0

@marcin62 dzisiaj stronka coś szwankuje

0

@masq ale Don Mateo powiedział żeby docieplać więc nie dyskutuj, on się zna lepiej xD

0

@masq lepiej sobie chałupę docieplić

0

Wanda powiedziała nara Icardiemu xD

2

Ależ powrót Polek w 3 secie
było 8:16 jest 22:20

2

@kuz Niemcy Hiszpania jeszcze nie grały ..

0

@Qlimax86 inne treningi

0

Jak Robert ma rozgrywac to ja nie wiem po co mysmy tych Szwedow wywalili

4

Sam obronil swoj strzal

3

Nawet w repkach nam nie dadza odpoczac od sedziow z LaLigi

0

@Colin94 jak malym paluchem pizg... w nocy w szafke

1

@Emhyr chyba sony ericsson t230 z dolaczanym aparatem

1

A w meczu ze Szwedami jakos wam opaska w barwach flagi Ukrainy nie przeszkadzala, dziwne

0

@TheNekro94 miał gość wiedzę w każdej kategorii

0

@Kessie Alba w koncu znalzł swoje miejsce

1

@Kgorecki2500 chodziło mi o to że nie pojedzie

2

Xavi-ten kto dużo pracuje i jest profesjonalny dostanie szanse

Alba nie lubi tego

0

@Kondziubarca Fati odpocznie podczas mundialu

7

Ter Stegen 100% obronionych strzałów w tym meczu Top

0

To nie przejdzie

0

Ale ten Memphis jest.... :D

0

Pakazcie mnie ta linie bo nie wierzę

0

Spalony będzie :(

0

Co za pajace
No zabił go prawie

17

@MrPGG to ten ślub 9miesiecy temu nie był przypadkowy

1

@Janiama 5:0 Barca

0

@mekston na 2:1

1

Zieliński karnego nie trafił

1

a Łomża Vive Kielce za chwile pokona Nantes

1

no szkoda kurde tej pierwszej połowy
mimo wyniku to był dobry mecz Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?