2

Panie Śliwka ja Pana przepraszam

0

@Freudysta więcej czasu na regeneracje przed ewentualnym finałem
inaczej tego nie da sie wytłumaczyć chyba

0

Jest jest jest kur...
Dobra finał za nami, czas na półfinał xD

1

Semen królu złoty

0

Ale będą nerwy kurcze

0

@Kgorecki2500 strajkują jeszcze egzaminatorzy?

8

0

@Tomek54321 nie to
Z Sociedad do Fatiego

0

@Danny Gaucho a do Pedriego w jakim meczu asystował? Czy tam nie było asysty
Albo do Fatiego to było, nie pamiętam
Taka tyłem do bramki stał i podał w pole karne

5

Bramka Ferrana nie taka prosta do zrobienia jakby się mogło wydawać

3

jaki pakiet internetu w telefonie powinien wystarczyć do takiego normalnego użytkowania i obejrzenia w miesiącu paru meczy?

0

@FC1899Barca piękne ładowanie
Żyła ich uczył

0

no dobra na Tunezje sie Śliwka nada..

1

@MesQueUnClub96 nie miałeś kiedy tego napisać

0

@PanAgenda2030 pięknie by było

5

Tie break!!
Dawac turasy

0

@Mns21 klub ważniejszy niż amigosi, prowadz Generale !!

0

@Kapitan hawk może Lucho pomoże

0

Ale jakąś bramkę to by jeszcze mogli dać

0

Pięknie to zgrał Alba Matsowi :D

0

Pedriego bym zmienił

0

Pierwszy raz rożny na krótko i cyk brameczka

0

Żulik asysta cacy

1

@HighestInTheRoom ja bym powiedział że nawet zaostrza sytuację

0

Środek pola Barcelony zaginął

3

@Cwaniak4 pewnie te atrapy policzyli

0

Co to za kalambury?

6

moze Mylera dla Roberta sprowadzają?

5

@Azi można płacić w Alonsach

1

@Kgorecki2500 to stary kalendarz mają w takim razie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?