1

Zapominamy o Robercie
Teraz mamy złoto i srebro w rzucie młotem na MŚ

0

@koksik2700 tyle informacji że ja już wiem :D

2

Fajdek odpalił rakietę

0

@Janiama mega konkurs się robi

3

Mimo że nie jestem fanem Roberta to trzeba będzie się udać obejrzeć na żywo rodaka w wielkiej Barcelonie

1

@PatrychoO transferu nie ogłasza się przed podpisaniem dokumentów

16

Tylko te chomiki biedne jak oficjalka wpadnie

3

@Roobo jakiś dziadzio do rotacji

1

@daro22 tak jak Messi w Psg

0

Leo Wandowski!!

0

Monte co punkt to jakaś perełka
cieszy że Slowency nie mogą się łatwo dobić do paranczowego

1

@MesQueUnClub96 trzeba kupić parę sztuk na zaś

0

Orlen Wisła Płock z Pucharem Polski
Kielczanie nieprzyzwyczajeni do porażek na krajowym podwórku

1

0:2 kobitki przegrywają ;(

0

@barcelonaLM oni nonstop coś testuja

1

@Bykunn w pakicie było jeszcze większe zadłużenie klubu
Nadal żałujesz? :D

0

@DCHX ja to się nie przyzwyczaiłem nawet do noszenia

2

@Kidd pieniążki pod stołem nieopodatkowane zawsze spoko

4

@gumaz szopi pi pi pi pi pi

0

@Bykunn bezpłatny bierz, stać Cie przecież

0

Walą w Kijów znowu gnidy ruskie
2 duże wybuchy konkretna lokalizacja nieznana

1

I co nadal nie wierzycie w zmartwychwstanie? :D

2

@DaPidejpi chcesz wiecej? Dam butle gazu

4

Spokojnie zaraz jakiś Zdzisio złota rączka zrobi obejście i gaz za darmo od ruskich będzie

0

@Kengo jeszcze tylko Roberto i po tryplet

0

@skype77 C klasa to jeszcze gdzieś gra?
u mnie to już pewnie z 10 lat nie ma albo więcej

0

Raków na mistrza idzie

1

@Janiama 1:0 Barca

0

@Mns21 a Riczi Pucz będzie?

1

@michal26 czujesz że żyjesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?