem, że nie chcę Griezmana. Za dużo w ataku, za mało w pomocy. Niech szukają pomocnika, ale na w mordę jeża nie jakiegoś Arthura bo krew mnie zalewa. Kto to niby jest? Nikt go na oczy nie widział i same zachwyty.

2

Też tak myślę. Wg mnie jedną nogą już jest w RM.

1

Ot odpowiedział

0

Zaraz wróci temat Verratiego. Czekam z niecierpliwością na taki news.

0

wiem, wiem, spoko

0

Oglądałem transmisje, ale słabo znam niemiecki. To w końcu trafi do nas Verratti czy nie? :)

0

Nie. A coś w tym złego bo nie rozumiem? Każdy prawdziwy kibic FCB powinien być tolerancyjny na wszystko poza tym co dzieje w się w szatni Realu po meczu. Zapamiętaj.

13

Za przystojny to on jednak nie jest. Przynajmniej na tym zdjęciu. Gomes to ciacho, odejdzie. Myślałem, że przyjdzie podobny do Gomesa. Ehhhh :)

0

Bartra też miał się rozwinąć w Dortmundzie.

1

to zobaczymy jak to będzie

7

Zgadzam się. To nie plebania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?